آخرین: بایدن چهره down pro-تفنگ کارگر در دیترویت گیاه

دیترویت (AP) — آخرین به 2020 دموکراتیک انتخابات مقدماتی (همه زمان محلی):

10:55 صبح

جو بایدن خود را دریافت کرد سوم حمایت از ملی تفنگ و گروه کنترل در روز به عنوان بسیاری از این زمان از نوتون عمل داد.

این گروه تاسیس شد و پس از دبستان ” سندی هوک در ایالت کانکتیکات که به کشته شدن 26 نفر از جمله 20 کودک. بایدن همچنین حمایت از Everytown for Gun Safety و بردی مبارزات انتخاباتی در روزهای اخیر.

نیوزیلند اقدام داد رئیس صندوق موری گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد بایدن را “پشتیبانی از تفنگ پیشگیری از خشونت هرگز منحرف.” این گروه یادداشت های سابق معاون رئیس جمهور منصوب شد توسط رئیس جمهور باراک اوباما به رهبری یک تفنگ کنترل نیروی کار پس از 2012 نوتون قتل عام.

تایید یکی دیگر از نشانه برنی ساندرز’ پر از لکه رکورد در کنترل اسلحه می تواند وزن او را در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. میشیگان و پنج دیگر کشورهای در حال رای گیری روز سه شنبه در یک نقطه بحرانی در مسابقه.

ساندرز یک D-منهای امتیاز از انجمن ملی تفنگ. اما سناتور ورمونت مورد انتقاد قرار گرفته توسط مخالفان و طرفداران کنترل اسلحه در گذشته برای مخالفت با بررسی زمینه های قوانین و پشتیبانی برای محافظت از تولید کنندگان اسلحه از پرونده های حقوقی بیش از سوء استفاده از اسلحه های خود را.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>