آخرین: برونز متعهد به پرداخت بخشی-زمان کارکنان

آخرین اثر شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

ایالات متحده آهنگ فدراسیون اضافه شده نام خود را به یک گروه کر در حال رشد از تماس برای به تعویق انداختن توکیو بازی به دلیل coronavirus.

در نامه ای به مدیر عامل شرکت ایالات متحده المپیک و پارالمپیک, کمیته ایالات متحده آمریکا و میدانی مدیر عامل حداکثر Siegel خواست فدراسیون برای حمایت از به تعویق افتادن این بازی که برای شروع ماه جولای 24.

USATF می پیوندد ایالات متحده آمریکا شنا که با ارسال نامه ای مشابه به USOPC در روز پنج شنبه.

این USOPC رهبری بوده است در توافق با کمیته بین المللی المپیک است که آن را بیش از حد به زودی برای هر گونه تصمیم گیری در مورد به تعویق انداختن بازی.

___

برزیل کمیته المپیک خواستار توکیو بازی های المپیک به تعویق افتاد تا 2021.

برزیل بدن گفت: در بیانیه منتشر شده در روز شنبه که این تصمیم یک ضرورت است با توجه به جدی بودن این بیماری همه گیر و در نتیجه دشواری را برای ورزشکاران به نگه داشتن خود را در بهترین سطح رقابتی.”

همچنین گفت که آن را همچنان به “اعتماد در کمیته بین المللی المپیک.” برزیل سازمان 2016 بازی در ریو د ژانیرو برای اولین بار در آمریکای جنوبی است.

___

فرمول یک لوئیس همیلتون قهرمان می گوید او شده است خود جدا برای بیش از یک هفته پس از ملاقات با افرادی که بعد از آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس.

همیلتون بود که در یک رویداد خیریه در لندن در مارس 4 نیز با حضور بازیگر Idris Elba و سوفی Grégoire ترودو همسر نخست وزیر کانادا. هر دو بعدها به ویروس.

در یک پیام در رسانه های اجتماعی همیلتون می گوید: او نشان داده شده “صفر علائم” بوده ولی جدا از دیگر مردم همیشه از 13 مارس استرالیا جایزه بزرگ نامیده می شد ،

همیلتون گفت: “من صحبت می کنند به من و دو بررسی می شود اگر من نیاز به تست اما حقیقت این است که به یک مقدار محدود از آزمون در دسترس است و افرادی که به آن نیاز دارید بیشتر از من انجام دهد.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im