چارلستون S. C. (AP) — آخرین به 2020 دموکراتیک اولیه مسابقه (همه زمان محلی):

8:45 p. m.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigieg می گوید هزینه برنی ساندرز’ طرح بهداشت “می افزاید: تا چهار سال بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او همچنین می گوید آن را جمهوری خواه کالیفرنیا کوین مک کارتی در مجلس و جلوگیری از دموکرات ها از برنده شدن در پشت کنترل از آمریکا.

در سه شنبه شب بحث Buttigieg تکرار دموکرات که هشدار داده اند که یک ساندرز نامزدی صدمه خواهد نامزدها در حال اجرا در پایین-بلیط مسابقات. Buttigieg می گوید دموکراتیک داوطلبانی که بدبختانه کرسی مجلس در سال 2018 نمی خواهید به دفاع از ساندرز’ سیاست “مدیکر برای همه است.”

او گفت: “زمان آن رسیده است برای ما برای جلوگیری از اقدام مانند ریاست جمهوری تنها کار است که مهم است.”

___

8:40 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز می گوید دولت او بر اساس “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح هزینه خواهد شد تا آنجا که بسیاری از برآورد و بهترین گزینه ممکن است برای کشور.

این سناتور ورمونت گفت: در طول سه شنبه شب بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است که آن را برای تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه, نه تکیه بر انواع بیمه جداگانه در نظر دارد.

ایالت مینه سوتا ctq گفت که بیشتر مورد نیاز بود در مراقبت های بهداشتی بحث از “وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.” بقیه زمینه lobbed نقد در ساندرز در روز سه شنبه مرحله به عنوان انتظار می رود با توجه به بالا با مشخصات زیر برنده در اوایل مسابقات.

کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer گفت که ساندرز’ برنامه “نشان می دهد یک خطر بزرگ برای حزب دموکرات است.”

___

8:35 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن کوبیدن رقیب مایک بلومبرگ بیش از یک گزارش خبری است که او گفت: یک زن کارمند به “کشتن آن” هنگامی که او باردار شد. سابق شهر نیویورک شهردار آن را انکار می کند.

استناد به خود داستان شخصی از تبعیض در کار و پس از او باردار شد, Warren او تشدید فشار به بلومبرگ به انتشار همه کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق نامه آنها را امضا کرده در حالی که مشغول به کار در شرکت رسانه ای. دو دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری در حال tangling سه شنبه شب در یک محوری بحث در کارولینای جنوبی که دارای اصلی خود را در روز شنبه.

بلومبرگ است که انکار او به آتش زا سخن گفتن به یک سابق زنان کارمند: “گفت: هرگز آن دوره است.”

او همچنین عذرخواهی کردن رنگ اظهارات او گزارش شده است که ساخته شده به کارکنان زن اما او کاهش یافته است به آدرس وارن تماس که او شماره یک بیشتر پتو انتشار از عدم اطلاع نامه از سه نفر از زنان او به تازگی منتشر شده است.

___

8:30 p. m.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ می گوید که او آماده شدن برای نقش رئیس جمهور پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11 حملات تروریستی.

در پاسخ به انتقاد شنبه از ایالت ماساچوست الیزابت وارن که او را “خطرناکترین” نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری زمینه بلومبرگ می گوید او انتخاب “است که باعث می شود بیشتر حس.”

او می گوید: “من تجربه, من, منابع, و من این رکورد است.”

بلومبرگ می افزاید که او بهترین موقعیت برای اداره کشور به خاطر او زد شهر نیویورک.

او می گوید: “من شده اند, آموزش برای این کار پس از من پا بر روی توده ای بود که هنوز هم سوختن در 9/11.”

___

8:15 بعد از ظهر

الیزابت وارن است که مستقیما در شخص مترقی برنی ساندرز به عنوان آخرین دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری آغاز می شود.

وارن گفت که او خواهد بود و بهتر است رئیس جمهور از ساندرز چرا که او قادر خواهید بود برای به دست آوردن بیشتر مترقی سیاست ها به تصویب رسید. او گفت که او “حفر شده در” وقتی که می آید به مبارزه با بانک های بزرگ و در واقع توضیح داد که چگونه او می خواهم تصویب جهانی مراقبت های بهداشتی.

وارن گفت: “ترقی خواهان کردم یک شات و ما باید آن را صرف با یک رهبر که در حال رفتن برای به دست آوردن چیزی انجام می شود.”

وارن و ساندرز به اشتراک گذاری بسیاری از همان اهداف سیاست. اما ساندرز انجام شده است به مراتب بهتر در اوایل ریاست جمهوری نامزد مسابقات.

نظرات خود را علامت گذاری برخی از بیشترین تضاد او را کشیده و با او تا کنون. ساندرز’ مخالفان استدلال کرده اند که او شده است بی اثر در طول سه دهه در کنگره است.

___

8 p. m.

دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است لگد زدن در کارولینای جنوبی پیش از این دولت آخر هفته ابتدایی.

هفت نامزد شرکت در سه شنبه شب را پر مخاطره بحث در چارلستون. آن می تواند کاخ سفید امیدوار’ نهایی در زمان نخست فرصت برای تغییر جهت 2020 نامزدی مبارزه با برنی ساندرز به عنوان ریاست جمهوری این حزب پیشتاز.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ شد تمرکز از هفته گذشته بحث برای او بسیار پیش بینی اولین, اما پس از یک عملکرد بد مسدود حرکت خود را با چاقو برای 78 ساله سناتور ورمونت.

ساندرز’ دست زدن به این فشار می تواند بسیار مهم در تعیین اینکه آیا او باقی می ماند در بالای دموکراتیک بسته است.

روز سه شنبه فروم می آید فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

___

7:05 بعد از ظهر

ساعت قبل از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در زمان بحث مرحله, معاون رئیس جمهور, مایک پنس در آموزش تمرکز خود را بر روی برنی ساندرز در حالی که مبارزه در میشیگان.

پنس در روز سه شنبه swatted دور یک سوال از یک خبرنگار در مورد اینکه آیا ساندرز ثابت خواهد بود سخت تر از حریف در میدان نبرد دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری به پیروزی میشیگان پس از جورج دبلیو بوش در زمان دولت در سال 1988.

اما معاون رئیس جمهور پیشنهاد کرد که ساندرز’ وکالت برای “مدیکر برای همه” که به طور موثر به پایان بیمه خصوصی نمی نشینند و با رتبه و فایل ایران خودرو کارگران و اعضای اتحادیه در دولت از صنعت خودرو.

پنس گفت: “گفتن صدها نفر از هزاران نفر از UAW کارگران که آنها را از دست دادن سلامت خود را بیمه نمی کند و صدا مانند یک برنده message.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک رقبا به بحث سه شنبه شب در چارلستون کارولینای جنوبی پیش از دولت شنبه اولیه.

___

6:30 p. m.

مایک بلومبرگ تنظیم شده است به صحبت می کنند در آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل در کنفرانس سالانه در هفته آینده یک حرکت قرار می دهد که او را در تقابل با هموطنان یهودی و دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب برنی ساندرز.

ساندرز عهد کرده است به جست و خیز AIPAC کنفرانس هماهنگی با فعالان لیبرال تحت فشار قرار دادند که هر دموکراتیک کاخ سفید نامزد برای رد کردن یک ظاهر. این تصمیم توسط سناتور ورمونت است رسم انتقاد شدید از نتانیاهو و اعضای کنگره و ضد افترا لیگ, ساخت بلومبرگ تصمیم به شرکت در یک نقطه تضاد با حریف خود را.

ساندرز و بلومبرگ می سهشنبه شب در یک محوری دموکراتیک اولیه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است.

ساندرز و دیگری دموکراتیک امیدوار ماساچوست ایالت الیزابت وارن اند گفت: آنها را جست و خیز AIPAC کنفرانس در میان لیبرال نگرانی در مورد آن تزلزل تراز با محافظه کار دولت اسرائیل برای ممانعت از فلسطینی ها است. ساندرز گفت: این گروه می دهد اعتبار به “رهبران که بیان تعصب است.”

___

6:05 بعد از ظهر

برجسته جو بایدن حامی و ایالتی کارولینای جنوبی ایالت کیر Harpootlian گفت که او نمی خواهد ذهن با شنیدن نام او دوباره در بحث دموکراتیک مرحله.

Harpootlian علنا متنبه تاجر میلیاردر تام Steyer و همکار کارولینای جنوبی قانونگذار جری Govan پس از Steyer شروع به پرداخت Govan به عنوان یک مشاور در انتخابات ریاست جمهوری است. Govan منجر مقننه سیاه حزبی و Harpootlian پیشنهاد Govan فروخته شده بود را تایید نقشه کشی سوئیس از بسیاری از قانونگذاران سیاه.

در یک بحث در اوایل این ماه در نیوهمشایر Steyer بایدن خواستار محکوم Harpootlian. بایدن گفت که او می خواهم به صحبت Harpootlian در مورد این موضوع.

به عنوان او راه می رفت به این سایت بحث سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی Harpootlian smirked هنگام یادآوری است که ارز. پرسید: اگر او انتظار می رود به شنیدن نام خود را در Gaillard, مرکز, مرحله, لبخند خود را گسترده تر شد. “من امیدوارم که پس,” او گفت:. “من امیدوارم.”

___

4:30 بعد از ظهر

به عنوان دموکرات ها به طرح بحث جلوتر از کارولینای جنوبی, انتخابات ریاست جمهوری اولیه جمهوری خواهان با هدف ایجاد یک استدلال برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بدون در نظر گرفتن حریف خود را در ماه نوامبر.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه و حزب جمهوریخواه کارولینای جنوبی teaming تا برای تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال و تلفن همراه بیلبورد کامیون در خارج از محل که در آن نامزدها در حال جمع آوری سه شنبه شب در مرکز شهر چارلستون است.

تابلوهای تبلیغاتی ارسال آمار 131,000 سود کار خود را در کارولینای جنوبی مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تصدی و همچنین کاهش مالیات و “رکورد نرخ بیکاری پایین.” مقامات می گویند که تلفن همراه بیلبورد خواهد پرسه زدن در خیابان نزدیک محل بحث تا 9 بعد از ظهر شنبه. دیگر تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال خواهد ماند تا جمعه که تهمت بازديد دولت برای تجمع در نورت چارلزتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن را بازدید می آید تنها چند ساعت قبل از برگزاری انتخابات پارلمانی برای حزب دموکرات ریاست جمهوری اولیه. کارولینای جنوبی ایران با مقامات تصمیم گرفتند برای برگزاری اولیه این سال پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به تمرکز بر روی انتخاب مجدد در یک وضعیت که در آن حمایت خود را همچنان بالا است.

___

3:50 بعد از ظهر

کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer در برنی ساندرز و جو بایدن در یک تبلیغ جدید را به عنوان او به نظر می رسد برای افزایش حمایت جلوتر از کارولینای جنوبی ریاست جمهوری اولیه.

در آگهی منتشر شده سه شنبه Steyer به تصویر می کشد خود را به عنوان بهترین گزینه برای رای دهندگان به دنبال یک غیر متعارف که نامزد نشده است در انتخاب اتاق برای چند دهه.

راوی تماس بایدن “مرد خوب” اما می گوید بایدن به “اعتراف کرد هیچ چیز تغییر خواهد کرد اگر او انتخاب شود.” از Sanders, راوی می گوید, ورمونت, سناتور “سوسیالیستی برنامه” نمی خواهد شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Steyer گفت: خیلی از نامزدی خود را سوار بر موفقیت در کارولینای جنوبی اولین رای گیری زودهنگام دولت به ویژگی تا حد زیادی سیاه دموکراتیک رای دهندگان. در طول ماه از مبارزات انتخاباتی در دولت Steyer متمرکز کرده است بسیاری از پیام خود را در جامعه که به گذشته نظر سنجی نشان داد که تا حد زیادی ترجیح بایدن.

___

1:45 p. m.

کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer می گوید او آماده است به چوب به رویه مصرف برنی ساندرز در به طور مستقیم در سه شنبه شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است.

Steyer گفته آسوشیتد پرس روز سه شنبه بعد از ظهر که او احساس آن را “مهم به منظور جلب تفاوت بین آنچه که من برای ایستادن و آنچه که او می ایستد.”

Steyer است که در میان نامزدها که به تصویر کشیدن ساندرز’ سیاست به عنوان بیش از حد شدید برای این کشور در تلاش برای متوقف کردن ورمونت سناتور حرکت پس از چندین اولیه رای گیری مسابقات. Steyer گفت که او مخالف آنچه که او را دیدم به عنوان ساندرز’ پیشنهاد “دولت تصاحب بخش های زیادی از اقتصاد است.”

در اوایل سه شنبه Steyer گفتگو با بیش از ده نفر در یک کمپین ملاقات و خوش آمد می گوید در یک عمارت تاریخی در مرکز شهر چارلستون در ایالت کارولینای جنوبی قبل از رفتن به محل بحث برای یک پیاده روی را از طریق.

کارولینای جنوبی دارای اولیه آن در روز شنبه.

___

1:30 بعد از ظهر

حامیان سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ در حال افزایش حملات خود در برنی ساندرز بیش از رکورد خود در کنترل اسلحه جلوتر از سهشنبه شب پر مخاطره بحث دموکراتیک در کارولینای جنوبی است.

پنج بلومبرگ حامیان همه آنها کنونی و یا سابق, سیاه, مقامات homed در ساندرز’ ضبط اسلحه و عدالت کیفری به عنوان مناطق خاص از نگرانی.

به عنوان سناتور ورمونت می شود فرمانداران دموکرات ریاست جمهوری اولیه از بلومبرگ حامیان می گویند بیشتر موشکافی باید پرداخت شود به گذشته خود رای در برابر نقطه عطفی قانون کنترل اسلحه شناخته شده به عنوان بردی لایحه و مخالفت خود را با قانونی که اجازه می دهد تولید کنندگان اسلحه به شکایت کرد.

“بیش از حد اغلب برنی ساندرز شده است در طرف اشتباه تاریخ گم شده در عمل و یا قادر به پیشرفت در تقریبا در هر موضوع برای رای دهندگان” نیویورک تشکر. گرگوری Meeks به خبرنگاران گفت:.

ساندرز از تغییر کرده و موقعیت خود را در مسئولیت مناسب در برابر, gunmakers که Meeks پیشنهاد قرار داده و او را در همان نقطه به عنوان بلومبرگ — که عذرخواهی برای دولت خود با استفاده از بحث “توقف و frisk” پلیس استراتژی است.

___

11:45 صبح

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن ملاقات خصوصی با پیشرو, سیاه, روزنامه ناشران به عنوان او تلاش می کند به ساحل تا آفریقایی حمایت جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه در روز شنبه.

بایدن که در نشست روز شنبه با حدود نیم دوجین از رهبران ملی روزنامه انجمن ناشران. این سازمان شامل حدود 200 سیاه, متعلق به روزنامه ها در سراسر کشور با یک ترکیب مخاطبان این گروه برآورد در 20 میلیون.

معاون سابق رئیس جمهور است که بسته به شدت سیاه و رای دهندگان به عنوان او به نظر می رسد برای اولین پیروزی اولیه نجومی و تلاش برای بلانت برنی ساندرز’ حرکت پیشرو پس از رای گیری در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

بایدن بود و انتظار می رود در این نشست به بحث در مورد طرح مسکن مقرون به صرفه او روز دوشنبه اعلام کرد. او همچنین ممکن است به ارمغان بیاورد تا پیشنهادات خود را برای مراقبت های بهداشتی که به او شده است با تاکید بر این هفته با شدت سیاه و مخاطبان است.

پیشنهادات خود را شامل یک گزینه دولت طرح بیمه است که پوشش آمریکایی است که می شده اند تحت پوشش مدیکید گسترش تحت 2010 مراقبت های بهداشتی قانون اما زندگی می کنند که در کشورهای که فرمانداران جمهوریخواه حاضر به گسترش مدیکید.

کارولینای جنوبی است که در میان این کشورها به عنوان کشورهای مختلف که رای مارس 3 در سه شنبه.

___

12:50 صبح

این روزنامه دولتی در کلمبیا, کارولینای جنوبی, حمایت دموکرات پیت Buttigieg برای رئیس جمهور.

سردبیران مقاله نوشتن در سرمقاله ارسال شده در اواخر روز دوشنبه که شهردار سابق South Bend, ایندیانا, است”, پر انرژی, منظم نامزدی که می توانید ارائه دهندگان قدرتمند و در عین حال عملی دید.”

قطعه یادداشت دموکرات موفقیت گذشته با بیگانگان مانند جیمی کارتر و بیل کلینتون و باراک اوباما. در 38, Buttigieg است که کمتر از هر یک از آنها.

Buttigieg تلاش برای جلب حمایت از آمریکایی های آفریقایی تبار, اما سردبیران اعتبار او را برای پذیرش “مسئولیت ساخت اعتماد با رای دهندگان آمریکایی” و می گویند او “ساخته شده مهم گام با انتشار طرح های بلند پروازانه.”

این قطعه می پرسد: “آیا خود را توسعه واقعی است و آن را در حال انجام در ایمان خوب?” و آن پاسخ “ما باور داریم که در آن است.”

___

این Buttigieg تایید داستان در 12:50 صبح درست شده است به حذف مرجع به دولت که بزرگترین روزنامه در کارولینای جنوبی است. پست و پیک چارلستون بزرگتر مجموع گردش خون.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im