آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— مرگ و میر در فرانسه نزدیک به 14,400. اما برای چهارمین روز متوالی اندکی کمتر مردم به بستری در بخش مراقبت.

— ایتالیا دارای کمترین تعداد مرگ و میر در سه ماه گفت: 431 نفر در روز گذشته به مجموع آن به 19,899.

فرانسه ناو هواپیمابر شارل دوگل را برمی گرداند به پایه برای خدمه به آزمایش می شود.

— بوریس جانسون را تحسین کرد خدمات درمانی کارکنان برای صرفه جویی در زندگی خود.

___

پاریس — کلی مرگ و میر در فرانسه از coronavirus افزایش یافته است به حدود 14,400 اما برای چهارمین روز متوالی اندکی کمتر مردم به بستری در بخش مراقبت — 35 کمتر — دادن مقامات بهداشتی دلیلی برای درک یک خبر خوب.

روز یکشنبه آمار منتشر شده توسط وزارت بهداشت تایید این کشور در حال رسیدن به یک “بسیار بالا فلات” و منعکس کننده نشانه های اولیه که نزدیک به چهار ماه حبس و “کاهش شدید در تماس با ما” در حال تولید یک اثر بیانیه ای گفت:.

سخت سلول اقدامات آغاز شد مارس 17, تمدید شد, یک بار و انتظار می رود که به تمدید دوباره احتمال اعلام به ملت دوشنبه توسط رئیس جمهور امانوئل پاکسازی.

از مارس 1, بیمارستان ها و خانه های پرستاری شمارش 14,393 مرگ و میر.

از 31,836 مردم در حال حاضر بستری برای COVID-19 بیش از 1,600 بستری شده بودند در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت.

هنوز هم با بیش از 6800 بيماران تحت درمان در بخش مراقبت های یکشنبه بود که 35 نفر کمتر از یک روز قبل از آن بارقه امید برای overworked سلامت کارگران و مقامات به دنبال نشانه های کوچک را تغییر دهید.

از زمان شروع این بیماری همه گیر در فرانسه بیش از 95,400 مردم آلوده شده اند.

___

رم — ایتالیا ثبت کمترین تعداد coronavirus مرگ و میر در سه ماه گفت: 431 نفر در روز گذشته به مجموع آن به 19,899.

آن را بالاترین روز به روز تلفات پس از 19 مارس ،

برای نهمین روز در حال اجرا در بخش مراقبت پذیرش شدند و بستری شدن در بیمارستان به طور کلی پایین تسکین فشار بر ایتالیا تاکید بیش از حد سیستم مراقبت های بهداشتی.

بیش از 4000 نفر تست مثبت به ایتالیا خود را آغاز کرد هفته پنجم تحت سراسر کشور مستند ادامه کلی مسطح در آن عفونت منحنی.

اما مقامات باید اشاره کرد که ایتالیا نیز افزایش یافته است آن تست ظرفیت در روزهای اخیر بازده بیشتر موارد مثبت اما اجازه می دهد برای بیشتر موثر قرنطینه اقدامات برای مردم هنگامی که آنها می دانند که آنها آلوده هستند.

ایتالیا عبور از 1 میلیون ویروس آزمون علامت روز یکشنبه دو برابر شدن تعداد آزمون پس از پایان ماه مارس. به طور کلی 156,363 مردم تایید شده است به عنوان مثبت هر چند مقامات توجه داشته باشید که تعداد واقعی از آلوده می تواند به اندازه 10 بار است که به خصوص در سخت ضربه لومباردی.

مقامات همچنین هشدار داد که تعداد واقعی مرده از ویروس همه گیر است و بالاتر با توجه به صدها نفر از افراد مسن که فوت کرده اند در خانه های سالمندان شد اما هرگز مورد آزمایش قرار.

___

اورشلیم — مقامات می گویند بیمارستان خاخام Eliyahu Bakshi-Doron سابق خاخام اسرائیل مرده است از COVID-19.

بیت المقدس Shaare Zedek مرکز پزشکی گفت: Bakshi-Doron درگذشت اواخر یکشنبه چند روز پس از بستری در بیمارستان با کوروناویروس. آن گفت که او تا به حال دچار مشکلات اساسی. رسانه های اسرائیل گفت: Bakshi-Doron شد 79.

Bakshi-Doron به عنوان اصلی اسرائیل خاخام سفاردی, به نمایندگی از یهودیان خاورمیانه و نسب از سال 1993 تا 2003. او برگزار شد و تعدادی دیگر از نقش های کلیدی از جمله رئیس اسرائیل rabbinic سیستم دادگاه و فعال بود در ادیان باعث می شود.

در سال 2017, او به جریمه و حبس تعلیقی برای نقش خود را در یک طرح است که اجازه پلیس برای دریافت مدارک تحصیلی جعلی که آنها را قادر به دست آوردن پرداخت را افزایش می دهد. او همچنان محبوب و مورد احترام در شکل با بسیاری از مردم است.

نخست وزیر بنیامین نتانیاهو به یاد Bakshi-Doron به عنوان یک فرد گرم و استعداد پژوهشگر دینی. “ذات بود عقل تحمل و عشق به مردم و کشور,” او گفت:.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 11,000 موارد از coronavirus و 104 مرگ و میر. اسرائیل اسراییل و جامعه مذهبی شده است به خصوص ضربه سخت.

___

NEW ORLEANS — اسقف اعظم گرگوری Aymond رهبری یک زندگی جریان عید پاک و انبوه در سنت لوئیس کلیسای جامع در نیواورلئان در روز یکشنبه.

Pews خالی شد. دیگر از concelebrants تنها افراد دیگر در کلیسای جامع بودند کسانی که با رسمی نقش در جرم یک مترجم زبان اشاره یک کلیسای جامع تعمیر و نگهداری کارکنان و هفت عکاسان و خبرنگاران.

Aymond شروع به جرم اشاره کرد “ما نه در انزوا. ما هنوز یک خانواده با هم” Aymond گفت.

او گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس “به ارمغان آورده تاریکی بیش از زمین است. راه ما از زندگی تغییر کرده است” و او بعدها اذعان کرد و ترس و غم و اندوه و عدم قطعیت است.

___

NEW ORLEANS — مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: هجوم گردشگران برای مردی Gras ممکن است یک دلیل که چرا لوئیزیانا تجربه یک نرخ بالاتر از COVID-19 موارد نسبت به دیگر ایالت های جنوبی.

در یک گزارش نوشته شده در جمعه CDC می گوید: تراکم جمعیت ممکن است بازی “نقش مهمی در شتاب انتقال” از coronavirus. آن گفت: لوئیزیانا تجربه “به طور موقت بالا” تراکم جمعیت به دلیل فصل کارناوال بازدید کنندگان است.

همچنین با اشاره به فصل به پایان رسید Feb. 25 — قبل از فدرال تماس برای تضعیف تجمع جرم در اواسط ماه مارس.

لوئیزیانا گزارش 34 تازه ثبت coronavirus-مرگ و میر ناشی از یکشنبه آوردن مرگ و میر در کشور به 840.

___

ایروان, ارمنستان — کلیسای حواری ارمنی برگزار عید پاک خدمات بدون parishioners به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

خدمات در کلیسا صندلی Echmiadzin کلیسای جامع شامل نمایش نیزه از Geghard مهم یادگاری که آورده است در موارد خاص مانند کشور که در معرض خطر است.

یادگار گفت: به عنوان نوک نیزه استفاده می شود توسط یک سرباز رومی به prod عیسی مسیح پس از مصلوب شدن او برای تعیین اگر او مرده بود. خدمات پخش شد در تلویزیون ملی.

___

آتن — پنج وجود دارد بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 در 24 ساعت گذشته در یونان تمام مردان, افزایش تعداد 98 مقامات می گویند که.

وجود دارد در حال حاضر در مجموع 2,114 موارد تایید شده بیماری 33 اضافه شده پس از بعد از ظهر شنبه.

وجود دارد که 76 نفر رو به یک ماشین در حالی که 15 نفر بود که در بخش مراقبت های ویژه بهبود, مقامات, در بیانیه ای.

نگرانی اصلی مقامات باقی مانده افراد تلاش برای دست انداختن سختگیرانه قرنطینه اقدامات در طول ارتدوکس عید پاک که در جشن یکشنبه آینده.

آن است که معمولا زمان خروج دسته جمعی به حومه شهر و بیش از 9 ساعت در روز یکشنبه 38 نفر متوقف شد تلاش به ترک شهرها و جریمه 300 یورو در هر.

مرتبط با نگرانی اجتماعات کلیسا در حال حاضر ممنوع; روز یکشنبه, یکشنبه نخل, دولت خواست دادستان به متهم دو کشیش که ارائه ربانی به مؤمنان علی رغم ممنوعیت.

یکی از آنها در آتن محله عکس گرفته شده از یک ساختمان در نزدیکی مخفیانه دادن صمیمیت و همدلی به مؤمنان از طریق درب عقب.

___

SALEM Oregon — coronavirus تا به حال تاثیر مخربی در نه در دراز مدت مراقبت از امکانات در اورگان کشته شدن دست کم 24 نفر در میان 171 که تست مثبت است.

این مرگ و میر تقریبا نیمی از تعداد کل افراد در اورگان شناخته شده اند و از COVID-19 با توجه به داده ها از مقامات دولتی منتشر اواخر روز شنبه.

در یک مرکز به تنهایی بهداشت و درمان در پرورش کریک در پورتلند نه از 35 افرادی که آلوده شد درگذشت, با توجه به بیانیه ای از دولت coronavirus مشترک مرکز اطلاعات.

___

هر چند دولت فدرال ایالات متحده آمریکا شده است با انتشار یک تعداد از خود یک آسوشیتد پرس چوب خط حساب کردن از گزارش های رسانه ها و دولت ادارات بهداشت نشان می دهد حداقل 2,755 مرگ و میر مرتبط شده اند به کروناویروس مرگ و میر در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

___

واشنگتن — واشنگتن مقامات بهداشتی اعلام کرد صبح روز یکشنبه که 97 مثبت جدید COVID-19 عفونت شده بود شناسایی آوردن مجموع تا به 1,875 با سه جدید مرگ و میر در مجموع 50.

شهردار موریل Bowser خود اعلام وضعیت اضطراری در مارس 11 و صدور اقامت-صفحه اصلی سفارش در مارس 30 برای واشنگتن حدود 700 ، 000 ساکنان.

___

آنکارا — ترکیه دیدم روزانه ظهور 4,789 coronavirus موارد و 97 مرگ و میر در روز یکشنبه به عنوان یک 48 ساعت مستند در 31 شهرستانها با نزدیک شدن به پایان آن است.

“این مبارزه برنده با ماندن در خانه و نه در بیمارستان” وزیر بهداشت Fahrettin Koca در بیانیه ای گفت. ترکیه در حال حاضر ثبت 56,956 مورد تأیید و 1,198 مرگ و میر پس از وقوع ظهور در مارس 11.

___

کلمبو سریلانکا — اعمال مقررات جدید از دولت سری لانکا در روز یکشنبه دستور داد که جسد یک فرد که مرده است و یا مشکوک به درگذشت coronavirus باید سوزانده شود.

منظور می آید نگرانی مطرح شده توسط اقلیت های قومی رهبران مسلمان در سریلانکا گفت: هولوکاست از بدن مرده مسلمان COVID-19 قربانی است که در برابر اسلام عمل از دفن.

دولت حکم صادر شده در روز یکشنبه گفت که جسد یک تاج قربانی باید سوزانده شود “در درجه حرارت 800 تا 1200 درجه سانتیگراد به مدت حداقل 45 دقیقه تا یک ساعت به صورت کامل سوزاندن و به منظور پیشگیری از هر گونه پتانسیل بیولوژیکی تهدید.”

با توجه به مقررات جدید بدن متوفی تحویل داده خواهد شد فقط برای کسانی که درگیر در فرایند هولوکاست و خاکستر متوفی ممکن است تحویل به نزدیک ترین خویشاوندان در درخواست خود را.

تا کنون هفت نفر فوت کرده اند این ویروس در حالی که 140 در حال درمان در بیمارستان در حالی که 56 بهبود یافته اند.

دو هفته پیش سریلانکا مسلمان کنگره رهبر Rauff Hakeem گفت که نفر دوم به مرگ در سریلانکا آلوده coronavirus اجازه داده نمی شد به خاک سپرده شد و با وجود درخواست های خانواده و رهبران سیاسی. Hakeem اما درخواست مسلمانان به بیمار با توجه به وضعیت فوق العاده ای.

سریلانکا عمدتا بودایی ملت با مسلمانان متشکل از حدود 7 درصد از جمعیت است.

___

تولون, فرانسه — فرانسه ناو هواپیمابر شارل دوگل بازگشت به پایگاه خود در جنوب بندر تولون در روز یکشنبه پس از 50 نفر از خدمه آن و برخی از روی ناوچه اسکورت قرارداد جدید کروناویروس.

فرانسه وزارت دفاع می گوید تمام خدمه برخی از 1700 ملوانان تست خواهد شد و محدود به مدت 14 روز در های مختلف نظامی محله در منطقه است. همان هوایی خدمه روی عرشه کشتی و کسانی که در ناوچه.

این وزارت می گوید حامل برش های کوتاه در حدود 10 روز نزدیک به سه ماه ماموریت در مرکز دریای مدیترانه و سپس در اقیانوس اطلس و دریای شمال.

منبع عفونت خواهد شد.

مشابه شیوع ویروس بر روی ناو یو اس اس تئودور روزولت منجر به اخراج کاپیتان و سپس استعفای اوایل این ماه از اقدام نیروی دریایی ایالات متحده ،

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون نوشته شده در یک ویدئو در توییتر که در آن او را تحسین کارکنان در خدمات بهداشت ملی برای صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که آن را می تواند داشته باشد “رفته یا راه است.”

جانسون بود و لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و نگاه و صدا مطمئن باشید در این ویدئو ساخته شده پس از تخلیه خود را از سنت توماس ” بیمارستان در لندن است. او گفت که او نمی باید کلمات را به درستی با تشکر از کارکنان در NHS برای”صرفه جویی در زندگی من است.”

او ذکر شده تعدادی از کارکنان خط مقدم که برای او مراقبت بیش از یک هفته در خیابان Thomas’ بیمارستان در لندن اما با نام بردن از دو پرستاری که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

او گفت: جنی از نیوزیلند و لوئیس از پرتغال شد دلیل “در پایان بدن من شروع به دریافت اکسیژن کافی است.”

جانسون وجود دارد گفت: “صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال اقدام با همان مراقبت و فکر و دقت به عنوان جنی و لوئیس.”

جانسون صرف یک هفته در سنت توماس ” سه روز بود که در بخش مراقبت های ویژه. او اکسیژن داده شده بود اما قرار نیست در یک ونتیلاتور.

___

واشنگتن — ایالات متحده’ top بیماری های عفونی متخصص می گوید اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند مجاز به بازگشایی در اوایل ماه آینده.

Dr. Anthony Fauci می گوید هیچ سوئیچ نور خواهد شد که با کلیک به نوبه خود همه چیز را پشت در. او می گوید: “نورد re-entry” مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت جدید کروناویروس همه گیر در نقاط مختلف کشور است.

Fauci می گوید: این عوامل شامل منطقه از کشور, طبیعت, شیوع آن در حال حاضر را تجربه کرده است و ممکن است خطر شیوع آمده است.

اجتماعی فاصله دستورالعمل های اعمال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد مارس 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد است که متوقف شده چرا که اکثر آمریکایی ها تحت سفارشات به “اقامت در خانه” برای کمک به کاهش این ویروس گسترش یافته است.

Fauci صحبت یکشنبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

___

لندن — مقامات بهداشتی می گویند 657 بیشتر مردم در انگلستان فوت کرده اند از کروناویروس جدید, بالا بردن کل انگلیس مرگ و میر بیش از 10 ، 000.

خدمات بهداشت ملی رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در, اسکاتلند, ولز یا ایرلند شمالی است. یک رقم برای کل انگلستان منتشر خواهد شد.

این 657 مرگ و میر در بالا آمده است از 9,875 مرگ و میر افراد با COVID-19 در بيمارستان روز شنبه اعلام کرد.

در حالی که تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به plateaued مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است. ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا شده است در یک شیب رو به پایین و در حال رشد وجود دارد ترس است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است.

___

مادرید — اسپانیا گزارش کرده است که پایین ترین رشد روزانه در تایید عفونت کروناویروس در سه هفته آن را به عنوان آماده برای نرم کردن آن سخت مستند اقدامات و اجازه دهید برخی از کارگران بازگشت به کار.

اسپانیایی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 4,167 تایید موارد جدید طی 24 ساعت. این کشور در مجموع در 166,019 دوم تنها به ایالات متحده است.

مرگ و میر در اسپانیا رسیده اند و در مجموع 16,972 با 619 جدید مرگ و میر پس از تایید شنبه. بیش از 60,000 بیماران بهبود یافته اند از COVID-19 در اسپانیا.

این کشور روز دوشنبه اجازه خواهد داد که کارگران در صنعت و ساخت و ساز به بازگشت به کار پس از دو هفته تعطیلی فعالیت های اقتصادی دیگر از مراقبت های بهداشتی و صنایع غذایی.

کسانی که از خانه کار می کنند به شدت تشویق توسط مقامات به ادامه انجام این کار است. خرده فروشی مغازه ها بسته باقی خواهد ماند دیگر از سوپر مارکت میوه غرفه نانوایی قصابی دکه های روزنامه فروشی و داروخانه ها.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او مدیون زندگی به کارکنان در خدمات بهداشت ملی که او را تحت درمان برای COVID-19.

جانسون این بیانیه پس از او بود نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن گفت: “نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من است.”

55 سال جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 بیش از دو هفته پیش تبدیل شدن به اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است.

او coronavirus علائم در ابتدا گفته می شد که خفیف بوده اند از جمله سرفه و تب.

او اعتراف کرد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه گذشته پس از خود بیماری بدتر شده و منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز بعد که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش در روز پنج شنبه.

___

سئول کره جنوبی — برخی از کره جنوبی کلیساها برگزار شد عید پاک خود را خدمات آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سئول Yoido کلیسای انجیل کامل یکی از بزرگترین کلیسا در کره جنوبی تحویل آنلاین زنده جریان از آن عید پاک خدمات در روز یکشنبه.

تعداد کمی از نقاب پیروان با حضور در سرویس پخش از طریق وب سایت کلیسا. آنها نشسته بودند به ویژه جدا از یکدیگر به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعضای گروه کر نیز عینک ماسک زمانی که آنها خواند سرودهای.

بسیاری از کره جنوبی کلیسا باید تغییر به خدمات آنلاین برای حمایت از دولت به رهبری تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. رسانه های محلی گزارش داد برخی از کلیساها از سر گرفته خدمات آنلاین به مناسبت عید پاک یکشنبه, افزایش نگرانی در مورد عفونت های جدید.

کره جنوبی گزارش کرده است 32 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه روند نزولی در عفونت های جدید در کشور است.

___

سیدنی — استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید این کشور “در یک جای خوب” در مبارزه با کروناویروس به عنوان تلفات افزایش سه تا 59.

مورفی می گوید: “هیچ جایی در جهان من نه می تواند از استرالیا در حال حاضر است.”

استرالیا در حال حاضر 6,289 تایید موارد جدید کروناویروس.

مورفی می گوید: مردم در جامعه هنوز انتقال این ویروس پس از آن لازم است به “حفظ فشار بر و مطمئن شوید که ما پایان ندارد تا مانند کشورهای جهان که شما را همه دیده می شود در اخبار است.”

او می گوید این کشور “در یک جای خوب … اما ما باید برای حفظ آن جای خوب.”

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg می گوید آن را “بسیار خطرناک و غیر واقعی” برای حذف اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی.

او می گوید کسانی که محدودیت ها را در محل اقامت در سراسر استرالیا “تا زمانی که آن را طول می کشد” بر اساس توصیه های پزشکی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im