آخرین: آفریقا coronavirus عفونت بالا 1,000

آخرین coronavirus همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 275,000 نفر کشته و بیش از 11,400. این COVID-19 علل بیماری خفیف یا متوسط علائم در اکثر افراد, اما علایم شدید هستند با احتمال بیشتری در افراد مسن و یا کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. بیش از 88,200 مردم بهبود یافته اند تا کنون عمدتا در چین است.

بالای ساعت:

— تعداد coronavirus موارد در آفریقا تاپ 1,000.

— تیمور شرقی گزارش اولین مورد است.

ترکیه — رییس جمهور انتشار پیام صوتی ترغیب شهروندان به ماندن در خانه و مراقبت از بهداشت شخصی و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی.

— نخست وزیر کره جنوبی توصیه های کشور, مذهبی, امکانات ورزشگاه و باشگاه نزدیک است.

___

ژوهانسبورگ — تعداد coronavirus موارد در آفریقا را در صدر 1,000, با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آنگولا گزارش اولین موارد و بورکینافاسو وزیر امور خارجه اعلام کرد که او آلوده است. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر مورد تأیید.

ساحل عاج گفت: این امر نزدیک مرزهای خود را شروع یکشنبه در حالی که اتیوپی مقامات انتخاباتی در مورد این تاثیر ممکن است در یک انتخابات ملی بعد از این سال.

___

دیلی شرق تیمور — کوچک آسیای جنوب شرقی کشور تیمور شرقی گزارش شده است اولین مورد تایید شده از جدید کروناویروس.

موقت وزیر بهداشت روز شنبه اعلام کرد که یک تیمور بود که در بازگشت از خارج از کشور آزمایش مثبت بوده و قرار شده است در قرنطینه.

تیمور شرقی که استقلال از اندونزی در سال 2002 جمعیت 1.3 میلیون.

___

استانبول — ترکیه رئیس جمهور منتشر کرده است یک پیام صوتی خواستار همه شهروندان به ویژه افراد مسن و بیمار به ترک خانه های خود مراقبت از بهداشت شخصی و به حداکثر رساندن فاصله اجتماعی برای مبارزه با کروناویروس.

یک مقام ارشد ترکیه رسمی رئیس جمهور می گوید: رجب طیب اردوغان عمومی اعلام شد ارسال به تمام شرکت های تلفن و رسیدن به شهروندان از طریق خودکار تماس. این بخشی از تلاش برای بالا بردن آگاهی در میان افراد مسن که ممکن است دسترسی به اطلاعات آنلاین. این پیام را نیز به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

حداقل 670 نفر تست مثبت برای coronavirus در ترکیه و نه نفر کشته شده اند.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی نخست وزیر “به شدت توصیه می شود” که در این کشور مذهبی, امکانات ورزشگاه و باشگاه نزدیک برای 15 روز آینده برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

چانگ Se-kyun گفت: در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی روز شنبه که دولت قصد دارد برای استفاده اداری دستور به تعطیل کردن این تاسیسات که باز باقی می ماند اما موفق به اجرای مناسب فاصله بین مردم است.

او گفت: دولت همچنین می تواند فایل آسیب ادعا علیه کلیساها و کسب و کار تبدیل شده که مربوط به عفونت های پس از شکست به استخدام اقدامات پیشگیرانه.

کره جنوبی شیوع بیماری کند شده است اما وجود دارد و نگرانی ها در مورد افزایش مداوم عفونت در سئول در منطقه شهری به حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im