آخرین: آرژانتین تعلیق تمام مسابقات فوتبال داخلی

آخرین coronavirus همه گیر را در اثر ورزش در سراسر جهان (همه زمان محلی):

___

9:05 بعد از ظهر

آفریقا دومین بین المللی مسابقات فوتبال به تعویق افتاده است.

سازمان کنفدراسیون فوتبال آفریقا می گویند کشورهای آفریقایی قهرمانی برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 4-25 در کامرون شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این مسابقات امکانات تیم های ملی ساخته شده تا از بازیکنان که در بازی خود در لیگ.

آفریقای بالا مسابقات جام ملت های آفریقا, است که با توجه به بازی می شود اوایل سال آینده نیز در کامرون است.

کامرون هنوز مایل به میزبانی کشورهای آفریقایی قهرمانی CAF گفت: اما اقدامات دیگر دولت های آفریقایی به محدود کردن سفر به آن را دشوار ساخته شده به جلو بروید.

مراکش و رواندا در حال حاضر در خارج برای این مسابقات است.

___

3:50 بعد از ظهر

کارولینای طوفان را اعلام کرد قصد دارد برای جبران عرصه و رویداد تیم کارکنان برای حقوق از دست رفته با فصل NHL در برگزاری با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

این تیم می گوید ساعتی کارکنان جبران خواهد شد بر اساس انتظار می رود حجم کار در طول نهایی هفت به طور منظم فصل بازی های خانگی است.

طوفان صاحب تام Dundon و کارولینای طوفان بنیاد خیریه دست از حق رای هستند و بودجه برنامه ای. این تیم می گوید: طوفان بازیکنان نیز ساخته شده “کمک مالی سخاوتمندانه” برای کمک به رویداد-کارکنان را تحت تاثیر قرار.

این طوفان همچنین می گویند VAB پذیرایی PNC عرصه خدمات غذایی اهدا خواهد شد مواد غذایی به درون ایمان مواد غذایی شاتل, رالی, غیر انتفاعی بر اساس.

___

3:35 بعد از ظهر

کنفرانس جنوب شرقی را لغو کرده است, رویدادهای ورزشی, برای بقیه فصل.

حوادث معلق شده بود. لیگ اعلام کرد تصمیم گیری سهشنبه تبدیل شدن به آخرین قدرت پنج همایش به لغو همه رقابت.

این تصمیم شامل قهرمانی, بهار, فوتبال بازی و نرم افزار روز تمرینات تیم NFL اجرا شده توسط SEC مدارس.

تیم و شیوه های فردی و جلسات باقی می ماند, معلق از طریق حداقل 15 آوریل است.

پیش از آن در روز ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس لغو تمام بهار رقابت به علاوه تمام ورزشی-فعالیت های مرتبط از جمله شیوه های.

___

12:30 p. m.

اوکلند دو و میدانی جمهور دیو Kaval دعوت کرده است 39 ساله یک فن به نام جاستین که ارسال شده در توییتر او “سالم” ديابت نوع 1 با coronavirus برای پرتاب از زمین برای اولین بار در روز افتتاحیه — هر گاه است.

Kaval در توییتر نوشت: “دریافت خوب به زودی! کل (در)دو و میدانی کشور در حال ارسال است شما افکار مثبت. چگونه است که بازوی خود را? افتخار خواهد بود به شما پرتاب کردن زمین برای اولین بار روز افتتاحیه!”

___

8:05 بعد از ظهر

رئیس اسپانیایی فدراسیون فوتبال را رد کرد و ایده crowning بارسلونا به عنوان قهرمان لیگ اگر رقابت نمی توانند رزومه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لوئیس Rubiales می گوید فدراسیون است نه به فکر دعوت کردن بقیه فصل و اعطای عنوان به بارسلونا بود که پیشرو لیگ هنگامی که آن را به حالت تعلیق در آمد. Rubiales می گوید هدف این است که برای پایان همه رقابت ژوئن 30, اما آنها ممکن است تمدید شود فراتر از آن در صورت لزوم.

او می گوید که ترجیح می دهید تغییر تقویم فصل آینده به جای ایجاد تغییرات است که می تواند نگه دارید این یکی از به پایان رساندن نسبتا.

___

2:40 بعد از ظهر

ملی نامه ای از قصد خریدهای برای ورزشکاران شده است به حالت تعلیق تا 15 آوریل است.

دانشگاهی کمیساریای انجمن که اداره نامه ای از قصد استفاده توسط NCAA Division I و II ورزشکاران می گوید: تعلیق را دوباره ارزیابی و یا قبل از 15 آوریل است.

بخش من فوتبال امضای دوره شروع Feb. 5 و برنامه ریزی شده بود به پایان آوریل 1. از آن خواهد شد تمدید 30 روز پس از آن از سر گرفته است. اکثر FBS مدارس خود را پر 2020 کلاس.

بخش من بسکتبال امضای دوره برنامه ریزی شده بود برای شروع مارس 15 و پایان مارس 20.

___

2:30 بعد از ظهر

شاهین کارفرمایی مت رایان و همسرش سارا در حال اهدای 100.000 دلار برای ارائه کمک در آتلانتا در طول شیوع کروناویروس.

اهدا خواهد شد تقسیم بین دو سازمان های خیریه: آتلانتا جامعه بانک مواد غذایی فراهم می کند که مواد غذایی به نیازمندان و دادن که ارائه می دهد کمک های اضطراری برای خدمات مواد غذایی کارگران است.

رایان می گوید او و همسرش باید بسیاری از دوستان در صنعت رستوران و می خواهید برای “ایجاد آگاهی برای یکی از صنایع که رفتن به مبارزه در طول این زمان.”

شاهین’ شروع کارفرمایی برای 12 سال گذشته Ryan شده است به شدت درگیر در جامعه از طریق پسران و دختران باشگاه ها و جمع آوری پول برای کودکان بهداشت و درمان از آتلانتا.

1:55 بعد از ظهر

NCAA است تعلیق نرمال ساختمان عملیات در دفتر اصلی آن در Indianapolis, شروع روز شنبه از طریق حداقل آوریل 3. NCAA ملی کارکنان دفتر کار از راه دور و ادامه عملیات عادی. NCAA می گوید کارکنان ادامه خواهد داد تا در دسترس خواهد بود. طول تعلیق ارزیابی خواهد شد بر اساس مداوم.

___

1:50 بعد از ظهر

International Ice Hockey Federation رئیس رنه Fasel می گوید این تنها یک ماده از زمان قبل از اجرایی شورای چپ با هیچ چاره ای جز انصراف از مردان قهرمانی جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Fasel صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در مدت کوتاهی پس از IIHF لغو بخش من گروه A و B مسابقات قهرمانی جهان که برگزار می شود در اروپا در اواخر ماه آوریل است.

16-تیم قهرمانی جهان در حال برنامه ریزی برای سوئیس شروع ممکن است 8. اما Fasel می گوید اگر او تا به حال به تصمیم امروز “وجود دارد هیچ شانسی ما می توانید اسکیت بازی کردن است.”

Fasel می گوید: IIHF است مشاوره با میزبان خود و شرکای بازاریابی و حامل بیمه برای تعیین تعهدات قراردادی باید قبل از تصمیم به انصراف از این مسابقات است.

چالش برای رفتن پیش با میزبانی این مسابقات هستند بسیاری از Fasel گفت: اعم از بهداشت بخشنامه در محل محدود کردن حضور و غیاب به ممنوعیت سفر به ساختن آن دشوار برای سازمان ملل برای ارسال تیم خود را.

موضوع دیگر این است که بازیکنان فاقد زمان تمرین با بسیاری از جهان هاکی لیگ داشتن یا به طور نامحدود به حالت تعلیق و یا لغو آنها فصل است. روز دوشنبه NHL اعلام کرد که صبر 45 روز قبل از آن می تواند ارائه راهنمایی در زمانی که تیم می تواند به طور بالقوه بازگشایی عمل.

___

1 p. m.

تور اروپایی است تعویق انداختن Andalucia کارشناسی ارشد بود که برنامه برای 30 آوریل 3 در Valderrama در جنوب اسپانیا.

که باعث می شود به طور منظم شش تور اروپا مسابقات گلف شده است به تعویق افتاد به دلیل جدید کروناویروس. در مجموع از هشت حوادث در این سفر در سراسر جهان برنامه ریزی شده است به تعویق افتاد, از جمله بازی بازی و کارشناسی ارشد.

این مسابقات به میزبانی سرجیو گارسیا پایه و اساس است. تور گفت: این امر سعی کنید به برنامه ریزی مجدد.

اروپا در آخرین رویداد در مارس 8 در قطر کارشناسی ارشد. در برنامه بعدی خواهد بود GolfSixes در پرتغال در ماه مه 10-11.

___

12:40 بعد از ظهر

لس آنجلس شارژر را اهدا 250.000 دلار به لس آنجلس منطقه ای بانک مواد غذایی برای اطمینان از گرسنگی خدمات امدادی همچنان بی وقفه در لس آنجلس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

بانک غذایی می گوید که پول قادر خواهد بود برای کمک به کودکان و خانواده های آنها به عنوان کودکان در خانه بمانند از مدرسه و همچنین سالمندان که خود منزوی و کارگران ساعتی که در حال تجربه وقفه به برنامه های خود و حقوق.

___

4:50 بعد از ظهر

رئیس فیفا جیانی رده مربیان می گوید او آماده است تا به درخواست چین برای به تعویق انداختن در سال آینده 24-تیم باشگاه جام جهانی به فضا برای قهرمانی اروپا و کوپا امریکا.

رده مربیان می گوید او را پیشنهاد مذاکره با دولت چین و این کشور مقامات فوتبال در یک تماس پنج شنبه با یک پانل از فیفا معاون رئیس جمهور.

این گروه شامل رهبران اروپایی و آمریکای جنوبی فوتبال که خود را تحت فشار قرار دادند خیمه قهرمانی پشت یک سال به دلیل شیوع کروناویروس.

افتتاحیه 24-تیم باشگاه جام جهانی شد مجموعه ای برای باز کردن در 17 ژوئن 2021 در چین به عنوان یک امضای پروژه از رده مربیان. از فیفا نشان می دهد تغییر زمان این باشگاه در مسابقات به بعد از آن در سال 2021 و یا در هر دو 2022 یا 2023.

فیفا همچنین قصد دارد برای اهدای 10 میلیون دلار به سازمان بهداشت جهانی برای مقابله با کروناویروس جدید.

___

4:35 بعد از ظهر

عمده سه روز کلاسیک مسابقات دوچرخه در فرانسه و بلژیک شده اند به تعویق افتاد به دلیل شیوع کروناویروس.

مسابقه برگزار Amaury Sport Organisation می گوید Paris-Roubaix این Fleche Wallonne و لیژ-باستون-لیژ خواهد شد به تعویق افتاد.

دوچرخه سواری و فصل شده است وارونه با شیوع. معتبر حوادث مانند Strade Bianche میلان-سان رمو و برخی اوایل بلژیک کلاسیک شده است لغو و یا به تعویق افتاد. این Giro d’italia نیز نمی شود و در آن برنامه ریزی شده ممکن است تاریخ.

ASO هنوز برای تصمیم گیری در تور دو فرانس. که مسابقه برنامه ریزی شده است برای شروع در ژوئن 27.

___

ظهر

ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس را لغو کرده است تمام رقابت های دو و میدانی و از طریق شیوه های بقیه 2019-20 سال تحصیلی نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

لیگ اعلام کرد که این حرکت سه شنبه. ACC قبلا به حالت تعلیق فعالیت های آن “تا اطلاع ثانوی.”

ACC بیانیه گفت: لغو آمد و پس از یک تصمیم به اتفاق آرا در میان عضو اتحادیه مدارس با کمیسر جان Swofford گفت: لیگ مقامات “به خصوص نا امید برای ما دانشجو-ورزشکاران است.”

___

11:50 صبح

باز فرانسوی به تعویق افتاده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فرانسوی تنیس فدراسیون اعلام کرد که رس-دادگاه رویداد اجرا خواهد شد از سپتامبر. 20 Oct. 4. این اولین گرند اسلم تنیس مسابقات تحت تاثیر COVID-19 شیوع. اصلی-قرعه کشی رقابت قرار بود برای شروع در پاریس در مارس 24.

___

3:20 بعد از ظهر

کمیته بین المللی المپیک می گوید وجود دارد “بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله” در مورد برگزاری بازی های المپیک توکیو با بیش از چهار ماه تا مراسم افتتاحیه.

پس از مشاوره با ورزش بدن در مورد اثرات coronavirus شیوع کمیته بین المللی المپیک می گوید: “هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود ضد تولیدی است.”

کمیته بین المللی المپیک می گوید منافع مالی نمی خواهد خود را دیکته کند تصمیم گیری “به لطف مدیریت ریسک و سیاست های بیمه.”

کمیته بین المللی المپیک می گوید: 43 درصد از مکان ها در این بازی ها هنوز به تایید شود.

___

2:25 بعد از ظهر

در این سال مسابقات قهرمانی اروپا به تعویق افتاده است برای یک سال.

UEFA رئيس جمهور الکساندر Ceferin می گوید, پخش كردن, کروناویروس “باعث می شود فوتبال و زندگی در اروپا کاملا غیر ممکن است.”

یوفا قصد دارد به بازی این مسابقات در سال آینده از 11 ژوئن تا 11 جولای. 24-رقابت تیم در حال به میزبانی 12 کشور مختلف است.

به تعویق افتادن پاک فضا را به لیگ ملی و لیگ قهرمانان و لیگ اروپا شانس به پایان فصل خود را با 30 ژوئن.

فوتبال اروپا در خاموش شدن و معلوم نیست که بازی می توانید رزومه.

___

2:15 بعد از ظهر

کوپا آمریکا شده است به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل شیوع کروناویروس.

آمریکای جنوبی, فوتبال بدن CONMEBOL می گوید: این مسابقات در کلمبیا و آرژانتین برگزار خواهد شد بین 11 ژوئن و جولای 11.

CONMEBOL جمهور Alejandro دمینگوز می گوید: “این فوق العاده ای برای اندازه گیری وضعیت غیر منتظره و پاسخ به این نیاز اساسی برای جلوگیری از نمایی توسعه virus.”

___

ساعت 10 صبح

کنتاکی دربی به تعویق افتاده است از ماه مه تا سپتامبر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Churchill Downs مقامات روز سه شنبه گفت: مسابقه حرکت می کند ممکن است از 2 تا سپتامبر. 5 مارک اولین بار در 75 سال نمی توان آن را اجرا کنید در اولین دوشنبه در ماه مه.

آخرین بار اولین بار پا از تاج سه گانه نبود برگزار می شود اولین دوشنبه در ماه مه بود که در سال 1945 زمانی که دولت فدرال صادر ممنوعیت اسب مسابقه به دلیل جنگ جهانی دوم است. این ممنوعیت برداشته شد در مارس 8, و, دربی در ماه ژوئن برگزار شد 9. تنها سال دیگر به دربی نمی شد ممکن بود در سال 1901 هنگامی که آن را شتافت در مارس 29.

تاریخ تغییر هنوز هم باید تایید شده توسط Kentucky Horse Racing کمیسیون در جلسه روز پنج شنبه.

___

1:45 p. m.

بریتانیا دو و میدانی می گوید: همه باشگاه ها و گروه ها نباید از آموزش و یا در نظر گرفتن بخشی در رقابت مسابقه در میان شیوع کروناویروس.

هدایت پیروی دستورات مشخص شده توسط دولت بریتانیا در مورد محدود کردن تماس های اجتماعی.

UKA گفت: تعلیق نیز به مربیگری و officiating.

___

1:40 بعد از ظهر

این Kontinental لیگ هاکی و VTB ایران در لیگ بسکتبال را به حالت تعلیق در بازی.

هر دو لیگ می گویند که آنها را متوقف خواهد کرد حداقل تا مارس 10.

این KHL است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود قوی ترین لیگ هاکی در خارج از NHL. آن را قبلا گفت: این امر مکث برای یک هفته به قرعه کشی جدید حذفی فرمت. آن مانده است با شش روسی تیم در هشت تیم براکت پس از فنلاندی تیم Jokerit و قزاقستان تیم Barys کناره گیری کرد.

___

1:10 بعد از ظهر

در لیگ فوتبال اسپانیا ارائه کرده است حدود 500 coronavirus آزمون برای آن باشگاه است.

آزمون توزیع شده اولویت تیم که سفر به مناطق در معرض خطر و یا در حال حاضر بازیکنان آلوده.

والنسیا مدافع Ezequiel Garay روز یکشنبه اول شد لیگ اسپانیا بازیکن با این ویروس آلوده.

توزیع آزمون آغاز شد و پنج شنبه گذشته به عنوان بخشی از لیگ اقدامات برای حمایت از آن باشگاه در طول بیماری همه گیر.

___

1:05 بعد از ظهر

تمام مسابقات اسب سواری در بریتانیا خواهد بود به حالت تعلیق در شروع پنج شنبه.

این آخرین باقی مانده های ورزشی به ادامه در این کشور در میان شیوع کروناویروس.

اما انگلیسی ها Horseracing اقتدار می گوید که این مسابقه در جلسات Wetherby و Taunton بودن صحنه بدون طرفداران در روز سه شنبه — گذشته خواهد شد تا پایان ماه آوریل است.

BHA می گوید تصمیم گرفته شد “برای محافظت از ضروری خدمات اورژانس و بهداشت و رفاه کارکنان صنعت مسابقه.”

BHA اجرایی نیک زنگ زدگی آن می گوید: “اولین وظیفه این است که به بهداشت و سلامت عمومی, مشتریان ما و به مسابقه صنعت شرکت کنندگان و کارکنان” در حالی که گفت از آن خواهد شد بهترین خود را برای حمایت از کسانی که معیشت بستگی دارد که چه روست گفته است “4 میلیارد پوند میباشد.”

___

1 p. m.

مردان و زنان اروپایی, ژیمناستیک, مسابقات لغو شده است.

اروپایی, ژیمناستیک, اتحادیه می گوید که تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آن وقایع رفتن با وجود گسترش coronavirus اما آن را غیر ممکن است به دلیل محدودیت های دولت و ممنوعیت سفر.

حوادث ارائه مقدماتی المپیک نقاط.

زنان قهرمانی بودند با توجه به در پاریس برگزار شد از 30 آوریل-مارس 3 و مردان قهرمانی در باکو آذربایجان از مارس 27-31.

همچنین به نام خاموش اروپایی هستند ژیمناستیک ریتمیک قهرمانی در اوکراین و اروپا ترامپولین قهرمانی در سوئد هر دو ممکن است.

این UEG می گوید که امیدوار است این وقایع را می توان دوباره برای نیمه دوم سال است.

___

12:10 بعد از ظهر

فرمول یک مدیر عامل تعقیب کری به عذرخواهی به طرفداران برای قسمت های قبلی از این سری به نام از شیوع کروناویروس.

این جایزه بزرگ استرالیا در ملبورن نبود لغو هفته گذشته تا تیم ها و رانندگان را مجبور کرد. یک عضو تیم مک لارن به حال آزمایش مثبت و برخی از رانندگان در حال حاضر خانه پرواز اما F1 هنوز هم منتظر به لغو تا زمانی که درست قبل از شیوه های برنامه ریزی شده برای شروع است.

زیر سه مسابقه در بحرین و ویتنام و چین تمام شده است به تعویق افتاد.

در نامه سرگشاده ای در F1 وب سایت, کری نوشت: “ما عذر خواهی به کسانی که طرفداران متاثر از لغو در استرالیا و همچنین به تعویق افتادن از سایر نژادها به تاریخ. این تصمیمات هستند که ساخته شده … به سرعت در حال تغییر و تحول شرایط اما به اعتقاد ما آنها مناسب و لازم هستند. ما همچنین می خواهم به گسترش افکار ما به کسانی که در حال حاضر تحت تاثیر قرار, از جمله کسانی که در فرمول 1 ،

روز دوشنبه تایر ارائه دهنده Pirelli گفت: یکی از کارکنان آن آزمایش مثبت برای این ویروس شد و تحت درمان در ملبورن.

___

11:45 صبح

فوتبال در روسیه شده است به حالت تعلیق تا مارس 10.

لیگ روسیه شد و با حضور در رقابت های ورزشی هنوز عامل در اروپا آخر هفته گذشته با بیش از 33 ، 000 طرفداران در یکی از بازی های خود را.

روسیه و اتحادیه فوتبال می گوید هیئت مدیره خود را به توافق بلافاصله به حالت تعلیق در تمام مسابقات در جلسه روز سه شنبه.

است که به دنبال یک موج از محدودیت های مجامع عمومی و حوادث در سراسر روسیه و تصمیم زسکا مسکو به لغو آن بازی آینده برابر زنیت سنت پترزبورگ.

طرفداران ساخته شده است نکته جالب اشاره به شیوع ویروس در بازی های هفته گذشته است. طرفداران زنیت شعار “همه ما در حال رفتن برای مردن” در روز شنبه و زسکا حامیان نمایش بنر در روز یکشنبه با باشگاه تاج و پیام: “این ویروس در درون من. من حامل آن.”

___

10:35 صبح

هرتا برلین بازیکنان و کادر مربیگری در حال رفتن به قرنطینه برای 14 روز پس از یکی از بازیکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

باشگاه بوندسلیگا نمی گویند که بازیکن را تحت تاثیر قرار.

این تیم تا به حال شده است با توجه به بازگشت به آموزش در روز سه شنبه پس از سه روز از ورزش فرد.

هرتا دکتر Uli Schleicher می گوید: “این بازیکن در مورد شکایت از علائم معمول و ما بلافاصله از هم جدا او را از این گروه است. تست و سپس تولید یک نتیجه مثبت برای ویروس. همه بازیکنان ما در تیم ملی در حال حاضر باید در خانه بماند برای بعد از دو هفته.”

هرتا مدیر کل Michael پریتتس می گوید: “آن بود که انتظار می رود که این ویروس را در رسیدن به این تیم دیر یا زود. مهم ترین چیز در حال حاضر است که هر کس به قوانین میله.”

___

10:10 صبح

کوزوو تیم ملی جودو شده است خود جدا آن را به عنوان آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو.

قهرمان المپیک Majlinda Kelmendi چهار judokas و پنج عضو هیات بسته اند خود را در یک مرکز آموزشی در با peja, 85 کیلومتر (50 مایل) غرب پریشتینا.

Kelmendi اولین ورزشکار از کوزوو به برنده مدال طلای المپیک.

مربی Driton Kuka است که در میان این گروه است. هیچ یک از آنها آلوده شده توسط virus.

کوزوو تا به حال 16 coronavirus موارد است. همه ورزش ها و سرگرمی های دیگر و یا فعالیت های فرهنگی شده اند به حالت تعلیق در کشور و مدارس و کافه ها رستوران ها سالن های ورزشی و استخرهای بسته شده اند.

___

9:55 صبح

الماس لیگ به نام خود را با سه آهنگ در دیدار فصل است.

الماس لیگ برنامه ریزی شده بود برای شروع در قطر در ماه آینده. دو ملاقات در چین در ماه مه به دنبال. الماس لیگ می گوید محدودیت های مسافرتی و مختل فرآورده های ناشی از شیوع کروناویروس را ساخته اند آن را غیر ممکن به مرحله این مسابقات در زمان.

فصل در حال حاضر به طور آزمایشی شروع به تنظیم شده در استکهلم در آوریل 24.

تنها یکی از سه لغو دیدار موکول شده است. این رویداد در شانگهای در حال حاضر مجموعه ای برای Aug. 13. این دیدار در قطر و دومین دیدار شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد اما می تواند restaged پس از لیگ الماس نهایی در ماه سپتامبر.

2020 فصل قرار بود برای دیدن یک تغییر در نحوه الماس لیگ اجرا با تمدید 15-دیدار فصل و کمتر رویدادی در هر.

چین در حال حاضر از سر گرفته جزئی و میدانی برنامه پس از شیوع ویروس فروکش کرد. این قرار بود به میزبانی جهانی داخل سالن قهرمانی در این ماه در نانجینگ اما این رویداد منتقل شد تا 2021.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de