آخرین: پس از تاخیر 361 تایوانی پرواز بازگشت از ووهان

آخرین coronavirus شیوع فراگیر جهان:

___

ترکیه اعلام کرد که اولین مورد از جدید کروناویروس.

وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: اوایل روز شنبه مورد یک مرد بیمار که در حال بازگشت از اروپا است. او نمی خواهد با ارائه جزئیات بیشتر در بیمار و یا می گویند که کشور او سفر کرده بود تا با استناد به بیمار حق حفظ حریم خصوصی.

Koca گفت: بیمار جدا شد و اعضای خانواده خود و سایر افرادی که در تماس با او شده بود به قرنطینه.

“تشخیص زود هنگام و ساخته شده است. در صورت وجود عفونت در این کشور بسیار محدود” دولت-اجرای خبرگزاری آناتولی به نقل از او عنوان کرد و گفت. “Coronavirus است نه قوی تر از اقدامات ما خواهد شد.”

بیش از نیمی از کشورهای جهان در حال حاضر تایید موارد coronavirus که برای بسیاری از افراد باعث بیماری خفیف است. در کشورهای اروپایی ایتالیا است که سخت ترین ضربه با بیش از 10 ، 000 موارد است. فرانسه اسپانیا و آلمان بیش از 1 ، 000 در هر. شیوع این بیماری نیز افزایش یافته است در خاورمیانه با ایران سخت ترین ضربه در بیش از 8000 موارد است.

___

آسوشیتد پرس آموخته واشنگتن فرماندار خواهد ممنوعیت تجمعات و حوادث بیش از 250 نفر در تقریبا کل منطقه سیاتل مترو سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee است که قرار است یک کنفرانس خبری در سیاتل برای اواخر روز چهارشنبه صبح. کسی که صحبت در مورد این تصمیم اواخر روز بود درگیر در برنامه ریزی و تصمیم گیری صحبت کرد اما به AP خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

این فرد گفت: این ممنوعیت را اعمال می شود به پادشاه پیرس و شهرستانهای اسنوهومیش که در خانه به تقریبا 4 میلیون نفر است. فرد گفت: به منظور نخواهد منع بهره برداری از محل های کار است و نه انتظار می رود عبارتند از تعطیلی مدارس.

شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا به سن خوزه و دره سیلیکون در روز شنبه را ممنوع کرده بود تمام تجمعات از 1000 نفر یا بیشتر.

حداقل 24 نفر کشته شده اند در واشنگتن از COVID-19 بیشتر در سیاتل منطقه مترو. وجود بیش از 260 مورد تأیید در دولت در سه شهرستان خواهد بود که تحت تاثیر Inslee را سفارش جدید.

___

اولین هواپیمای حامل مسافران از کشتی کروز ضربه توسط ویروس جدید وارد شده در تگزاس به آنها را به یک مرکز قرنطینه.

نقاب مسافران که deplaned اواخر روز سه شنبه شد whisked به پایگاه مشترک سن آنتونیو-Lackland. یکی دیگر از هواپیما بود و انتظار می رود بعد.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: 380 Grand شاهزاده مسافران در حال انتظار به قرنطینه می شود و در پایه.

کشتی لنگر انداخت دوشنبه در اوکلند با حدود 3500 مسافر و خدمه از جمله حداقل 21 که تست مثبت برای ویروس. مقامات خارجی گفت: مسافران خواهد بود خانه پرواز در حالی که آمریکایی ها خواهد بود در قرنطینه پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و گرجستان است.

Lackland قبلا قرار دارد بیش از 230 نفر از تخلیه ووهان چین یا یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده خانم. بسیاری از این گروه منتشر شده است, هر چند 11 که گرفتار ویروس جدا شد.

___

کره جنوبی گزارش یک خوشه جدید عفونت های ویروسی در سئول شرکت بیمه.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز چهارشنبه گزارش داد 242 مورد جدید از عفونت کرونا ويروسی از 24 ساعت پیش آوردن مجموع آن به 7,755.

از موارد جدید و 131 بودند در دائگو کره جنوبی بدترین آمار شهرستان. اما 52 موارد جدید در پایتخت سئول که در آن ده ها تن از تماس با مرکز کارگران برای یک شرکت بیمه تست مثبت, افزایش نگرانی ها در مورد گسترش بیشتر. این کشور دارای 60 ویروس مرگ و میر.

___

چین شیوع کروناویروس جدید همچنان با فروکش حدود سه چهارم از مردم پس از آلوده در حال حاضر عاری از بیماری است.

وزارت بهداشت روز شنبه گزارش داد 24 موارد جدید طی 24 ساعت همراه با 22 مرگ و میر بیشتر. که به ارمغان می آورد چین در مجموع به 80,778 موارد و 3,158 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شد و در ماه دسامبر.

در سراسر کشور 16,145 مردم باقی می ماند در درمان و 61,475 اعلام شده است عاری از ویروس و منتشر شد. نه از موارد جدید گزارش شده در خارج از استان هوبی.

این ویروس است که باعث COVID-19 بیماری گسترش یافته است در سراسر جهان با ایتالیا و ایران حسابداری برای بسیاری از بیماری ها و مرگ و میر در خارج از چین است.

شیوع آهسته بود برای رسیدن به آمریکای لاتین و کارائیب اما 100 نفر را در حال حاضر تایید شده است وجود دارد. پاناما دولت را تایید کرد اولین مرگ وجود دارد و لغو کلاس های ورزشی و رویدادهای فرهنگی در پایتخت است.

پاناما رفت و از یک مورد تایید شده روز دوشنبه در یک تازگی وارد مسافر به هشت مورد سهشنبه در چه ممکن است محلی شیوع.

وزیر بهداشت روساریو ترنر می گوید: مرد مرده بود و مدیر مدرسه و معلمان در مدرسه باید آزمایش مثبت است.

___

سر از U. N. آب و آژانس می گوید چین بهبود کیفیت هوا در طول شیوع کروناویروس نشان می دهد که تاثیر انسان و تولید گازهای گلخانه ای اما می افزاید: “این خبر خوبی نیست چرا که مردم در حال مرگ هستند.”

جهانی هواشناسی سازمان, دبیر کل Petteri Taalas در U. N. جلسه روز شنبه نشان داد که تصاویر ماهواره ای بسیار تمیز کيفيت هوا در چین در ژانویه. 30, سال 2020 در مقایسه با ژانویه 2019.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ تاکید کرد هر دو ویروس و تغییر آب و هوا شد و مشکلات جدی است که باید شکست. اما او گفت: ویروس است که می رود به طور موقت در حالی که آب و هوا تغییر باقی خواهد ماند و برای چندین دهه نیاز به اقدام ثابت.

او در پاسخ به سوالی درباره امکان ویروس اپیدمی می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در این سال با کاهش انرژی با استفاده از هواپیماها پایه و تجارت بین المللی فشرده و اثر تغییر آب و هوا به عنوان به زودی به عنوان اقتصاد پرش به عقب.

اشاره به این حادثه تلخ تاکید کرد: “ما نمی خواهد در مبارزه با تغییر آب و هوا با یک ویروس است.” او گفت: توجه به مبارزه با COVID-19 “نه منحرف کردن اذهان ما را از نیاز به شکست تغییر آب و هوا” نابرابری و تمام مشکلات دیگر جهان با آن مواجه است.

___

بریتانیا و وزیر بهداشت جدید کروناویروس — اولین انگلستان نماینده مجلس مبتلا به این بیماری است.

نادین Dorries یک کاربر وزیر در وزارت بهداشت گفت: او خود منزوی به عنوان او بهبود یابد.

تایمز لندن گزارش داد که Dorries اول نشان داد علائم روز جمعه بود و پس از مشغول به کار در مجلس شورای اسلامی برگزار شد جلسات با تشکیل و حضور بین المللی در روز دریافت با نخست وزیر بوریس جانسون.

بریتانیا تایید کرده 373 موارد COVID-19 و شش مرگ و میر.

___

در جشنواره موسیقی Coachella در کالیفرنیا به تعویق افتاده است در میان ویروس و نگرانی است.

این جشنواره توسط سازمان کنسرت پروموتر Goldenvoice که منتشر شد بیانیه ای در روز شنبه گفت: از آن خواهد شد موکول برای دو تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر.

خشم علیه ماشین Travis Scott and Frank Ocean برنامه ریزی شده بود به تیتر این جشنواره که جذب ده ها هزار نفر به صحرا جامعه Indio, California, و شهرهای اطراف پالم اسپرینگز و رانچو مایراج.

جشنواره برگزار می شود بیش از دو تعطیلات آخر هفته به یک شهرت برای چشم ظاهر اجرای برنامه از جمله بیانسه 2018 تنظیم که شد Netflix فیلم “بازگشت به خانه” و در سال 2012 اولین بازی از یک “هولوگرام” از اواخر رپ توپاک شکور. جشنواره امسال راه اندازی شد تا دوباره Rage Against the Machine — که انجام شده در اولین جشنواره Coachella در سال 1999.

Goldenvoice نیز قرار می دهد در این کشور جشنواره موسیقی دلیجان در Indio. در این سال دلیجان حرکت خواهد کرد از 24-26 آوریل تا اکتبر. 23-25. جشنواره headliners هستند Thomas Rhett, کری آندروود و Eric Church.

دو نفر مبتلا به COVID-19 کشته در کالیفرنیا است.

___

مقامات در واشنگتن گزارش داده اند دو کروناویروس جدید, مرگ و میر, آوردن مجموع وجود دارد به حداقل 24.

بیانیه ای در روز شنبه از بهداشت عمومی – سیاتل & King County همچنین گفت که مقامات در حال کار با 10 تسهیلات مراقبت دراز مدت که در آن ساکنان و یا کارکنان خود را آزمایش مثبت برای COVID-19. جدید مرگ و میر گزارش شده یک زن در 80s ساکن سالمندان و مرکز توانبخشی در ایساکو واشنگتن که روز شنبه و یک مرد در 80s ساکن سیاتل ارشد مرکز که فوت دوشنبه.

از مرگ و میر در ایالت واشنگتن حداقل 19 شده اند به یکی دیگر از خانه سالمندان زندگی, مرکز مراقبت از Kirkland, Washington.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 800 نفر در آمریکا و کشته شدن دست کم 29. نیوجرسی گزارش اول خود را coronavirus بكند.

___

این مورد درست شده است تا منعکس کننده که حداقل 29 نفر در ایالات متحده نه 30.

___

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت که او صحبت به دیگر رهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کمیسیون اروپا در یک کنفرانس ویدئویی شنبه شب و توضیح داد: آنچه در کشور انجام شده است برای جلوگیری از گسترش ویروس و همچنین چگونه است که دولت از نظر مالی حمایت از شرکت های که شده است به خصوص آمار شیوع.

او تاکید کرد که با هماهنگی مبارزه با شیوع این بیماری در میان اروپایی ها است که از اهمیت و همچنین تلاش های بین المللی برای پیدا کردن و توسعه واکسن در برابر ویروس.

یک بیانیه کتبی گفت که رهبران دیگر نیز تاکید کرد که همکاری اروپا در مبارزه با کروناویروس شد و بسیار مورد نیاز است.

___

ترس از افزایش قابل توجه تعداد COVID-19 موارد آلبانیایی مقامات روز سه شنبه در زمان اقدامات سفت و سخت بسته شدن همه مراکز که در آن افراد ممکن است جمع آوری.

آلبانی تا به حال 10 COVID-19 موارد تا کنون همه ناشی از دو نفر از ایتالیا. همه پرواز و کشتی به و از ایتالیا متوقف شده اما کسانی که برای مقاصد تجاری.

مردم در تجمعات ممنوع است. اجتماعی و کمک به مراکز محدود می کند در حالی که کارکنان فرهنگی و سرگرم کننده به مراکز ورزشگاه و استخر خواهد شد. بسیاری از کارمندان دولتی را از خانه کار می کنند. فوتبال مسابقات لیگ برتر برگزار خواهد شد بدون فن.

تمام دیسکو, بارها ورزشگاه و دیگر مردم جمع آوری مراکز بسته خواهد شد تا آوریل 3 در حالی که کافه ها و رستوران ها باید به جداول 2 متر از هم جدا.

همه مدارس تعطیل شده اند به مدت دو هفته.

___

ال سالوادور دولت می گوید Guatemalans هندوراس و نیکاراگوا و دیگر قادر خواهد بود برای ورود به کشور بدون گذرنامه به دلیل ترس از کروناویروس جدید, با وجود توافق نامه توسط چهار آمریکای مرکزی سازمان ملل اجازه می دهد شهروندان خود را رایگان حمل و نقل.

شده اند وجود دارد هیچ تایید coronavirus موارد در السالوادور گواتمالا, هندوراس یا نیکاراگوئه.

ال سالوادور رئیس جمهور نایب Bukele گفت: از طریق توییتر که این تصمیم موجب شد توسط اهالی السالوادور در تلاش برای جلوگیری از دولت قرنطينه توسط پرواز به گواتمالا از خارج از کشور و پس از آن سفر زمینی به ال سالوادور جایی که آنها را مجبور به نشان دادن گذرنامه خود را.

رئیس جمهور گفت: خارجی ها از آمدن از هفت کشور با تعداد بالا جدید کروناویروس موارد را نمی توان پذیرفت. این کشور اسپانیا, ایتالیا, فرانسه, آلمان, چین, کره جنوبی و ایران است. اهالی السالوادور که از این کشورها به معرض 30 روز قرنطینه. یکشنبه, ال سالوادور قرار داده بود 90 نفر در قرنطینه که تا به حال وارد شده از این کشورها محدود شده. هیچ کدام تا به حال آزمایش مثبت است.

___

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است, سیاست های جدید برای حمایت از کارگران نهفته جدید کروناویروس و قوانین جدید برای دراز مدت مراقبت از مراکز از جمله قرار دادن محدودیت بر روی بازدید کنندگان و غربالگری کارگران برای علائم.

در یک کنفرانس خبری سه شنبه Inslee گفت: دولت در حال آماده سازی برای بسیاری از موارد بیشتر از گزارش شده است به طور بالقوه دهها هزار نفر بر اساس برآورد از گسترش این بیماری است.

دولت بدترین شیوع COVID-19 در ایالات متحده آمریکا با 160 موارد و حداقل 22 و میر. نوزده از این مرگ و میر ها مربوط به زندگی مرکز مراقبت از یک خانه سالمندان در کرکلند.

او می گوید: این بسیار نگران کننده است که “تعدادی از افرادی که آلوده می شوند دو برابر خواهد شد و در پنج تا هشت روز. Inslee گفت: دولت هنوز هم با توجه به ممنوعیت اجتماعات بزرگ مانند رویدادهای ورزشی.

فرماندار گفت: دولت نیاز خواهد داشت که در دراز مدت مراقبت از امکانات محدود ساکنان به یک بزرگسال بازدید کننده در هر روز مگر اینکه ساکنان در حال مرگ نزدیک است. بازدید کنندگان را مجبور به پوشیدن لباس های محافظ.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>