آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— مقامات بهداشتی می گویند 2 فوت با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از 1st گزارش داد آمریکا و مرگ ناشی از بیماری است.

— 33 خدمه تست مثبت در کشتی کروز مستقر در ژاپن است.

— تازه لغو نشان می دهد بازگشایی از ویروس دشوار خواهد بود.

— چین گزارش 30 جدید کروناویروس موارد مرگ و میر.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — مقامات بهداشتی می گویند دو نفر با کروناویروس در کالیفرنیا هفته قبل از اولین گزارش, مرگ در ایالات متحده از این بیماری است.

شهرستان سانتا کلارا مقامات روز سه شنبه گفت: مردم در خانه درگذشت Feb. 6 و فوریه. 17. اولین گزارش مرگ در کشور از این ویروس در فوریه. 29 در Kirkland, Washington.

به پزشکی قانونی-پزشکی قانونی تایید دریافت سهشنبه که بافت نمونه فرستاده شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت.

اعلام این خبر پس از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom وعده داده شده “شیرجه عمیق” به روز رسانی جمعه از دولت توانایی تست برای coronavirus و برای پیگیری و منزوی کردن افرادی که در آن. که یکی از شش شاخص او می گوید که کلید به بلند کردن یک “stay-at-home” منظور آن است که کاهش پیدا کرده است و گسترش این بیماری در حالی که مجبور میلیون ها نفر از مردم به فایل برای مزایای بیکاری.

“این خواهد شد به سوالات آشکار و نمایش داده شد که همه از ما می پرسید: کی ؟ … هنگامی که شما ببینید یک کمی از انتشار در شیر به طوری که ما می توانید اجازه دهید کمی از این فشار” Newsom روز سه شنبه گفت.

___

توکیو — ژاپن مقامات می گویند 33 بیشتر خدمه در یک عمل کروز کشتی لنگر انداخت در جنوب ژاپن را آزمایش مثبت برای coronavirus یک روز پس از اولین مورد از این کشتی شد.

کاستاریکا Atlantica شده است لنگر انداخت در ناگازاکی از اواخر ماه ژانویه برای تعمیرات و نگهداری توسط صنایع سنگین میتسوبیشی. پتانسیل برای شیوع ظاهر سهشنبه هنگامی که یک عضو خدمه شناسایی تنها به عنوان یک خارجی, آزمایش مثبت برای ویروس.

کشتی حامل 623 خدمه از جمله یک مترجم ژاپنی و مسافران است. تا کنون 34 خدمه را آزمایش مثبت در حالی که 25 نفر دیگر منفی بودند. یک نتیجه در حال بررسی است.

هیچ یک از اعضای خدمه جدی به حال علائم و آنها که خود را قرنطینه در یک اتاق در کشتی, مقامات گفت.

میتسوبیشی مقامات گفت: تنها خدمه بدون یک رکورد از سفر به در معرض خطر کشورهایی مانند چین و ایتالیا در دو هفته گذشته نشان داد که دمای طبیعی بدن شده اند مجاز به رفتن و خاموش کردن کشتی. این شرکت روز سه شنبه گفت: هیچ خدمه ترک کرده بود کشتی از اواسط ماه مارس.

ناگازاکی مقامات گفتند که در حال بررسی چگونه و از کجا خدمه قرارداد ویروس.

به عنوان عفونت در ژاپن همچنان به گسترش در سراسر کشور شیوع در کشتی کروز می افزاید: به نگرانی در مورد تست و بیمارستان ظرفیت در ناگازاکی که در آن تنها 102 تخت در دسترس هستند. همه از ژاپن است که در حال حاضر تحت یک coronavirus وضعیت اضطراری.

در اوایل این سال در ایالات متحده عمل کروز کشتی حامل بیش از 3,700 مردم قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو تا به حال 712 موارد در یک گسترده در هیئت مدیره شیوع. به طور جداگانه ژاپن حدود 11500 موارد با 280 مرگ و میر.

___

پکن — چین روز چهارشنبه دوباره گزارش جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما ثبت نام 30 بیشتر موارد — 23 از آنها آورده شده از خارج از کشور.

داخلی موارد هفت گزارش شده در استان هیلونگجیانگ در نزدیکی مرز روسیه که در آن یک بیمارستان صحرایی راه اندازی شده است برای مقابله با عود مربوط به مردم آمدن به خانه از خارج از کشور. فقط بیش از 1000 نفر در بیمارستان بستری هستند و برای درمان در حالی که در مورد همان شماره در حال انزوا و نظارت به صورت موارد مشکوک و یا بعد از تست مثبت اما نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,632 مرگ و میر در میان 82,788 موارد عمده ای از آنها در ووهان که در آن مقامات به تازگی مطرح شده مرگ و میر 50 درصد پس از یک بررسی از سوابق.

___

آتلانتا — حتی با بسیاری از سابق ویروس نقاط شاهد یک کاهش در مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان سراسیمگی از لغو از رویدادهای مهم روشن ساخته است روز شنبه در تلاش برای بازگشت به زندگی عادی هنوز هم می تواند طولانی و dispiriting روند.

فقط در روز گذشته در ایالات متحده اوراق ملی املا زنبور عسل در ماه ژوئن در اسپانیا به نام خاموش در حال اجرا از بولز در ماه جولای و آلمان لغو جشن اکتبر پنج ماه دور. سنگاپور یک بار یک مدل از coronavirus ردیابی و پیشگیری دیدم یک انفجار از موارد جدید و اعلام کرد این امر خود به گسترش مستند به ماه ژوئن است.

با این وجود در حال رشد بود بی حوصلگی بیش از ویروس های مربوط به خاموش شدن ناگهانی که پرتاب ده ها میلیون نفر از کار و بیشتر کشورها و ایالات متحده شروع به برداشتن گام برای بازگشت به کسب و کار.

صاحبان کسب و کار در ایالات متحده که متهور وزن, آیا برای بازگشایی و, برخی از تردید در نشانه آن است که تجارت لزوما جستن به حق دور.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de