آخرین: AP منبع: کاردینالز توافق برای مقابله با فیلیپس

آخرین NFL free agency. تیم می تواند مذاکره با نمایندگان نمایندگی رایگان برای دومین روز سهشنبه اما نمی تواند هر گونه توافق نهایی تا روز چهارشنبه (تمام زمانها به وقت شرق آمریکا):

2:05 بعد از ظهر

ریونز غنی شده خود را جلو دفاعی با به دست آوردن رایگان agent مایکل Brockers که توافق به شرایط یک قرارداد سه ساله پس از گذراندن هشت فصل از خود NFL حرفه ای با قوچ.

Brockers تا به حال حرفه ای-بالا 63 پردازد با لس آنجلس در سال 2019 همراه با سه کیسه. 29 ساله و دفاعی در مقابله با بازی در تمام 16 بازی در هر یک از سه سال گذشته و آیا از دست ندهید همین یک بازی در شش هفت فصل از خود rookie سال است.

خود عامل اسکات Casterline تایید معامله صبح روز سه شنبه. حرکت نمی کند و تبدیل به رسمی تا شروع NFL جدید تقویم سال در روز چهارشنبه.

Brockers ملحق خواهد شد سه مرد که امکانات بینی مقابله با براندون ویلیامز و تازه وارد کاله کمپبل به دست آمده پنج شنبه در انتظار تجارت با جکسون.

این حرکت می تواند طلسم پایان عامل رایگان lineman مایکل پیرس تصدی در بالتیمور.

انتخاب شده توسط قوچ از LSU با 14th کلی انتخاب در سال 2012 پیش نویس Brockers دارای 229, از خود راضی پردازد و 23 کیسه بیش از 123 بازی های حرفه ای. 6-پا-5, 305-کوبنده به حال پنج تکل در قوچ ” از دست دادن به انگلستان در سال 2019 سوپر باول.

آن را در حال حاضر شده است مشغول offseason برای کلاغ دوم سال مدیر کل اریک DeCosta که ضمیمه شده حق رای دادن برچسب در linebacker متی Judon معامله شده تنگ پایان هیدن هرست به آتلانتا پیش نویس میدارد و منتشر مقابله با جیمز هرست.

جیمز هرست شده بود به حالت تعلیق در چهار بازی از فصل آینده برای نقض NFL سیاست در بهبود عملکرد مواد. او شش فصل برای کلاغ بیشتر به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه اگر چه او تا به حال دو شروع می شود در سمت چپ در مقابله با 2019.

___

1:55 بعد از ظهر

شیکاگو خرس توافق کرده اند که برای پنج سال 70 میلیون دلار در مقابله با سابق همه طرفدار دفاعی پایان رابرت کوئین دادن به آنها یکی دیگر از نخبگان تصویب حمله کننده به خط مخالف خارج linebacker خلیل مک.

عامل شان Kiernan تایید معامله که شامل 30 میلیون دلار تضمین شده به NFL شبکه در روز سه شنبه. او بلافاصله پس از بازگشت پیام از آسوشیتد پرس.

کوین در پشت صحنه با 11 1/2 کیسه در سال گذشته پس از یک تجارت به دالاس از میامی با وجود دو بازی تعلیق برای نقض NFL سیاست در برابر عملکرد داروهای افزایش. او به پایان رسید با تک رقمی کیسه قبلی چهار فصل برای لوئیس و لس آنجلس قوچ و دلفین ها. کوین که تبدیل به 30 مه تا به حال 19 کیسه برای سنت لوئیس در تمام نرم افزار های نجومی در سال 2013 و تا به حال 10 1/2 سال بعد در دوم مستقیم نرم افزار کاسه های انتخاب. او 80 1/2 در نه فصل.

او می پیوندد یک تیم است که از دست رفته برگشتی در 8-8 پس از رفتن 12-4 و برنده NFC شمال قهرمانی سال قبل است.

خرس در حال شمارش کوین به برخی از فشار ماک که اغلب چهره های دو و سه تیم و تقویت دفاع که دارای رتبه در میان لیگ را بهترین در سال های اخیر است.

شیکاگو بود کلی هشتم و نهم در برابر هر دو اجرا و پاس در فصل گذشته. اما خرس تا به حال فقط 19 takeaways پس از پیشرو لیگ با 36 در سال 2018 است. مک نیز به پایان رسید و با 8 1/2 کیسه پس از چهار سال راست در دو رقم است.

___

1:30 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این قرارداد می گوید: لاس وگاس اظهارات توافق کرده اند که در یک قرارداد سه ساله با عامل رایگان linebacker Cory لیتلتون.

این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که قرارداد نمی تواند امضا شود تا شروع لیگ جدید سال. NFL شبکه گزارش داد این قرارداد به ارزش تا $36 میلیون.

لیتلتون دوم بزرگ رایگان عامل علاوه بر این در linebacker برای اظهارات. که موقعیت شده است یک درب گردان از اواخر سال برای این تیم اما لیتلتون خواهد تیم با نیک Kwiatkoski به لنگر که نقطه در دفاع.

شخص دوم گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که این تیم قبلا توافق کردند تا سه سال مقابله با Kwiatkoski.

— جاش Dubow گزارش از شهرستان آلامدا, کالیفرنیا

___

12:25 بعد از ظهر

پلنگ در حال حرکت از کارفرمایی Cam Newton.

این تیم اعلام کرد آنها داده 2015 MVP لیگ اجازه را به دنبال تجارت — اگر چه نیوتن در پاسخ گفت: او هرگز درخواست یکی.

Panthers مدیر کل مارتی Hurney گفت: از طریق توییتر است که “هر سال تصمیم گیری های دشوار ساخته شده است و آنها هرگز آسان است.” Hurney گفت: Panthers در حال کار با نیوتن عامل برای پیدا کردن بهترین جا برای او در حال حرکت به جلو است.

نیوتن بود سریع به پاسخ به Panthers در رسانه های اجتماعی گفته او بپرسید برای تجارت.

نیوتن توصیه Panthers به “توقف کلمه بازی” و “لطفا فراموش نکنید سعی کنید و بازی من یا دستکاری روایت و عمل مانند من می خواستم این: شما من را مجبور به این کار است.”

___

12:20 بعد از ظهر

آریزونا کاردینالز باید مناقصه قرارداد به دو محدود رایگان عوامل از جمله حق مقابله با جاستین موری و ضربه زن آزاد Zane گونزالس.

6-پا-5, 315 پوند موری بود تعجب استارت در حق مقابله با فصل گذشته پس از اینکه ادعا کردن چشم پوشی فقط قبل از اولین بازی این فصل است. حقوق انحصاری عامل رایگان بازی های برگزار شده در 14 بازی فصل گذشته شروع 12 و به خوبی به اندازه کافی که او را تبدیل به بخشی از این تیم برنامه های بلند مدت.

26 سال بازی کرده بود فقط در دو بازی NFL قبل از پیوستن به کاردینالز.

Gonzalez ساخته شده 31 35 field-هدف تلاش و 34 35 امتیاز اضافی در فصل گذشته در اولین سال کامل با کاردینالز. از کیکر دریافت کرد یک سال واجد شرایط ارائه خواهد شد که به احتمال زیاد او را با این تیم است. آریزونا نیز می تواند نشانه ای او را به یک قرارداد بلند مدت است.

— دیوید Brandt گزارش

___

12:15 بعد از ظهر

یک فرد آشنا با این مذاکرات می گوید دفاعی پایان امانوئل Ogbah موافقت کرده است برای 15 میلیون دلار و دو سال قرارداد با میامی دلفین ها.

فرد تایید معامله شرط ناشناس ماندن به دلیل NFL امضای دوره آغاز می کند تا روز چهارشنبه.

Ogbah بود 5½ کیسه در سال گذشته برای قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs. او همچنین سه سال را صرف با کلیولند براونز و دارای 18 کیسه در چهار فصل.

دلفین ها با استفاده از رایگان آژانس به ساحل منتقل راش که آخرین رتبه در NFL با 23 کیسه در سال 2019. روز دوشنبه آنها به توافق نظر با linebacker Kyle ون Noy و دفاعی پایان Shaq لاوسون که در هر حال یک حرفه ای-بالا 6½ کیسه در سال گذشته است.

— استیون شراب گزارش از میامی.

___

12:15 بعد از ظهر

سبز خلیج هکرها اعلام کرده اند خریدهای سابق کلیولند براونز linebacker مسیحی Kirksey و ex-Detroit Lions توهین آمیز مقابله با ریک واگنر که هر دو منتشر شده توسط این تیم در هفته گذشته.

Kirksey عامل برایان Mackler تایید کرده بود که روز شنبه Kirksey موافقت کرده بود به نظر با هکرها.

30 سال واگنر صرف سه فصل گذشته با دیترویت پس از پخش چهار فصل با Baltimore Ravens. او ساخته شده است که 87 شروع می شود. او 12 شروع می شود در فصل گذشته اما در برخورد با مشکلات زانو در اواخر سال.

Kirksey, 27, تا به حال 148 پردازد در سال 2016 و 138 بیشتر در سال 2017 برای Browns اما بازی فقط نه بازی به دلیل مصدومیت همسترینگ در سال 2018 و به نظر می رسد تنها در دو بازی سال گذشته قبل از رفتن مجروح رزرو با یک پاره شده عضله سینه ای بزرگ.

هکرها دفاعی هماهنگ کننده مایک Pettine قبلا با Kirksey به عنوان Browns’ سر مربی از 2014-15.

___

11:30 صبح

میهن پرستان سابق linebacker جیمی کالینز به یک توافق جدید سه سال مقابله با شیرها دیترویت. کالینز’ عامل دیوید چهار نعل تایید این پیمان در توییتر.

کالینز که خود را صرف سه فصل در انگلستان معامله شد به کلیولند در سال 2016. او قطع شده بود توسط Browns در مارس 2019 و دوباره امضا شده توسط میهن پرستان. او یک standout برای انگلستان در فصل گذشته با یک حرفه ای-بالا هفت, کیسه و کیسه و سه interceptions.

در دیترویت او خواهد پیوست با شیرها مربی مت پاتریشیا بود که دفاعی هماهنگ کننده در طول کالینز’ برای اولین بار از روی لئامت دادن در انگلستان است.

— Kyle هایتاور گزارش از بوستون

___

10:40 صبح

خلیج تمپا Buccaneers در زمان یک گام به سمت حفظ برخی از قطعات کلیدی بهبود دفاع با موافقت دوباره ثبت linebacker Jason Pierre-Paul به دو سال $27 میلیون قرارداد.

معامله می آید بر روی پاشنه از Bucs قرار دادن حق رای دادن برچسب در NFL گونی رهبر Shaquil بارت که حقوق و دستمزد جهش از 4 میلیون دلار در سال 2019 به حدود 16 میلیون دلار برای فصل آینده.

Pierre-Paul 21 کیسه پس از اینکه به دست آورد در تجارت از New York Giants دو سال پیش. او 8½ در 10 بازی فصل گذشته پس از دوره نقاهت بعد از یک گردن دچار آسیب در offseason تصادف اتومبیل.

دو-time Pro کاسه های انتخاب شده 79½ کیسه در 10 فصل NFL.

— فرد گودال گزارش از تمپا, فلوریدا.

10:25 صبح

مردم آشنا با این تصمیم را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که پایان دفاعی ماریو ادیسون و linebacker A. J. کلاین توافق کرده اند که برای ثبت نام با Buffalo Bills.

مردم صحبت کرد و در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که معاملات نیست رسمی تا NFL امضای دوره شنبه باز می شود. ESPN.com اولین گزارش ادیسون معامله در حالی که SiriusXM اولین گزارش کلاین رسیدن به یک توافق است.

ارسال شده از ساحل تا موقعیت و نیاز فوری برای Buffalo آمده و در همان زمان صورتحساب عمده ای ساخته شده چلپ چلوپ با توافق به دست آوردن گیرنده Stefon Diggs در تجارت با وایکینگها مینه سوتا در شب دوشنبه.

32 ساله ادیسون نه فصل NFL تجربه است و تا به حال نه یا بیشتر کیسه در هر یک از چهار سال گذشته در کارولینای.

او را در رقابت برای شروع کار مخالف جری هیوز و می افزاید: یک پاس-عجله تهدید به جای از دست دادن عامل رایگان شاو لاوسون که موافقت کرده است برای ثبت نام با میامی.

کلاین دارای هفت فصل NFL تجربه از جمله سه گذشته به عنوان یک نویسنده با پرستاران نیواورلئان. 28 سال پیش بینی شده است به بیش از این کار خالی توسط لورنزو الکساندر که گفت او پایان کار خود را پس از فصل گذشته.

هر دو ادیسون و کلاین نیز آشنا به بوفالو مربیگری و کارکنان ، آنها قبلا در کارولینای زمانی که صورتحساب مربی شان McDermott به عنوان Panthers دفاعی هماهنگ کننده و بوفالو مدیر کل براندون Beane خدمت در جبهه-دفتر نقش.

— جان Wawrow گزارش از Buffalo, New York.

___

10:20 صبح

به New York Giants با استفاده از رایگان آژانس به ساحل دفاع بود که در میان بدترین در NFL.

نیویورک قرار داده شده حق رای دادن برچسب در دفاعی مقابله با لئونارد ویلیامز در روز دوشنبه و طی 24 ساعت آن رسیده است قرارداد موافقت نامه با هکرها میانه linebacker بلیک مارتینز و Panthers cornerback جیمز Bradberry. غول همچنین توافق با جانباز مسدود کردن انتهای تنگ تنگ پایان Levine Toilolo.

حق رای دادن برچسب در Williams هزینه خواهد شد غول حداقل 17 میلیون دلار اگر او باقی می ماند. و این تیم را دو دور اول پیش نویس میدارد از هر تیم با امضای او.

غول پرداخت خواهد شد Bradberry 45 میلیون دلار بیش از سه سال در حالی که مارتینز می شود حدود 30 میلیون دلار بیش از سه سال است. غول بود $73 میلیون در کلاه فضایی ورود رایگان آژانس.

کسانی که خریدهای نشان می دهد مدیر کل دیو Gettleman را با استفاده از پیش نویس برای دریافت مقدار مورد نیاز مقابله با توهین آمیز.

Bradberry (6-پا-1 از 212 پوند) می دهد این غول بزرگ cornerback که می توانیم در مقابل هر یک از لیگ های بلند گیرنده. 26-در سال Bradberry از دست رفته تنها چهار بازی برای Carolina در چهار سال گذشته ساخت 268 پردازد و هشت interceptions با 47 عبور defensed. او شروع به 15 بازی این فصل و تا به حال حرفه ای-بالا سه interceptions. Bradberry به ارمغان می آورد تجربه به یک جوان, گروه, cornerbacks که دیدم DeAndre بیکر, سام Beal و کوری Ballentine بازی اولین بازی در فصل گذشته.

مارتینز باعث شده است تا هکرها در تکل در سه فصل ارسال یک لیگ-بهترین 155 سال گذشته است. او آغاز شده است آخرین 50 به طور منظم فصل بازی برای خلیج سبز که نوشته شده 13-3 رکورد فصل گذشته. او همچنین یکی رهگیری و مجبور اشتباه کردن.

ورود خود را هشتم فصل Toilolo تا به حال دو پذیرایی برای 10 متری در سال 2019 در 13 بازی. او همچنین با بازی آتلانتا و دیترویت و به نظر می رسد در دو سوپر کاسه.

— تام Canavan گزارش از نیویورک است.

9:30 صبح

فیلادلفیا ایگلز را به ارمغان آورد کارفرمایی Nate Sudfeld در یک قرارداد یک ساله.

Sudfeld برنامه ریزی شده بود برای تبدیل شدن به یک محدودیت آزادی در روز چهارشنبه. Sudfeld بود شماره 3 کارفرمایی در فصل گذشته پشت کارسون Wentz و جاش McCown.

Sudfeld شد Wentz های پشتیبان در فصل گذشته تا او را شکست خود مچ دست چپ در پیش فصل باز کن. Sudfeld فعال بود برای پنج بازی اما هر اقدام بزند.

— دن Gelston گزارش از فیلادلفیا.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>