در انتخابات ایران: کسی که در حال اجرا که نیست که منع شده است

وجود خواهد داشت بیش از 7000 نامزد رقابت ایران در انتخابات مجلس — کمتر از نیمی از کسانی که اعمال شده به پایه در سراسر کشور رای در فوریه 21.

نامزدها عمدتا محافظه کاران و تندروها که نمایشگاه وفاداری مطلق به کشور, رهبر, اما نیز وجود خواهد داشت یک دانش سطحی کمتر شناخته شده اصلاح طلب و میانه رو که در حمایت از تعامل با غرب است.

این شورای نگهبان است که دامپزشکان همه نامزدها باعث جنجال با رد صلاحیت برخی از 9,000 از 16,000 افرادی که ثبت نام برای اجرا از جمله 90 زمان قانونگذاران با توجه به وزارت کشور.

جرم disqualifications – هدف قرار دادن اصلاح طلب و کاندیدای میانه – بیشتر پس از انقلاب اسلامی سال 1979 که طلیعه یک مذهبی در سیستم.

بسیاری از مردم نا امید شده توسط فقیر وضعیت اقتصادی در کشور و عدم انتخاب در انتخابات گفت: آنها تحریم انتخابات نشان از نارضایتی نسبت به دولت است.

در زیر برخی از برجسته ترین چهره های در حال اجرا آنهایی که هستند و آنهایی که رد صلاحیت شدند.

در حال اجرا

محمد سجاد Qalibaf

محافظه کار شهردار سابق تهران ناموفق زد برای ریاست جمهوری سه بار. اگر او برنده سابق رئیس پلیس و نیروی هوایی فرمانده در سپاه (سپاه) است دیده می شود به عنوان نامزد نخست برای تبدیل شدن به بعدی مجلس. به عنوان شهردار او را متهم به بی کفایتی و فساد است.

Former Tehran Mayor Mohammad Baqer Qalibaf (file photo)


سابق شهردار تهران محمد سجاد باقر قالیباف (عکس)

مصطفی Mirsalim

Mirsalim, یک محافظه کار سابق وزیر فرهنگ و ارشاد که 1994-97 تصدی مشخص شد با افزایش محدودیت و سانسور. او با انتقاد از رئیس جمهور حسن روحانی را کمک رسانی به غرب به عنوان اثر گفت: نتیجه شده است محدودیت های جدید در ایران و ادامه تحریم ها علیه این کشور است. فرانسه-تحصیل Mirsalim آموخته رشته مهندسی مکانیک در تهران امیر کبیر دانشگاه.

Masud Pezeshkian

او در میان چند اصلاح طلب مجلس اجازه برای اجرا به صورت گشتند. Pezeshkian سابق, وزیر بهداشت, یک اصلاح طلب مجلس از عمدتا قومی آذری-جمعیت شهرستان تبریز. معاون مجلس او انتظار می رود به نبرد با Qalibaf برای رهبری قوه مقننه است.

نه رقابت

علی لاریجانی

ایران قدرتمند معاون علی لاریجانی تصمیم به شرکت در مسابقه انتخابات است. محافظه کار لاریجانی بوده است سخنران از سال 2008. لاریجانی به برادران نیز در پست های کلیدی در کشور است. آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس کشور قوه قضائیه و محمد جواد لاریجانی رئیس قوه قضاییه در شورای حقوق بشر. شده است وجود دارد حدس و گمان است که لاریجانی در نظر دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2021.

محمد رضا عارف

عارف به عنوان معاون رئيس جمهور اصلاح طلب تحت ریاست جمهوری محمد خاتمی. در سال 2013 انتخابات ریاست جمهوری انصراف او از نژاد روحانی برای افزایش شانس برنده شدن است. در سال 2016 انتخابات مجلس عارف برنده صندلی خود را در تهران. او به رهبری جناح اصلاح طلب در مجلس.

سعید جلیلی

Saeed Jalili (right) at a meeting with an Iranian military officer (file photo)


سعید جلیلی (راست) در دیدار با یک ایرانی افسر نظامی (عکس)

جلیلی بود ایران سابق بالا هسته ای با ایران تحت ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد ، فوق العاده سخت-بوش او گفته می شود وفادار به آیت الله خامنه ای و عمومی خود را از نزدیک سخنان اکو علیه. در سال 2013 انتخابات ریاست جمهوری او شناخته شده به عنوان استقرار نامزد انتخاب است.

محروم از در حال اجرا

علی مطهری

مطهری متوسط یکی از معدود خودی در جمهوری اسلامی که آشکارا به انتقاد از سیستم. نمایندگی تهران او با انتقاد از بازداشت مخالفان میر حسین موسوی; موسوی, همسر, زهرا رهنورد; و اصلاح طلب روحانی با مهدی کروبی. مطهری همچنین پیشنهاد کرد او می تواند اجرا برای رئیس جمهور در 2021.

محمود صادقی

صادقی بود مبهم کارشناس حقوقی خود را تا زمان انتخابات مجلس در سال 2016 به عنوان یکی از میانه های متفقین با روحانی. صریح مجلس صادقی بوده است محرک به محافظه کار تاسیس تا کنون از. او پخش مبارز انتقاد از دولت سرکوب و سانسور.

شهیندخت مولاوردی

● ویژه دستیار روحانی در شهروند, حقوق قبلا به عنوان معاون رئیس جمهور در امور زنان. او ابراز تعهد به برابری جنسیتی و خشم تندروها برای تلاش های خود را برای ترویج حقوق زنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت