آخرین: بایدن متعهد به چیدن زن VP

واشنگتن (AP) — آخرین از یکشنبه شب دموکراتیک بحث بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز (همه زمان محلی):

8:30 p. m.

اولین برخورد سر به سر بحث بین جو بایدن و برنی ساندرز در حال آمدن است در قالب یک گرد و غبار بر اینکه آیا ساندرز’ امضای طرح بهداشت بهترین راه برای پاسخ به کوروناویروس.

پس از ساندرز گفت: برگ برنده دولت در واکنش به شیوع گذاشته لخت ضعف ملت فعلی سیستم مراقبت های بهداشتی بایدن با اشاره به اینکه ایتالیا – که در آن ویروس است و اساسا قرنطینه این کشور دارای یک دولت-اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی است که نه کاهش این مشکل است.

“با تمام احترامی که به ‘مدیکر برای همه,’ شما باید یک سیستم پرداخت در ایتالیا می شود.” “آن کار نمی کند وجود دارد.”

ساندرز در پاسخ به ذکر است که کارشناسان می گویند: “یکی از دلایلی که ما آمادگی … است که ما لازم نیست که یک سیستم است.”

ساندرز معتقد او تک پرداخت کننده سیستم مراقبت های بهداشتی رایگان ارائه می کنند برای درمان کسانی که مبتلا COVID-19. بایدن می گوید او اجازه دولت بودجه برای پوشش درمان است.

8:20 بعد از ظهر

برنی ساندرز می گوید: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به توقف “blabbering” با اطلاعات نادرست در مورد رمان coronavirus.

ساندرز و جو بایدن در حال پرداختن به چگونه آنها می خواهم در پاسخ به این ویروس جدید در اولین سوال در روز یکشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. این اولین بحث بین فقط دو دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب و برای اولین بار پس از آمریکا به طور چشمگیری افزایش پاسخ به این ویروس.

ساندرز می گوید اگر او رئیس جمهور بود ، او را مطمئن شوید که هیچ یک به پرداخت برای coronavirus آزمایش یا درمان. بایدن بعد گفت که او همچنین معتقد است هیچ کس نباید مجبور به پرداخت.

بایدن می گوید هر کشور نیاز به حداقل 10 درایو-از طریق تست های محل و وزارت دفاع و سازمان مدیریت اضطراری فدرال نیاز به برنامه ریزی برای راه اندازی های اضافی تخت بیمارستان.

___

8 p. m.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز گرفته اند در این مرحله برای اولین بار در یک بحث دموکراتیک اولیه.

پیشرو در انتخابات مقدماتی دموکرات ها مواجه یکشنبه شب در واشنگتن در 11th بحث اولیه فصل است. این رویداد منتقل شد از آریزونا که رای جمعه به دلیل نگرانی از رشد بیماری همه گیر کوروناویروس و حال برگزار شد و بدون مخاطب.

بایدن همچنین مرحله به مرحله به عنوان پیشتاز در یک مسابقه به طور چشمگیری متفاوت از حزب گذشته بحث کمتر از سه هفته پیش زیر آبشاری برنده است که آغاز شده با پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی اولیه. دیگر میانه رو ترک نژاد با چند تحکیم اطراف بایدن و متحد تمایل به بلوک Sanders.

این حرکت سریع coronavirus تا حد زیادی مبتنی نامزدها آنها را که منجر به لغو تظاهرات حتی به عنوان چند متحده آماده شدن برای رای دادن در روز سه شنبه. آنها استقبال یکدیگر را با آرنج دست انداز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>