آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت

— بوریس جانسون را تحسین کرد خدمات درمانی کارکنان برای صرفه جویی در زندگی خود.

— برتر با تشکر از ایتالیایی ها برای فداکاری در حالی که مبارزه با کروناویروس جدید.

— Fauci فکر می کند برخی از بخش هایی از ایالات متحده می تواند بازگشایی در اوایل ماه آینده.

— انگلیس در صدر تلفات 10,000 از coronavirus.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون نوشته شده در یک ویدئو در توییتر که در آن او را تحسین کارکنان در خدمات بهداشت ملی برای صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که آن را می تواند داشته باشد “رفته یا راه است.”

جانسون بود و لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار و نگاه و صدا مطمئن باشید در این ویدئو ساخته شده پس از تخلیه خود را از سنت توماس ” بیمارستان در لندن است. او گفت که او نمی باید کلمات را به درستی با تشکر از کارکنان در NHS برای”صرفه جویی در زندگی من است.”

او ذکر شده تعدادی از کارکنان خط مقدم که برای او مراقبت بیش از یک هفته در خیابان Thomas’ بیمارستان در لندن اما با نام بردن از دو پرستاری که در کنار بالین او برای 48 ساعت “زمانی که همه چیز می تواند رفته اند یا در راه است.”

او گفت: جنی از نیوزیلند و لوئیس از پرتغال شد دلیل “در پایان بدن من شروع به دریافت اکسیژن کافی است.”

جانسون وجود دارد گفت: “صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان بیمه خدمات درمانی که در حال اقدام با همان مراقبت و فکر و دقت به عنوان جنی و لوئیس.”

جانسون صرف یک هفته در سنت توماس ” سه روز بود که در بخش مراقبت های ویژه. او اکسیژن داده شده بود اما قرار نیست در یک ونتیلاتور.

___

رم — لیگ برتر جوزپه کونته در یکشنبه تشکر ایتالیایی ها برای فداکاری خود را در مبارزه با کروناویروس جدید. او اذعان دارد که بسیاری از خانواده ها در حال درد و رنج از دست دادن عزیزان به عنوان آنها جشن عید پاک با جاهای خالی در جدول.

کونته نوشت: در Facebook post “فداکاری که هر یک از ما باعث می شود در این مهم روز شنبه در حال حرکت از معتبر دلبستگی به آنچه واقعا مهم است و ما می توانیم به زودی بهبود می یابند.”

وی افزود: “هم ما را.”

پیام خود را تکرار می شد توسط اعضای La Scala فیلارمونیک که همکاری در یک ویدیو عملکرد Pachelbel Canon به افتخار پزشکی کارگران مبارزه با ویروس.

در سراسر ایتالیا نوازندگان بودند خواست به عضویت در این کنسرت از خود ویندوز و یا بالکن.

ایتالیا بوده و در میان سخت ترین ضربه کشورها و رنج نزدیک به 20 ، 000 مرده و یک سطح از سرایت آن باعث شد که دولت به اعمال سخت گیرانه صنعتی خاموش و ملی مستند.

___

واشنگتن – ایالات متحده’ top بیماری های عفونی متخصص می گوید اقتصاد در بخش هایی از این کشور می تواند مجاز به بازگشایی در اوایل ماه آینده.

Dr. Anthony Fauci می گوید هیچ سوئیچ نور خواهد شد که با کلیک به نوبه خود همه چیز را پشت در. او می گوید: “نورد re-entry” مورد نیاز خواهد بود بر اساس وضعیت جدید کروناویروس همه گیر در نقاط مختلف کشور است.

Fauci می گوید: این عوامل شامل منطقه از کشور, طبیعت, شیوع آن در حال حاضر را تجربه کرده است و ممکن است خطر شیوع آمده است.

اجتماعی فاصله دستورالعمل های اعمال شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان می رسد مارس 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد است که متوقف شده چرا که اکثر آمریکایی ها تحت سفارشات به “اقامت در خانه” برای کمک به کاهش این ویروس گسترش یافته است.

Fauci صحبت یکشنبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.

___

لندن — مقامات بهداشتی می گویند 657 بیشتر مردم در انگلستان فوت کرده اند از کروناویروس جدید, بالا بردن کل انگلیس مرگ و میر بیش از 10 ، 000.

خدمات بهداشت ملی رقم را شامل نمی شود مرگ و میر در, اسکاتلند, ولز یا ایرلند شمالی است. یک رقم برای کل انگلستان منتشر خواهد شد.

این 657 مرگ و میر در بالا آمده است از 9,875 مرگ و میر افراد با COVID-19 در بيمارستان روز شنبه اعلام کرد.

در حالی که تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد به plateaued مرگ و میر هنوز هم در حال افزایش است. ویروس مرگ عوارض در ایتالیا و اسپانیا شده است در یک شیب رو به پایین و در حال رشد وجود دارد ترس است که انگلستان به پایان خواهد رسید که کشور با بسیاری از ویروس مرگ و میر در اروپا است.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون مرخص شده از بیمارستان لندن جایی که او تحت درمان در بخش مراقبت های ویژه جدید کروناویروس.

جانسون می گوید او را ترک سنت توماس ” در بیمارستان و ادامه خواهد داد تا خود را بازیابی در Chequers نخست وزیر کشور ،

او نمی خواهد بلافاصله پس از بازگشت به کار.

جانسون شده است و در بیمارستان به مدت یک هفته و با صرف سه شب در ICU.

___

مسکو — کلیسای ارتدکس روسیه می گوید آن را نگه دارید خدمات عید پاک در مسکو بدون parishioners در مطابقت با سفارش از شهرستان ها ارشد اپیدمیولوژی.

کلیسا در این سال شاهد عید پاک در مارس 19.

بیانیه ای از کلیسا می گوید این امر رعایت نظم از دکتر منع تجمع جرم و است که مردم از حضور در پالم یکشنبه خدمات خواهد بود اطلاع داد که خدمات برگزار خواهد شد تنها توسط روحانیون آغاز و تا روز دوشنبه.

___

شهر واتیکان — پاپ فرانسیس خواستار همبستگی در سراسر جهان برای مقابله با “دورهای چالش” مطرح شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

او خواست رهبران سیاسی به طور خاص برای دادن امید و فرصت برای گذاشته شدن کارگران است.

پاپ سنتی عید پاک نشانی در روز یکشنبه و خواستار تحریم های تسکین بدهی آمرزش و آتش بس برای آرام کردن درگیری ها و بحران های مالی در سراسر جهان است.

او پیشنهاد ویژه نماز برای بیمار مرده و افراد مسن پناهندگان و فقیر. او همچنین پیشنهاد کرده است تشکر و تشویق به پزشکان و پرستاران که کار کرده اند “به نقطه خستگی و نه به ندرت در هزینه سلامت خود را.”

فرانسیس به خواست اتحادیه اروپا به گام تا “دورهای چالش” مطرح شده توسط COVID-19 و مقاومت در برابر تمایل به خودخواهی و تقسیم. او به یاد می آورد که اروپا دوباره افزایش یافت و پس از جنگ جهانی دوم “با تشکر از بتن روح همبستگی است که آن را فعال کنید برای غلبه بر رقابت از گذشته است.”

او می گوید: “این یک زمان است برای خود centerdness چرا که چالش مواجه هستیم این است که به اشتراک گذاشته شده توسط همه بدون تمایز بین افراد.”

___

مادرید — اسپانیا گزارش کرده است که پایین ترین رشد روزانه در تایید عفونت کروناویروس در سه هفته آن را به عنوان آماده برای نرم کردن آن سخت مستند اقدامات و اجازه دهید برخی از کارگران بازگشت به کار.

اسپانیایی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 4,167 تایید موارد جدید طی 24 ساعت. این کشور در مجموع در 166,019 دوم تنها به ایالات متحده است.

مرگ و میر در اسپانیا رسیده اند و در مجموع 16,972 با 619 جدید مرگ و میر پس از تایید شنبه. بیش از 60,000 بیماران بهبود یافته اند از COVID-19 در اسپانیا.

این کشور روز دوشنبه اجازه خواهد داد که کارگران در صنعت و ساخت و ساز به بازگشت به کار پس از دو هفته تعطیلی فعالیت های اقتصادی دیگر از مراقبت های بهداشتی و صنایع غذایی.

کسانی که از خانه کار می کنند به شدت تشویق توسط مقامات به ادامه انجام این کار است. خرده فروشی مغازه ها بسته باقی خواهد ماند دیگر از سوپر مارکت میوه غرفه نانوایی قصابی دکه های روزنامه فروشی و داروخانه ها.

___

شهر داکا — بنگلادش ثبت کرده است چهار کشته و 139 موارد جدید کروناویروس در 24 ساعت گذشته.

مقامات می گویند شمار کشته شدگان در 34 با 621 مورد تأیید.

تقریبا نیمی از موارد گزارش شده در پایتخت Dhaka.

این کشور از 160 میلیون نفر است که انتظار می رود در سراسر کشور مستند تا آوریل 25.

___

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون می گوید: او مدیون زندگی به کارکنان در خدمات بهداشت ملی که او را تحت درمان برای COVID-19.

جانسون این بیانیه پس از او بود نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن گفت: “نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من به آنها مدیون زندگی من است.”

55 سال جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 بیش از دو هفته پیش تبدیل شدن به اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است.

او coronavirus علائم در ابتدا گفته می شد که خفیف بوده اند از جمله سرفه و تب.

او اعتراف کرد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه گذشته پس از خود بیماری بدتر شده و منتقل شد به بخش مراقبت های ويژه روز بعد که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش در روز پنج شنبه.

___

سئول کره جنوبی — برخی از کره جنوبی کلیساها برگزار شد عید پاک خود را خدمات آنلاین در میان coronavirus بیماری همه گیر.

سئول Yoido کلیسای انجیل کامل یکی از بزرگترین کلیسا در کره جنوبی تحویل آنلاین زنده جریان از آن عید پاک خدمات در روز یکشنبه.

تعداد کمی از نقاب پیروان با حضور در سرویس پخش از طریق وب سایت کلیسا. آنها نشسته بودند به ویژه جدا از یکدیگر به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اعضای گروه کر نیز عینک ماسک زمانی که آنها خواند سرودهای.

بسیاری از کره جنوبی کلیسا باید تغییر به خدمات آنلاین برای حمایت از دولت به رهبری تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید. رسانه های محلی گزارش داد برخی از کلیساها از سر گرفته خدمات آنلاین به مناسبت عید پاک یکشنبه, افزایش نگرانی در مورد عفونت های جدید.

کره جنوبی گزارش کرده است 32 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه روند نزولی در عفونت های جدید در کشور است.

___

سیدنی — استرالیا افسر ارشد پزشکی برندان مورفی می گوید این کشور “در یک جای خوب” در مبارزه با کروناویروس به عنوان تلفات افزایش سه تا 59.

مورفی می گوید: “هیچ جایی در جهان من نه می تواند از استرالیا در حال حاضر است.”

استرالیا در حال حاضر 6,289 تایید موارد جدید کروناویروس.

مورفی می گوید: مردم در جامعه هنوز انتقال این ویروس پس از آن لازم است به “حفظ فشار بر و مطمئن شوید که ما پایان ندارد تا مانند کشورهای جهان که شما را همه دیده می شود در اخبار است.”

او می گوید این کشور “در یک جای خوب … اما ما باید برای حفظ آن جای خوب.”

فدرال و خزانه دار جاش Frydenberg می گوید آن را “بسیار خطرناک و غیر واقعی” برای حذف اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی.

او می گوید کسانی که محدودیت ها را در محل اقامت در سراسر استرالیا “تا زمانی که آن را طول می کشد” بر اساس توصیه های پزشکی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im