آخرین: AP منبع: اظهارات رسیدن به مقابله با QB Mariota

آخرین NFL free agency. تیم های مورد نیاز برای استفاده از حق رای دادن برچسب ها در بازیکنان ظهر EDT دوشنبه. تیم می تواند مذاکره با نمایندگان نمایندگی رایگان برای دو روز آینده اما نمی تواند هر گونه توافق نهایی. (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

___

8:15 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این مذاکرات می گوید بایرون جونز موافقت کرده است به مدت پنج سال قرارداد به ارزش بیش از $76.5 میلیون با میامی دلفینز است که او را NFL بالاترین پرداخت cornerback.

فرد تایید معامله شرط ناشناس ماندن به دلیل NFL free agent امضای دوره آغاز نشده.

ممکن است آخرین دلفین ها ساخته شده Xavien هوارد لیگ بالاترین پرداخت cornerback. این نامشخص است که آیا جونز جایگزین خواهد شد و یا زوج با هوارد که تا به حال حداقل یک عملیات در هر زانو اخیرا در ماه دسامبر.

جونز تنها دو حرفه interceptions و هیچ یک پس از سال 2017, اما او از دست رفته است و فقط یک بازی در پنج فصل NFL همه با دالاس. او در دور اول انتخاب توسط کابوی ها در سال 2015 ساخته شده و نرم افزار کاسه در سال 2018 است.

— استیون شراب گزارش از میامی

___

7:45 p. m.

یک فرد آشنا با این وضعیت می گوید Saints شروع دفاعی مقابله با دیوید Onyemata خواهد re-sign با نیواورلئان به جای ورود رایگان آژانس.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که توافق اعلام نشده است. توافق شد برای اولین بار گزارش شده توسط NFL Network.

6-پا-4, 300 پوند Onyemata آغاز شده تمام 15 به طور منظم فصل بازی که در آن او با بازی و مقدسین تنها بازی حذفی فصل گذشته خود را برای اولین بار به عنوان یک full-زمان استارت.

او تا به حال سه کیسه به او 7½ در طول دو فصل گذشته.

27-year-old Onyemata یک نیجریه مادری که هرگز بازی به سبک آمریکایی, فوتبال, تا زمانی که او به دانشگاه رفت و در کانادا.

پرستاران انتخاب او در دور چهارم از سال 2016 پیش نویس و 2017 او به طور منظم ذخیره که او نیز آغاز شده و در شش بازی این فصل و تا به حال دو کیسه.

حضور او در طول داخلی کمک کرده است تا پرستاران رتبه در میان NFL رهبران در اجرای دفاع, برگزاری مخالفان فقط به کمتر از 86 متری عجله در هر بازی در طول دو فصل گذشته در ترکیب.

— برت Martel گزارش از نیواورلئان

___

7:20 بعد از ظهر

Seattle Seahawks داده اند در دور دوم مناقصه محدود به رایگان agent تنگ پایان یعقوب Hollister, با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که تیم را اعلام نکرده است تعیین. NFL شبکه اول گزارش تعیین.

هالیستر در حال آمدن است بهترین فصل خود را جوان حرفه ای و کسب درآمد $3.259 میلیون دلار برای فصل آینده اگر او باقی می ماند با سیاتل. هالیستر هنوز هم می تواند مذاکره با تیم های دیگر اما Seahawks خواهد دریافت دور دوم انتخاب کنید اگر آنها را انتخاب کنید برای مطابقت با.

هالیستر وارد فصل گذشته با هشت حرفه ای پذیرایی, اما با توجه به آسیب زمان در یک نقش بزرگ در سیاتل جرم. هالیستر تا به حال 41 جلب برای 349 متری و سه touchdowns در 11 بازی. او انتظار می رود برای ادامه داشتن یک نقش به عنوان یک پاس گیر برای سیاتل حتی با امضای گرگ اولسون و انتظار بازگشت را Dissly از آسیب.

— تیم غرفه گزارش از سیاتل.

___

7 p. m.

پرستاران نیواورلئان و اهمیت ژاک چوب توافق کرده اند که به نظر یک قرارداد چهار ساله به ارزش نزدیک به 4.8 میلیون دلار

چوب را عامل مایک Abadir تایید توافق در روز دوشنبه.

27-year-old, چوب, بازی های برگزار شده است برای نیواورلئان پس از سال 2017, زمانی که مقدسین زمان اجرا از سه مستقیم حذفی فصل آغاز شد.

6-پا-3, 255 پوند چوب تگزاس بومی که در کالج برای SMU قبل از صرف اردوگاه های آموزشی خود را rookie فصل با دالاس کابوی ها.

___

6:55 بعد از ظهر

یک فرد با آگاهی از مذاکرات می گوید آسوشیتد پرس که Denver Broncos توافق کرده اند که برای چهار سال 44 میلیون دلاری رایگان عامل قرارداد با گارد تهاجمی گراهام گلاسکو.

این معامله شامل 26 میلیون دلار در تضمین می کند.

اگر چه همه کاره گلاسکو همچنین می توانید مرکز بازی و وقت کانر مک گاورن است به آمار رایگان آژانس گلاسکو خود را دریافت کنید در نگاه اول گارد پس از Broncos’ تصمیم به قطع روابط با بارها مجروح راست گارد رونالد Leary.

— AP طرفدار فوتبال نویسنده Arnie استاپلتون گزارش از Englewood, کلرادو.

___

6:40 بعد از ظهر

تنسی تیتان در حال نگه داشتن جانباز Dennis Kelly در اطراف با یک قرارداد چند ساله پس از از دست دادن حق مقابله با جک Conklin به Cleveland Browns.

تیتان اعلام کرد که موافقت کرده بود به نظر.

کلی آغاز شده است 16 او در 58 بازی پس از تیتان به دست آورد و او را در یک تجارت در سال 2016 که فرستاده فیلادلفیا گیرنده گسترده Dorial سبز-بکهام. کلی شده است و همه کاره با شروع در سمت راست مقابله با چپ و مقابله با گارد سمت چپ و در پایان کار خود را.

6-پا-8, 321-پوند کلی دو touchdown پاس در فصل گذشته از جمله یکی در تنسی دست دادن به کانزاس سیتی در بازی مسابقات قهرمانی آسیا.

در اصل پیش نویس در دور پنجم در سال 2012 از پوردو توسط فیلادلفیا کلی آغاز شده است 31 از 88 بازی.

— Teresa M. Walker, گزارش, از, Nashville, Tennessee

___

5:40 بعد از ظهر

رایگان عامل مقابله با جک Conklin موافقت کرده است به مدت سه سال $42 میلیون قرارداد با قهوه خود عامل جلب Rosenhaus گفته آسوشیتد پرس

Conklin شاید بهترین مقابله موجود در بازار در سال جاری را دریافت 30 میلیون دلار تضمین شده و کسب درآمد 20 میلیون دلار در سال اول Rosenhaus گفت. Conklin تنها 28 زمانی که قرارداد منقضی می شود.

شماره 8 به طور کلی انتخاب در سال 2016 Conklin صرف گذشته چهار فصل با Tennessee Titans. او در آغاز تمام 16 بازی فصل گذشته کمک کرد تا بلوک برای NFL عجله رهبر جرثقیل هنری.

این براونز به دنبال ارتقا در هر دو مقابله با نقاط و اسلات Conklin در در سمت راست در حالی که شاید تهیه پیش نویس یک ماه آینده. وجود دارد برخی از چشم انداز بالا در دسترس در این سال کلاس.

Conklin را به حفاظت اضافه برای کارفرمایی بیکر میفیلد که نمی اعتماد خود را خط به اندازه کافی در فصل گذشته و یو بی اس در بازار در نقش. او همچنین می توانید باز کردن سوراخ برای در حال اجرا پشت نیک Chubb.

__ تام جدوگاه گزارش از کلیولند.

___

5:30 p. m.

وایکینگها مینه سوتا درباره توافق با توپ زن Britton Colquitt در سه سال 9 میلیون دلار قرارداد با توجه به یک فرد با آگاهی از این معامله.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود چرا که این قرارداد هنوز نهایی شده است. Columbus را دریافت 5 میلیون دلار در تضمین پول فرد گفت.

Columbus بود هشتم در NFL فصل گذشته با یک شبکه متوسط در هر زدن توپ از 42.6 متری. او تنها توپ زن در لیگ با 12 یا بیشتر تلاش با توجه به SportRadar که آیا هر touchbacks. 11-سال کهنه پیوست وایکینگ ها در سال 2019 پس از سه فصل با کلیولند و شش فصل با دنور.

— دیو کمپبل گزارش از مینیاپولیس

___

5:10 بعد از ظهر

آتلانتا فالکونز را به دست آورد تنگ پایان هیدن هرست از Baltimore Ravens یک فرد آشنا با معامله آسوشیتدپرس گفت.

فرد به صحبت کرد AP خواست نامش فاش نشود روز شنبه به دلیل تجارت نخواهد بود رسما اعلام کرد قبل از NFL کسب و کار در سال آغاز می شود شنبه ،

شاهین نیز به دست آورد و یک سال 2020 چهارم-انتخاب دور از کلاغ. بالتیمور به دست آورد و دوم و پنجم دور میدارد در سال جاری پیش نویس از شاهین.

شاهین نیاز به کمک در انتهای تنگ پس از از دست دادن دو زمان Pro کاسه Austin هوپر به آژانس.

شاهین برش پشتیبان تنگ پایان لوقا استاکر در دوشنبه یکی از چندین حرکت برای روشن شدن فضا کلاه. شاهین همچنین برش توهین آمیز مقابله با Ty Sambrailo و در حال انتشار در حال اجرا پشت Devonta فریمن و cornerback دزموند Trufant.

آتلانتا تا به حال دو دور دوم میدارد در سال جاری پیش نویس شماره 47 و پلاک 55 کلی. کلاغ به دست آورد No. 55 انتخاب کنید.

هرست در 16 بازی با بالتیمور در سال 2019 از جمله چهار شروع می شود. در اوایل آن آشکار شد که دیگر تنگ, پایان, Mark Andrews خواهد بود کارفرمایی Lamar جکسون گزینه های مورد علاقه.

هرست به پایان رسید و با 30 جلب سوم در میان کلاغ تنگ به پایان می رسد — برای 349 متری و دو touchdowns. اندروز به حال یک تیم بالا 64 پذیرایی برای 852 متری و 10 TDs و 270 پوند تنگ پایان نیک بویل به حال 31 جلب برای 321 متری.

هرست ، شماره 25 به طور کلی انتخاب در سال 2018 پیش نویس از کارولینای جنوبی آغاز شده تنها چهار بازی در بالتیمور بیش از دو فصل است. او از دست رفته برای اولین بار چهار بازی از سال 2018 فصل را با یک پا آسیب است.

— چارلز Odum در آتلانتا و دیوید Ginsburg در ووینگس میلز, Md.

___

4:55 بعد از ظهر

یک فرد با آگاهی از این حرکت گفت: ردسکینز روز دوشنبه توافق کردند که به re-sign داخل linebacker جان Bostic به $6.6 میلیون دلار و دو سال قرارداد.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند رسمی تا شروع لیگ جدید سال چهارشنبه. NFL مذاکره دوره از روز دوشنبه شروع.

Bostic ماندن با واشنگتن پس از فقط یک فصل وجود دارد. او گره خورده بود برای دوم در این تیم با 105 پردازد در سال 2019.

مربی جدید Ron ریورا و رژیم او دوست داشت Bostic به اندازه کافی برای آوردن جانباز بازگشت. به زودی به توان 29 ساله را در سیستم های مختلف تحت جدید دفاعی هماهنگ کننده جک دلم ریو.

Bostic وارد هفتمین pro برای فصل بعد قبلا صرف وقت با Chicago Bears, New England Patriots, Indianapolis Colts و پیتسبورگ استیلرز. او 419 پردازد و 6 1/2 کیسه در 86 به طور منظم فصل بازی.

واشنگتن انتظار می رود که به یک بازیکن بزرگ در آژانس پس از انتشار تنگ پایان اردن نی cornerback جاش نورمن و گسترده گیرنده پل ریچاردسون برای روشن شدن حقوق و دستمزد-کلاه فضا. این تیم در حال حاضر با قرار دادن nonexclusive حق رای دادن برچسب در شروع راست گارد براندون Scherff برای $14.781 میلیون.

ردسکینز نگردند در امتداد خط دفاعی با 2017 و 2018 دور اول میدارد جاناتان آلن و Daron پین و می تواند انتخاب ایالتی اوهایو تصویب حمله کننده تعقیب جوان با کلی دوم انتخاب کنید. آنها همچنین رایان Kerrigan و رایان اندرسون به عنوان خارج linebackers و چشمگیر 2019 انتخاب کول هولکوم داخل به جفت با Bostic.

— استفان stefanie marie گزارش از واشنگتن

___

4:35 بعد از ظهر

پلنگ را منتشر کرده اند دیرین ویژه تیم بازیکن کالین جونز.

32-در سال جونز شش فصل با پلنگ نیز در خدمت به عنوان یک ذخیره ایمنی. او رهبری تیم در تیم های ویژه می پردازد نه در سال 2019 به پایان رسید و کار خود را در کارولینای 61 ویژه تیم پردازد دوم-در تاریخ حق رای دادن.

— Steve Reed گزارش از شارلوت, N. C.

___

4:25 بعد از ظهر

سان فرانسیسکو 49ers معامله کرده اند ستاره دفاعی مقابله با DeForest Buckner به Indianapolis Colts برای شماره 13 انتخاب در سال جاری پیش نویس است.

یک فرد آشنا با این معامله گفت: Buckner دریافت خواهد کرد یک قرارداد جدید به ارزش 21 میلیون دلار از یک سال از کلت. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که معامله و قرارداد نمی تواند نهایی شود تا شروع لیگ سال چهارشنبه.

تجارت Buckner آمد تقریبا بلافاصله پس از 49ers اعلام کرد یک معامله برای حفظ دفاعی lineman Arik آرمستد بود با پنج سال قرارداد به ارزش تا $85 میلیون قبل از او به بازار باز است.

— جاش Dubow در سانتا کلارا, کالیفرنیا

___

4:20 بعد از ظهر

سان فرانسیسکو 49ers را امضا دفاعی lineman Arik آرمستد بود به مدت پنج سال قرارداد به ارزش تا $85 میلیون قبل از او به بازار به عنوان یک عامل آزاد است.

دفاع از NFC قهرمان Niners قفل شده است تا یکی از قطعات کلیدی از دفاع از خود با یک قرارداد بلند مدت به جای استفاده از حق رای دادن برچسب.

آرمستد بود بود در دور اول انتخاب کنید برای سان فرانسیسکو در سال 2015 اما آیا ایجاد یک تاثیر بزرگ در چهار فصل در لیگ به عنوان او در برخورد با آسیب های که محدود به زمان بازی در 2016-17 و پیدا کردن مناسب برای مهارت های خود را.

___

4:15 بعد از ظهر

بن واتسون حلق آویز کردن خود cleats برای بار دوم.

39 ساله آمریکایی اعلام بازنشستگی خود را در یک پیام در توییتر روز دوشنبه به مناسبت پایان 15 سال NFL حرفه ای است که شامل دو نانامی به بازی در انگلستان و همچنین توقف در کلیولند نیواورلئان و بالتیمور.

واتسون بازنشسته با 547 جلب برای 6,058 متری و 44 touchdowns. او پیش نویس توسط Patriots در سال 2004 برنده شدن در یک حلقه کاسه فوق العاده به عنوان یک تازه کار. او خود را صرف شش فصل جدید در انگلستان است.

“من وارد این لیگ با یک کیسه duffel و یک رویا” واتسون در توییتر خود نوشت پست. “من خروج برگزاری محبت دست بهترین دوست من و همسرم از 14 سال (هفت) مناقصه هدیه خداوند لطف به ما داده به سرب و عشق است.”

بهترین فصل بود در سال 2015 با نیواورلئان هنگامی که او گرفتار 74 عبور برای 825 متری و شش touchdowns — همه اوج حرفه ای.

او در ابتدا برنامه ریزی برای بازنشستگی پس از 2018 فصل بود اما استقبال توسط چند تیم. The Patriots در نهایت امضا شده او را به یک سال 3 میلیون معامله به آنها نگاه کرد به پر کردن سوراخ های ایجاد شده توسط بازنشستگی از راب Gronkowski.

او خود را آغاز کرد آخرین NFL season خدمت چهار بازی برای تعلیق آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع پس از نهایی فصل در نیواورلئان در سال 2018 است.

او در 10 بازی برای Patriots در سال 2019 ابتلا به 17 می گذرد برای 173 متری.

___

3:55 بعد از ظهر

دالاس کابوی ها در حال حرکت به جلو با برنامه های خود را به جای ضبط-تنظیم تنگ پایان Jason ویتن.

کابوی باید دوباره امضا بلیک Jarwin دادن خود را در سال چهارم بازیکن 24 میلیون دلار قرارداد سه ساله با 9 میلیون دلار تضمین شده است. حرکت آمد و چند هفته پس از ویتن گفت: او می خواست به نگه داشتن بازی, حتی اگر آن را در دالاس.

ویتن مجموعه یک باشگاه رکورد با صرف 16 فصل با کابوی های اخیر در فصل گذشته پس از بازنشستگی و گذراندن یک سال در صدا و سیما. 37 ساله نیز دالاس رهبر در جلب و کارگاههای دریافت. ویتن یکی دریافت touchdown پشت دز برایانت حرفه ای حق رای دادن رکورد 73.

Jarwin تا به حال 365 متری دریافت و سه touchdowns فصل گذشته. چهارم-سال pro گره خورده است دالاس باشگاه رکورد touchdowns دریافت در یک بازی برای یک پایان در سال 2018 با سه در به طور منظم فصل آخر در New York Giants. کسانی بودند که برای اولین بار سه TDs حرفه ای خود را.

25 سال Jarwin پیوست کابوی ها به عنوان عامل رایگان undrafted در سال 2017 و صرف بیشتر از این فصل در تمرین تیم ملی.

— Schuyler دیکسون در دالاس

___

3:45 p. m.

یک فرد آشنا با این مذاکرات می گوید دفاعی پایان Shaq لاوسون به یک توافق $30 میلیون سه سال قرارداد با میامی دلفین ها.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که NFL free-عامل امضای دوره را آغاز کرده است. این قرارداد می تواند به ارزش تا $36 میلیون و 21 میلیون دلار تضمین خواهد شد.

لاوسون خود را صرف چهار NFL فصل با لوایح بوفالو و سال گذشته تا به حال حرفه ای-6 1/2 کیسه که منجر دلفین ها. او در دور اول پیش نویس انتخاب توسط این اسکناس در سال 2016.

__ Steven شراب در میامی با جان Wawrow در بوفالو کمک.

___

3:35 بعد از ظهر

دیرین Pittsburgh Steelers offensive lineman رامون پرورش بازنشسته است.

11-سال کهنه ساخته شده با اعلام این خبر در Instagram گفت: “هنگامی که زمان می آید, شما فقط می دانم و در حال حاضر زمان برای من به تعظیم.”

فاستر ساخته شده استیلرز به عنوان یک undrafted rookie رایگان عامل از تنسی در سال 2009. او steadying نیرو در یک واحد است که تکامل به یکی از این لیگ بهترین کمک به هموار کردن راه برای بالا طراحی شده جرم که منجر پیتسبورگ به چهار مستقیم حذفی ظاهر از 2014-17.

پرورش تبدیل 34 در ژانویه و استیلرز چندین سرمایه گذاری آماده است. هر چند او تا به حال یک سال و چپ در دو سال $8.25 میلیون فرمت او امضا شده در سال 2019 فاستر که برای تبدیل شدن به یک درپوش حقوق مصدوم اگر او نبود تصمیم به گام به دور از بازی. استیلرز در روند پاکسازی کلاه فضای پس از قرار دادن یک حق رای دادن برچسب در خارج linebacker جوانه Dupree اوایل روز دوشنبه.

— خواهد گورهای گزارش از پیتسبورگ

___

2:40 بعد از ظهر

یک فرد با دانش مستقیم از مقابله می گوید دالاس کابوی ها و تنگ پایان بلیک Jarwin در حال توافق بر 24 میلیون دلار قرارداد سه ساله.

توافق در اصل به معنی کابوی ها بر این باورند Jarwin می تواند جایگزین Jason ویتن به عنوان استارتر.

ویتن در گفت و می خواهد به بازگشت برای یک فصل 17 اما کابوی نشده حاکی از آن خواهد بود با آنها. ویتن مجموعه باشگاه رکورد با صرف 16 فصل با دالاس های اخیر پس از یک سال به سعی پخش.

این فرد گفت: این قرارداد شامل 9 میلیون دلار تضمین شده است. این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن به دلیل معاملات نمی تواند تبدیل به رسمی تا لیگ سال آغاز می شود. که قرار بود چهارشنبه.

Jarwin تا به حال 365 متری دریافت و سه touchdowns فصل گذشته. چهارم-سال pro گره خورده است دالاس باشگاه رکورد touchdowns دریافت در یک بازی برای یک پایان در سال 2018 زمانی که او تا به حال سه در به طور منظم فصل آخر در New York Giants. کسانی بودند که برای اولین بار سه TDs حرفه ای خود را.

— Schuyler دیکسون در دالاس

___

2:30 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این قرارداد می گوید رایگان agent linebacker نیک Kwiatkoski به یک توافق قرارداد با لاس وگاس اظهارات.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به دلیل Kwiatkoski نمی تواند رسما توافق تا لیگ جدید سال شروع می شود در روز چهارشنبه.

این اظهارات در نیاز مبرم به ارتقاء در linebacker پس از یک درب گردان در موقعیت چند سال گذشته است. تنها linebacker که شروع به بازی فصل گذشته که هنوز تحت قرارداد با مهاجمان Marquel لی.

26-در سال Kwiatkoski بود دور چهارم انتخاب شیکاگو در سال 2016. او خود را گسترده ترین زمان بازی سال گذشته زمانی که او تا به حال حرفه ای بهترینها 76 پردازد و سه کیسه یکی رهگیری و چهار پاس defensed.

— جاش Dubow گزارش از شهرستان آلامدا, کالیفرنیا

___

1:55 بعد از ظهر

Offensive lineman Ereck گل موافقت کرده است به نظر در $30 میلیون سه سال قرارداد با میامی دلفین ها.

معامله تایید شد با گل’ عامل جلب Rosenhaus که گفت: $19.95 میلیون تضمین شده است.

گل بازی برای میامی طوفان بود که در دور اول پیش نویس انتخاب توسط New York Giants در سال 2015 آغاز شده و 46 بازی در مقابله با آنها را در سه فصل NFL.

او در آغاز تمام 16 بازی در سال گذشته برای واشنگتن تقسیم وقت خود را بین گارد و مقابله با.

این دلفین ها در بازار برای چهار شروع linemen توهین آمیز در رایگان آژانس و پیش نویس است.

___

1:45 p. m.

بارگیریها ایندیاناپولیس را منتشر دفاعی مقابله با Margus شکار و دوباره ثبت نام گیرنده claire bale چشمه.

انتشار شکار را نجات دهد کلت حدود 4 میلیون دلار در برابر کلاه.

او امضا دو سال قرارداد به ارزش $9.1 میلیون دلار در سال گذشته پس از او بهترین فصل در NFL. اما او از دست رفته شروع کار در سال 2019 و زخم با 17 پردازد بدون کیسه و بدون پردازد برای از دست دادن.

چشمه صرف تمام فصل گذشته در مجروح رزرو پس از درد و رنج اقبال و شکسته چپ مچ پا در اردوگاه های آموزشی. بارگیریها ارائه رایگان منحصر به فرد عامل یک سال مناقصه که خود عامل اندی ماجول می گوید او را امضا خواهد کرد. چشمه شد ایندی پنجم-انتخاب دور در سال 2018 است.

— مایکل Marot گزارش از ایندیاناپولیس.

__

1:15 بعد از ظهر

این Browns در حال کار به سمت یک معامله با دو نرم افزار کاسه رایگان agent تنگ پایان Austin هوپر یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس.

هوپر یکی از اصلی رایگان آژانس اهداف کلیولند گفت: این فرد صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که تیم نمی تواند رسما اعلام می پردازد تا روز چهارشنبه.

هوپر گذشته چهار فصل با آتلانتا فالکونز. او تا به حال بیش از 70 جلب دو فصل گذشته.

NFL شبکه گزارش داد که دو طرف توافق کرده اند که به نظر در یک بسته است که هوپر NFL بالاترین پرداخت تنگ پایان.

با اضافه کردن 25 ساله هوپر های قهوه ای را یکی دیگر از حمله بازیساز برای کارفرمایی بیکر میفیلد که تلاش خود را در دوم فصل NFL. هوپر خواهد بود یک گزینه قابل اعتماد برای رفتن همراه با ستاره گسترده ای از گیرنده های Odell بکهام جونیور و جارویس Landry و در حال اجرا پشت نیک Chubb و کریم شکار.

جدید Browns مربی کوین Stefanski ترجیح داده برای اجرای دو انتهای تنگ تشکل های خود را در طول یک فصل به عنوان مینه سوتا را توهین آمیز و هماهنگ کننده. هوپر می تواند با زوج 2017 در دور اول انتخاب دیوید Njoku که از دست رفته بیشتر از فصل گذشته با شکسته مچ دست رنج می برد و در هفته 2.

هوپر تا به حال 75 جلب برای 787 متری و شش touchdowns فصل گذشته.

— تام جدوگاه گزارش از کلیولند.

___

1 p. m.

این Bengals مورد استفاده خود را حق رای دادن برچسب در A. J. سبز دادن به آنها زمان به سعی کنید به کار کردن یک قرارداد بلند مدت با ستاره که یکی از مهمترین و انجام رسیور در تاریخ حق رای دادن و می تواند یک بخش حیاتی از شکستن در یک جدید کارفرمایی.

سبز, 31 می خواهد به پایان کار خود را در سینسیناتی که در آن او را به پایین ریشه. اگر چه او را باز به چند سال گسترش آن خواهد پرداخت او به عنوان نخبگان گیرنده او در اعتراض به ماندن تنها یک فصل در حق رای دادن و تعیین.

سبز است گفت: او را جست داوطلبانه offseason تمرینات اگر او را با برچسب. این Bengals انتظار می رود به Heisman برنده جایزه جو نقب زدن و یا یکی دیگر از کارفرمایی با انتخاب اول کلی در پیش نویس و سبز در offseason تمرینات را سرعت بخشیدن به یک تازه کار توسعه.

این Bengals رایگان برای مذاکره با رنگ سبز در یک قرارداد بلند مدت از طریق ژوئیه 15.

___

12:55 بعد از ظهر

خلیج تمپا Buccaneers قرار داده شده اند خود را حق رای دادن برچسب در linebacker Shaquil بارت که منجر NFL در کیسه فصل گذشته.

این حرکت پیش بینی شده بود همیشه از مربی بروس Arians اظهار داشت: در اواخر فصل گذشته که 27 ساله بارت “کون” بعد از تنظیم یک تیم رکورد با 19½ کیسه در سال 2019.

بارت امضا یک سال 4 میلیون دلار قرارداد در آژانس با Bucs در زمستان سال گذشته پس از گذراندن پنج فصل کار خود را با Denver Broncos. حق رای دادن برچسب برای خارج linebacker خواستار حقوق و دستمزد در حدود 16 میلیون دلار برای سال 2020 است.

تصمیم گیری به جای حق رای دادن برچسب در برت نیز به معنی کارفرمایی Jameis وینستون تبدیل خواهد شد بدون محدودیت رایگان agent اگر Tampa Bay نیست دوباره ثبت شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید از 2015 پیش نویس توسط چهار شنبه.

وینستون led NFL با 5,109 عبور متری در فصل گذشته بلکه تبدیل به اولین بازیکن در لیگ, تاریخچه پرتاب برای حداقل 30 touchdowns و 30 interceptions در یک فصل است.

___

12:55 بعد از ظهر

میهن پرستان قرار داده اند حق رای دادن تگ در میهن پرستان چپ گارد جو Thuney خود عامل مایکل مک کارتنی گفت: در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی قبل از شروع قانونی دستکاری دوره است.

Thuney سوم-انتخاب دور در سال 2016 شده است یکی از قابل اعتماد ترین قطعات در میهن پرستان’ خط حمله در چهار فصل گذشته. این nonexclusive برچسب است که انتظار می رود هزینه پرستان حدود 14.7 میلیون اين فصل آینده.

اگر او تا به حال آمار رایگان آژانس Thuney بود و انتظار می رود به یکی از مهمترین و به دنبال پس از نگهبانان در بازار است. او نه تنها از دست رفته بازی و نبود سوت کشید برای یک مجازات در 2019.

— Kyle هایتاور گزارش از بوستون

___

12:55 بعد از ظهر

مینه سوتا وایکینگ ها قرار داده اند حق رای دادن برچسب در ایمنی آنتونی هریس با توجه به یک فرد با آگاهی از این تصمیم.

این فرد صحبت کرد به گزارش آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که یک سال $11.441 میلیون قرارداد نهایی نشده است. هریس برنامه ریزی شده بود برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان, عامل, پس از یک برک آوت 2019 فصل است.

وایکینگ ها پاک و دستمزد-کلاه فضایی برای نگه داشتن هریس با موافقت دو سال $66 میلیون دلار تمدید قرارداد با کارفرمایی کرک عموزاده که کاهش حقوق و دستمزد خود را-درپوش آمار برای سال 2020 با 10 میلیون دلار. وایکینگ ها همچنین توافق کردند که به مدت چهار سال $12.25 میلیون قرارداد با بیمارستان C. J. هام بود که به یک محدود رایگان agent.

— دیو کمپبل گزارش از مینیاپولیس

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>