واشنگتن (AP) — آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی مسابقه (همه زمان محلی):

2:45 p. m.

مایک بلومبرگ گرفتن یک پذیرش به اظهارات خود در یک یادبود یکشنبه خونین در یک کلیسا در شهر سلما در ایالت آلاباما.

کشیش که به معرفی او اشاره کرد شهردار در ابتدا کاهش یافته و مقدمه ای برای بازدید از کلیسای قبل از اینکه در نهایت موافقت خود را برای رسیدن به این رویداد و ستایش او را برای تغییر ذهن خود را. بلومبرگ در زمان مرحله و گفت که پس از مبارزه در ده ها تن از شهرستانها “من سعی کردم به گوش دادن و من سعی کردم به یادگیری.” او افزود: “من با همه چیز موافق من شنیده ام اما من قطعا به مردم این فرصت را به تغییر ذهن من.”

سابق شهردار نیویورک رفت و در یک سخنرانی با تمرکز بر بی عدالتی مواجه سیاه, جامعه و سیاست های خود را به آدرس نژادی و نابرابری. اما در پایان سخنرانی خود نزدیک به یک دوجین شرکت کنندگان در pews ایستاد و تبدیل پشت خود را به نامزد.

بلومبرگ مواجه شده است به انتقاد شدید از مخالفان خود و برخی از فعالان سیاسی بیش از استفاده او از توقف-و-frisk پلیس تاکتیک در حالی که شهردار همچنین از لحاظ نژادی متهم نظرات توجیه عمل. او راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود با عذرخواهی از استفاده او از توقف-و-frisk و منتشر کرده است تعداد انگشت شماری از سیاست ها با هدف از بین بردن نژادی شکاف ثروت و اصلاح سیستم عدالت کیفری.

او نه رقابت در هر یک از ابتدایی متحده و هنوز به اثبات درخواست تجدید نظر خود را در میان رای دهندگان سیاه. او می خواهد در انتخابات برای اولین بار در روز سه شنبه.

12:35 بعد از ظهر

برنی ساندرز’ نماینده رهبری بیش جو بایدن منقبض شده از 30 تا 8 بعد از بایدن بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه.

با 54 نمایندگان در خطر است, در کارولینای جنوبی بایدن برداشت تا 35 به ساندرز’ 13. که با توجه به AP نماینده دفعات مشاهده شده است. شش نمایندگان باقی می ماند به خود اختصاص داده در انتظار رای نهایی بالغ.

به عنوان کلید سه شنبه مسابقات ساندرز آگهی های کلی مسابقه برای نمایندگان با 58 در حالی که بایدن 50. پیت Buttigieg 26 نمایندگان الیزابت وارن 8 و ctq 7 است.

بیش از یک سوم از کل نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در معرض خطر هستند در روز سه شنبه.

در آن طول می کشد 1,991 نمایندگان به نفع خود.

___

12:05 بعد از ظهر

الیزابت وارن می خواهد به استفاده از سختگیرانه مقررات فدرال برای تضعیف این کشور بزرگترین بانک ها و مدیران سرمایه از سرمایه گذاری است که باعث تشدید تغییرات آب و هوایی.

ماساچوست سناتور به پایان رسید ناامید کننده پنجم در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه اما پرده برداری از یک برنامه ریزی دقیق روز شنبه با عنوان “توقف وال استریت از تامین مالی بحران آب و هوا.” در آن او هشدار می دهد که سرمایه گذاری در صنعت سوخت فسیلی که در حال حاضر رایج در سراسر بخش مالی می تواند به طور ناگهانی از دست دادن ارزش اگر آمریکا انتقال به “پاک” اقتصاد — نما خطرات ناشی از بی ثباتی.

به مبارزه با آن, او قصد دارد با استفاده از ثبات مالی و نظارت شورای اسلامی و دیگر نهادهای نظارتی به نیاز به افزایش سرمایه استانداردهای موسسات مالی بر اساس آنها مربوط به آب و هوا خطرات در حالی که الزامی است که آنها گزارش سالانه چقدر سوخت های فسیلی حقوق صاحبان سهام و بدهی های ایجاد شده و یا برگزار شد به عنوان دارایی.

وارن همچنین به دنبال تقویت قوانین فدرال به آن را سخت تر برای صندوق بازنشستگی و دیگر مدیران سرمایه به سرمایه گذاری در کربن فشرده سرمایه گذاری و نیاز به بانک ها و دیگر شرکت های مالی به استخدام بیشتر تغییر آب و هوا کارشناسان خود را در هیئت مدیره.

___

11:30 صبح

جو بایدن می گوید که او هیچ برنامه ای برای فشار دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری به رها کردن مسابقه به تلاش برای تحکیم رای در برابر مترقی مورد علاقه برنی ساندرز.

او می گوید سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که “هر کس می داند که” از آن خواهد شد سخت تر برای دموکرات ها به پیروزی سنا و حفظ کنترل خانه اگر ساندرز در “بالای بلیط” اما آن را تا به نامزدها برای تصمیم گیری است.

معاون سابق رئیس جمهور برنده کارولینای جنوبی اولیه توسط یک حاشیه بزرگ شنبه اما نظرسنجی ها نشان می دهد ساندرز هنوز هم می تواند یک مزیت بزرگ چند شنبه متحده به دلیل نامزدها از جمله میلیاردر مایک بلومبرگ شهردار سابق پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq در رقابت باقی می ماند.

بایدن اذعان کرد که امکان رقابت برای اولین بار رای گیری در کنوانسیون دموکراتیک. او تایید کرد که او هنوز هم می خواهم به دنبال نامزدی حتی اگر او رفت و به کنوانسیون انتهایی ساندرز در متعهد نمایندگان.

ساندرز معتقد است که کثرت نماینده رهبر باید تبدیل به نامزد. ساندرز بایدن اشاره نمی کنند که موقعیت در سال 2016 زمانی که او خواست به اصطلاح “superdelegates” به دست او با وجود نامزدی هیلاری کلینتون برنده 4 میلیون بیشتر اولیه آرا و تامین امنیت بیشتر متعهد نمایندگان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im