آخرین: بایدن و نه نگران مورد تهمت امتناع از ترک

شمال چارلستون S. C. (AP) — آخرین دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی مسابقه (همه زمان محلی):

9:05 بعد از ظهر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن می گوید او نیست نگران چشم انداز جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از ترک پست خود را اگر او را شکست داد و در ماه نوامبر.

“من هیچ نگرانی در مورد او در حال همراهی کردن کاخ سفید” بایدن گفت: در سی ان ان تاون هال پنج شنبه در چارلستون.

معاون سابق رئیس جمهور با لبخند کمی در رای دهندگان سوال در مورد تهمت بلکه تاسف است که چنین فکر “می تواند جدی گرفته شود” در ایالات متحده است.

بایدن خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم با این فرض که رئیس جمهور در حال تماشای. “آقای رئیس جمهور ما یک روند دموکراتیک. هنگامی که رای دهندگان صحبت می کنند آنها شنیده می شود و آنها باید در پاسخ به او گفت:”. “در حال حاضر اگر شما نگران در مورد کسی دخالت ما در انتخابات چرا شما چیزی در مورد آن انجام?”

بایدن است که به دنبال به روز شنبه در کارولینای جنوبی اولیه برای اولین پیروزی 2020 نامزد مبارزه است. برنی ساندرز منجر شده است رای گیری در این مسابقات و امیدوار است برای ناراحتی آن را به مقدار یک حذفی ، بایدن معتقد است پیروزی می تواند اسکواش مبارزات دیگر تعدیل می شود و به عنوان یک سکوی پرشی به سوپر شنبه در مارس 3, هنگامی که بیش از یک سوم از نمایندگان کنوانسیون برای grabs.

___

8:20 بعد از ظهر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است به سرزنش خود را دموکراتیک ریاست جمهوری رقبا برای بخشی از بازار سهام سقوط در روزهای اخیر.

در یک کنفرانس خبری یکشنبه جدید coronavirus او اذعان کرد که گسترش COVID-19 ویروس نیز یک راننده, اما او اظهار داشت: “من فکر می کنم در بازارهای مالی بسیار ناراحت هستند زمانی که آنها نگاهی به نامزدهای دموکرات در آن مرحله ساخت احمق از خود را دارند.”

دموکرات ها برگزار شد بحث Feb. 19 Feb. 25. بازار سهام کاهش یافت 1 ، 000 امتیاز در فوریه. 24 پس از آن تقریبا 880 بیشتر در روز بعد با بسته شدن بازارهای ساعت قبل از دوم مناظره آغاز خواهد شد.

در مورد 81,000 مردم در سراسر جهان شده اند بیمار توسط coronavirus نگه می دارد که پیدا کردن اهداف جدید. دموکرات ها را سوال که آیا تهمت و دولت آماده است برای شیوع این ویروس در امریکا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد است که او هنوز هم برای رفتن به برنده شدن در این انتخابات اما زمانی که رای دهندگان “نگاهی به اظهارات مردم ایستاده پشت این تریبون من فکر می کنم که یک اثر بزرگ آره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من فکر می کنم شما می توانید بسیار کمی از فروش به آنچه که آنها در حال دیدن.”

___

6:10 بعد از ظهر

وکلای مدافع برای رئیس جمهور باراک اوباما در حال ارسال بس-و-دست برداشتن نامه خواستار آن است که کارولینای جنوبی پخش ایستگاه های توقف پخش یک گمراه کننده آگهی از یک نرم افزار-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC که باعث می شود آن را صدا مانند اوباما انتقاد معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن.

تبلیغ بخشی از 250.000 دلار در هزینه های این کمیته برای دفاع از رئیس جمهور. از آن سوء استفاده یک قطعه از یک نسخه صوتی از اوباما در کتاب “رویاهای پدرم” را به آن صدا به عنوان اگر اوباما انتقاد بایدن حمایت از جامعه است. او در واقع با یادآوری شکایت او را شنیده در مورد سیاستمداران به طور کلی.

“این نفرت آگهی مستقیما از جمهوری خواه دروغ راهکار و آن را به وضوح طراحی شده برای سرکوب مردم در انتخابات در میان اقلیت رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی با در نظر گرفتن اوباما, صدای خارج از چارچوب و چرخاندن کلمات خود را برای گمراه کردن بینندگان گفت:” اوباما سخنگوی کتی هیل در بیانیه ای.

بیانیه ای گفت: اوباما را درخواست ایستگاه های تلویزیونی به جلو و تبلیغ “و توقف بازی به دست بد بازیگرانی که به دنبال ایجاد تفرقه و سردرگمی در میان مردم است.”

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است.

___

2:45 p. m.

پس از در نظر گرفتن هدف در سال 2020 رقیب الیزابت وارن دولت خانه برنی ساندرز در حال انجام همان به ctq را.

ورمونت سناتور انتخابات ریاست جمهوری چهارشنبه اعلام کرد که او را به برگزاری یک تجمع دوشنبه شب در سنت پل که رای روز بعد در “سه شنبه.” اما آن را نیز دولت Klobuchar می آید و پس از ساندرز اعلام کرد در حال حاضر تظاهرات جمعه شب و شنبه در وارن ایالت ماساچوست است.

تازه کردن پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا ساندرز پدید آمده است به عنوان روشن از فرمانداران دموکرات اولیه است و ممکن است به دنبال اجرا کردن نمره توسط جسارت را بر روی رقبای خود را’ خانه چمن.

در همه 14 متحده در حال رای گیری سه شنبه — و که شامل ساندرز’ در ایالت ورمونت که در آن سناتور سفر خواهد کرد برای یک مهمانی شب به تماشای نتایج.

___

2:35 بعد از ظهر

تام Steyer می گوید کارولینای جنوبی رای دهندگان باید یک شانس برای تغییر روایت از دموکرات انتخابات ریاست جمهوری است که او گفته است که به تصویر کشیده شده به عنوان یک انتخاب بین افراط و برنی ساندرز و مایک بلومبرگ.

Steyer گفت: چندین نفر در یک کمپین ملاقات و خوش آمد می گوید روز چهارشنبه در جورج تاون است که رسانه ها گزارش شده بود در این مسابقه که بین “سوسیالیستی است که می خواهد دولت را بزرگ بخش هایی از اقتصاد” و “جمهوری خواه شهردار شهر نیویورک است.” او می گوید: “هیچ یک از آنها واقعا یک دموکرات است.”

Steyer در روزهای اخیر تغییر تمرکز خود را از درجه اول انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دیگران در این مسابقه از جمله ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که منجر زمینه در کارولینای جنوبی است.

این هفته Steyer شروع به پخش یک تلویزیون جدید آگهی در وزارت امور خارجه در تماس تلفنی بایدن یک “مرد خوب” است که “اعتراف کرد هیچ چیز تغییر خواهد کرد اگر او انتخاب” و گفت: “برنی سوسیالیستی برنامه نمی خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است.

___

12:40 بعد از ظهر

برنی ساندرز پس از رفتن جو بایدن هشدار داد که “معمولی کمپین” مانند معاون رئیس جمهور سابق را نخواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سخنرانی خود در یک تظاهرات در شمال چارلستون کارولینای جنوبی ساندرز به نام حریف خود را با نام ضربه زدن بایدن برای رای دادن به “وحشتناک تجارت و سیاست مانند نفتا” و جنگ عراق. ساندرز را متهم کرد که “شما نمی خوای آوردن مردم به روند سیاسی که به شما رای دادند وحشتناک لایحه ورشکستگی.”

ساندرز و بایدن در حال رقابت برای یک لبه در کارولینای جنوبی است. در حالی که بایدن همچنان در سرب در نظرسنجی از دولتی و گفت: در طول سه شنبه شب بحث او قصد دارد برای پیروزی اولیه ساندرز شده است به دست آوردن زمین پس از یک سری از برنده سراسر قبلی سه اولیه متحده است.

در شمال چارلستون در چهارشنبه ساندرز گفت: جمعیت است که با کمک آنها “ما در حال رفتن به برنده شدن در کارولینای جنوبی است.”

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است.

__

ساعت 11 صبح

برگرد. Al Sharpton یادآوری سیاه رای دهندگان در ایالت کارولینای جنوبی که رهبران حقوق مدني مواجه شده همان اتهامات بودن سوسیالیست که برنی ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی چهره امروز.

Sharpton که میزبانی یک و نیم دوجین دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری صبح روز چهارشنبه در مجلس صبحانه اسپانسر شده از طرف خود شبکه اقدام ملی ساخته شده مشاهدات خود را قبل از معرفی Sanders.

و اشاره کرد که کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور همچنین با انتقاد به عنوان یک سوسیالیست در حالی که مبارزه برای حق رای و دیگر مسائل مهم برای جامعه Sharpton خواست شرکت کنندگان به تحقیق که از تاریخ است.

“اگر سوسیالیسم را در ذهن خود” Sharpton به حاضرين گفت: “در مورد خواندن آنچه آنها گفت:” در مورد شاه و دیگران که رو این حملات در حالی که مبارزه با نابرابری.

ساندرز به حضار گفت که او با افتخار به حمایت از باراک اوباما دو بار برای رئیس جمهور کوبیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “پاتولوژیک دروغگو” و “نژادپرست است.”

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>