آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— در سراسر جهان coronavirus تلفات بازدید 100,000.

—چه کسی رهبر در مورد برنامه های بلند به لغو محدودیت.

—بریتانیا گزارش 980 جدید کروناویروس مرگ و میر.

___

GREELEY, Colo. — مقامات بهداشت در حال بررسی شرایط کار در گاو, گیاه در شمال کلرادو که در آن ده ها تن از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

جوش شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: این نگرانی در JBS ایالات متحده آمریکا امکانات عبارتند از نزدیکی از کارگران به یکدیگر و کارکنان مشغول به کار در حالی که آنها بیمار هستند. اگر گیاه منطبق نیست با بخش سلامت عمومی منظور می تواند بسته شود اما انطباق است “ترجیح راه حل” کرد.

در روز سه شنبه, JBS, ایالات متحده آمریکا مدیر عامل شرکت Andre Nogueira گفت: Greeley Tribune او با اعتماد به نفس کارگران در داخل کارخانه شدند ایمن از ویروس و به شدت مورد مناقشه ادعا توسط کارکنان که مردم به کار شوند.

تلفنی و پیام های ایمیل به یک سخنگوی این شرکت بودند فورا بازگشتند جمعه. JBS ایالات متحده آمریکا یک شرکت تابعه از برزیل-بر اساس JBS, S. A. یکی از بزرگترین گوشت پردازنده و دارای اکثریت علاقه زائر غرور ایالات متحده دومین مرغ شرکت.

اولین و شناخته شده گیاه کارمند به مرگ از ویروس Saul سانچز درگذشت سه شنبه شب با توجه به دخترش Beatriz Rangel. این شرکت را تکذیب کرد که سانچز در کار بود در حالی که او بیمار بود و یا که او قراردادی ویروس در حالی که در محل کار است.

___

آنکارا — مردم با عجله به خیابان ها در بخش هایی از ترکیه, تشکیل صف های طولانی در خارج از فروشگاه های مواد غذایی دقیقه پس از آنکه دولت اعلام کرد دو روز مقررات منع رفت و آمد در 31 شهرستانها برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

تنها چند ساعت قبل از منع آمد مردم دیده می شد صف خارج فروشگاه ها در وحشت بسیاری از نادیده گرفتن اجتماعی, فاصله, قوانین, خصوصی DHA خبر داد.

مبارزه با فوران حداقل در یک منطقه در, استانبول, Halk TV تلویزیون گزارش شده است.

دولت بعد از آن اعلام کرد که نانوایی داروخانه ها و فروشگاه های دیگر به فروش کالاهای اساسی باز خواهد ماند با وجود مقررات منع رفت و آمد.

حکومت نظامی اعلام شد نگرانی که خوب با آب و هوا پیش بینی بیش از آخر هفته, بسیاری از را نادیده بگیرد و یک دولت توصیه به ماندن در خانه.

___

TIRANA, Albania — صندوق بین المللی پول می گوید که کمک به آلبانی با $190.5 میلیون (174 میلیون یورو) برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بیانیه ای در روز جمعه گفت: این پول را رسیدگی فوری آن تراز پرداخت ها و در نتیجه از ادامه شیوع جهانی از COVID-19 باعث “ضرر و زیان قابل توجه و اختلال در آلبانی اقتصاد است.”

در ماه نوامبر گذشته آلبانی نیز تا به حال یک زلزله قوی که به کشته شدن 51 نفر و تخریب هزاران ساختمان.

صندوق بین المللی پول گفت که “با توجه به دو دوره متوالی به شوک … فعالیت در آلبانی ممکن است به طور قابل توجهی قرارداد در سال 2020 … چشم انداز منوط به عدم قطعیت و جدی خطراتی.”

___

FALLS CHURCH, Va. — نزدیک به 2000 نفر از زندانیان از یک سال و یا کمتر باقی مانده در جملات خود را می تواند واجد شرایط برای آزادی تحت یک پیشنهاد از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم طراحی شده برای مبارزه با گسترش coronavirus.

نرتهم می گوید که برای اضافه کردن متمم به بودجه دولت که به وزارت اصلاحات قدرت به آزادی زندانیان با یک سال و یا کمتر باقی مانده در جملات خود را. نرتهم می گوید: تنها زندانیان که به نمایش گذاشته و رفتار خوب و نه یک تهدید برای عموم منتشر خواهد شد.

این برنامه نمی خواهد به اثر است مگر اینکه مجمع عمومی تصویب متمم آن در آینده مارس 22 جلسه.

___

BATON ROUGE, La. — لوئیزیانا سعی خواهد کرد برای مبارزه با نابرابری نژادی در coronavirus مرگ و میر با یک نیروی کار با هدف آموزش در خطر جوامع اقلیت و انجام تحقیقات طولانی مدت در مورد چگونه به آدرس اساسی بهداشت و درمان شکاف بین سیاه پوستان و سفید پوستان در دولت رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز اعلام کرد.

اطلاعات منتشر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان در این هفته نشان داد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس به طور نامتناسبی آمار ساکنان سیاه در دولت است. در حالی که آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای یک سوم از لوئیزیانا جمعیت آنها نشان دهنده بیش از 70 ٪ از دولت و میر ناشی از COVID-19.

ادواردز نسبت نامتناسب نرخ مرگ و میر در جامعه به وضعیت موجود بهداشت و درمان فاصله بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سفید ساکنان. او همچنین اشاره کرد که لوئیزیانا اولین ویروس نقاط داغ به خصوص منطقه نیواورلئان باید یک تناسب تعداد سیاه پوستان زندگی می کنند وجود دارد در مقایسه با سایر نقاط کشور است.

___

INDIANAPOLIS — بیست و چهار ساکنان مرکزی ایندیانا خانه سالمندان ضربه سخت COVID-19 فوت کرده اند دولت کمیسیون بهداشت و درمان گفت.

شانزده از ساکنان در Bethany پوینت سلامت پردیس در اندرسون تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و هشت تا به حال سازگار علائم کمیسر دکتر کریستینا جعبه گفت: در دولت, اخبار جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است bemoaning “وحشتناک” تعداد آمریکایی هایی که فوت کرده اند با توجه به کروناویروس در حالی که با اشاره به نشانه هایی از امید.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “در میان غم و اندوه و درد” از این کشور دیدن است “نشانه های روشن است که ما استراتژی تهاجمی” در حال کار است. که شامل کاهش در بیمارستان پذیرش در بعضی از نقاط.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات آمده در همان روز به عنوان دانشگاه جانز هاپکینز در سراسر جهان مرگ و میر آمار 100,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر وزن هنگامی که به دوباره باز کردن اقتصاد کشور است وی با اشاره به مدل هایی که در حال حاضر پیش بینی ایالات متحده نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر از اصل برآورد شده است.

او می گوید: “ما در حال صرفه جویی در زندگی بسیاری نسبت به آنچه از آن می شده اند.”

اما کارشناسان هشدار می دهند که دوباره باز کردن این کشور بیش از حد به زودی می تواند ویرانگر جدید سنبله در عفونت.

___

آنکارا — ترکیه وزیر بهداشت می گوید: ترکیه و اسرائیل در حال بحث در مورد اسرائیل درخواست برای خرید محافظ تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس با وجود یک شکاف در روابط.

Fahrettin Koca می گوید: مذاکرات به پایان می رسد در روزهای آینده اضافه کرد که “ترکیه حاضر است برای کمک به” اسرائیل در طول بیماری همه گیر. وزیر می گوید ترکیه نیز ارسال کمک های پزشکی به غزه.

پس از متحدان نزدیک روابط بین اسرائیل و ترکیه شده اند زمان از سال 2010 زمانی که 10 شهروندان ترکیه کشته شدند توسط نیروهای اسرائیلی به عنوان یک رهبری ناوگان سعی در شکستن اسرائیل در محاصره نوار غزه ،

این کشورها توافق کردند به آمریکا و میانجیگری توافق آشتی در سال 2016 اما روابط خراب شد دوباره دو سال پیش بیش از ایالات متحده تصمیم به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت.

___

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته تمدید سراسری مستند و تعلیق غیر ضروری تولید صنعتی برای یکی دیگر از سه هفته از طریق ممکن است 3.

کونته می گوید در سراسر کشور پخش آدرس که فداکاری حال ساخته شده “دارا بودند نتایج” است و به همین دلیل “ما نمی توانیم ارائه بیهوده تلاش گرفته شده است. اگر ما در, ما در معرض خطر است که تمام نتایج مثبت می تواند از دست رفته. این امر می تواند یک نا امیدی بزرگ برای همه و ما را مجبور به شروع دوباره و همچنین با افزایش تعداد کشته شده است.”

پسوند می آید که تعداد زیادی از مردم در بیمارستان ها و مراقبت های ویژه بخش برطرف و رشد در تعداد موارد و مرگ و میر باریک. کارشناسان گفته اند که آن را به یک کاهش در تعدادی از موارد برای ورود به یک به اصطلاح فاز دوم اجازه می دهد آزادی بیشتر حرکت به افراد اما با اقدامات احتیاطی برای محافظت در برابر هر گونه شیوع بیماری های جدید.

___

پاریس — فرانسه ملی سلامت سازمان است و توجه اندکی کاهش سرعت از گسترش این ویروس در کشور است که گزارش چهارم-بیشترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان است.

برای دومین روز متوالی در تعدادی از بیماران در بخش های مراقبت ويژه کمی کاهش یافته است, ملی سلامت رئیس سازمان جروم Salomon گفت: توصیف یک “تار ری آفتاب” برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. بیش از 7000 نفر باقی مانده در بخش مراقبت های جمعه.

___

آنکارا — ترکیه COVID-19 تلفات گذشت 1,000 علامت در حالی که تعدادی از عفونت در کشور رسیده 47,029.

ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گزارش 98 مرگ و میر طی 24 ساعت گذشته در آوردن مجموع تلفات به 1,006. او همچنین گزارش های اضافی 4,747 موارد تایید شده.

در مجموع 1,667 بیماران در حال درمان در بخش مراقبت های ویژه از جمله 1,062 که انتوبه او همچنین به خبرنگاران گفت: در پایان جلسه از ترکیه شورای علمی. حداقل 2,423 مردم بهبود, او گفت:.

___

ژوهانسبورگ — آفریقای جنوبی, وزیر بهداشت می گوید ملت “راه از هم جدا کشورها با گسترش سریع” از coronavirus.

آفریقای جنوبی آفریقای اکثر موارد با بیش از 2000 اما نرخ جدید تایید موارد کاهش پیدا کرده است و در طول دو هفته اول از مستند.

وزیر Zweli Mkhize صحبت می کرد یک روز پس از مستند تمدید شد دو هفته دیگر. “بیایید بلند پروازانه و می گویند ما با هم می خواهید به بخشی از راه با روند غرب و اروپا گفت:” اما هشدار داد که آفریقا را صنعتی ترین کشور باید نگه دارید تا کار سخت است.

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا خانه های سالمندان می تواند اجرا از ماسک و دستکش و پزشکی لباس به عنوان به زودی به عنوان دو هفته در میان در سراسر کشور کمبود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک تجارت رهبر گروه می گوید.

مارتی رایت, مدیر عامل, غرب ویرجینیا, مراقبت های بهداشتی ارتباط می گوید: تامین تجهیزات حفاظت شخصی رو به کاهش است به عنوان امکانات عجله برای خرید چرخ دنده در یک بازار شلوغ را خدشه دار بالا رفتن سرسام آور و نشانه های تاخیر در حمل و نقل.

او می گوید که او شنیده ام داستان از ماسک است که کمتر از $1 در حال حاضر برای $5 امکانات در حال تکمیل آیتم های خانگی و خانه های پرستاری رسیدن به خارج از کشور فروشندگان stateside را به عنوان تامین کنندگان در حال غرق.

___

نیویورک — New ملی اطلاعات نشان می دهد که چگونه بزرگ این تفاوت شده است در سراسر ایالات متحده در coronavirus بستری شدن در بیمارستان.

این گزارش می گوید که در سراسر کشور حدود 119 نفر از هر 100,000 نفر در بیمارستان بستری شدند با عفونت است. اما که در بازه زمانی از یک کم از 21 در هر 100 ، 000 در مینه سوتا به 915 در هر 100000 نفر در شهر نیویورک است.

محققان ویژگی تفاوت به یک لیست از عوامل ممکن است شامل چه زود این ویروس ممکن است به نظر می رسد برای اولین بار در یک منطقه زمان تعطیلی مدارس و سایر مراحل برای جلوگیری از عفونت و تعداد پیر و یا ضعیف مردم که ممکن است دچار بیماری شدید.

این گزارش که توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را پوشش می دهد آنچه گزارش شد حدود 60 دولت و ارضی ادارات بهداشت از Feb. 12 از طریق 7 آوریل.

___

مسکو — شهردار پایتخت روسیه می گوید یک سیستم عبور می کند می توان به اثر هفته آینده برای افزایش انطباق با محدودیت در حرکت با هدف مانع گسترش coronavirus.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین می گوید: عبور از سیستم لازم است زیرا بسیاری از ساکنان نه انطباق با دستور به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی و دارو, راه رفتن حیوانات خانگی و یا به شغل های ضروری در محل کار. این scannable QR-کد عبور به طور مرحله به مرحله در آغاز و تا روز دوشنبه.

مسکو ثبت بیش از 7800 موارد عفونت کروناویروس در حدود 65 درصد از کل کشور و 50 مرگ و میر.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که اگر چه آمریکایی ها نمی خواهد بود قادر به جمع آوری به عنوان آنها به طور معمول در عید پاک آنها می توانید استفاده کنید “این زمان مقدس” برای تمرکز در نماز, انعکاس, و در حال رشد رابطه خود را با خدا.

رئیس جمهور با شرکت در نماز عید پاک از دفتر بیضی در روز جمعه.

او اذعان فداکاری که مردم در حال ساخت برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و گفت: “در این زمان مقدس ملت ما درگیر یک نبرد مانند قبل از هرگز.”

رئیس جمهور خواسته همه آمریکایی ها به دعا می کنم که خدا می خواهد درمان کشور را به راحتی به کسانی که عزادار و به قدرت به ملت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

___

ژنو — سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور هشدار داد که یک زودرس بلند کردن اجسام از اقامت در خانه و محدودیت های دیگر کشورها برای مبارزه با شیوع کروناویروس می تواند جرقه یک “مرگبار تجدید حیات.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اذعان کرد که برخی از کشورها در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انتقال از اقامت در خانه محدودیت و اصرار داشت که سازمان ملل و آژانس بهداشت “می خواهد برای دیدن محدودیت برداشته تا آنجا که هر کسی.”

“در همان زمان بلند کردن محدودیت سرعت بیش از حد می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات” Tedros به خبرنگاران گفت: از کسانی که دفتر مرکزی آن در ژنو است. “راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت.”

___

لندن — دولت بریتانیا می گوید بریتانیا ثبت 980 جدید مرگ و میر افراد با coronavirus افزایش از 881 مرگ و میر در گزارش قبلی 24 ساعت و بالاترین مجموع روزانه به تاریخ.

وزیر بهداشت مت, Hancock, می گوید که از جمعه 8,958 بیماران در بیمارستان درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان

بریتانیا تلفات گذشت روزانه قله ثبت شده در ایتالیا و اسپانیا دو کشور اروپایی با بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر.

ایتالیا ثبت شده بالا از 969 مرگ و میر در مارس 27 و اسپانیا 950 مرگ و میر در 2 آوریل.

این ارقام ممکن است دقیقا قابل مقایسه با این حال. انگلستان مرگ و میر گزارش شده در هر روز رخ داده است بیش از چند روز یا حتی چند هفته و در مجموع تنها شامل مرگ و میر در بیمارستان ها.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de