تاثیر گسترش ویروس در کسب و کار و اقتصاد

کمک در دسترس است: بانک جهانی اعلام کرد که آن را به ساخت 12 میلیارد دلار در دسترس به ارائه حمایت فوری به کشورهای کم درآمد با خرید و فروش های بهداشتی و اقتصادی اثرات coronavirus.

رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: این پول را برای کمک به کشورهای در حال توسعه تقویت سیستم های بهداشتی که در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به بیش از 60 کشور جهان است.

“نکته این است که به حرکت سریع” Malpass به خبرنگاران گفت:. “سرعت مورد نیاز است برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

از 12 میلیارد دلار در پشتیبانی از 8 میلیارد دلار نشان دهنده وجوه جدید و 4 میلیارد دلار است که دوباره اختصاص داده و از برنامه های موجود, Malpass گفت.

بانک جهانی صندوق های طراحی شده برای کمک به کشورهای تشخیص زمانی که این ویروس در عبور از مرزهای خود را و خرید تجهیزات پزشکی برای درمان هر گونه بیماری.

انجمن عمومی: 189 کشور عضو صندوق بین المللی پول و وام سازمان بانک جهانی اعلام کرد که آنها را در جای خود به طور منظم بهار جلسات در واشنگتن با “قالب مجازی” در پاسخ به کوروناویروس.

در یک بیانیه مشترک صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva و رئیس بانک جهانی دیوید Malpass گفت: تصمیم خود را ساخته شده بود با توجه به “رشد نگرانی های بهداشتی مربوط به virus.”

دو جهانی وام سازمان ها به طور معمول سالانه نگه بهار نشست در واشنگتن که در آن هر دو آنها را به مقر خود را. نشست امسال برنامه ریزی شده بود در این هفته از آوریل 13.

این بیانیه گفت که آژانس به طور کامل به استخدام خود امکانات فناوری اطلاعات “به کمال” اجازه می دهد تا کشورهای عضو برای برگزاری اساسی سیاست رایزنی های که صورت گرفته است در فرد است.

شرکت مسافرت: با توجه به کروناویروس تهدید, Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل نیاز به اجرایی تایید برای سفر هوایی با چند استثنا.

در یک یادداشت به کارکنان سهشنبه فورد مدیر عامل جیم هاکت گفت: شرکت خواهد ban همه اما ضروری سفر را از طریق 27 مارس ، این تصمیم را مرور هفتگی.

فیات کرایسلر گفتن کارکنان که تمام سفر باید قبل از تایید توسط رهبری از اعضای تیم “و این سفر بود به ترتیب اولویت به نیازهای ضروری ،

محدودیت در میان شدید ترین با توجه به شرکت های بزرگ ایالات متحده.

هاکت گفت: در این یادداشت که تصمیم بر اساس اظهارات دولت به متخصصان بیماری های عفونی.

این یادداشت گفت: استثنا را باید تایید توسط مدیریت ارشد. آنها باید ضروری برای شرکت در عملیات و وظایف است که فقط می تواند انجام شود در صورتی که مسافر است که از لحاظ جسمی در حال حاضر. استثنا همچنین می توانید ایجاد یک غیر قابل قبول خطر سلامت. آنها ممکن است داده برای چیزی شبیه به شروع تولید خودرو با توجه به یادداشت.

“ما می پرسند که شما نگاه در تقویم خود را حداقل به مدت 90 روز و پیدا کردن راه های خلاق برای تکمیل کار بدون سفر و یا داشتن مردم دلیلی به ما می آیند” هاکت memo گفت: تشویق به استفاده از ویدئو کنفرانس ها مکالمات تلفنی و ایمیل.

روز یکشنبه در توییتر محکم آن راهنمایی برای کارکنان در سفر بود اما یک ممنوعیت آشکار.

همایش رفتن تیره: Adobe می گوید آن را لغو کرده است در فرد نسخه از آن eponymous نشست برنامه ریزی شده برای مارس 29 مارس 2 در لاس وگاس به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

بیش از 20 ، 000 نفر از مردم انتظار می رود برای حضور در این کنفرانس که برگزار خواهد شد به عنوان یک “تجربه آنلاین” در این سال این شرکت اعلام کرد. این حرکت به عنوان تجارت رویدادها همایش ها و گردهمایی های دیگر در حال لغو شد — نقل و یا آنلاین در سراسر جهان به دلیل نگرانی در مورد سرعت گسترش ویروس.

گوگل در عین حال گفته است که لغو سالانه خود کنفرانس توسعه دهندگان گوگل I/O بود که برگزار می شود با شروع 12 مه در مانتین ویو کالیفرنیا به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

این شرکت ممکن است در نظر “راه های دیگر به تکامل Google I/O” یک سخنگوی, گفت, نشان می دهد, آن می تواند نگه دارید دیجیتال حوادث. گوگل نیز متوقف مسافرت های بین المللی برای همه کارکنان.

تلویزیون و پارک: NBC شرکت Comcast گفت که به دلیل بیمه و راه قرارداد نوشته شده است, NBC نمی خواهد رنج می برند زیان اگر به بازی های المپیک در حال لغو است, اما آن را از دست ad-رانده سود که 250 میلیون دلار برای سال 2016 المپیک ریو.

Comcast نیز گفت که بسته شدن این استودیو یونیورسال ژاپن پارک برای دو هفته صدمه خواهد یک کلید NBCUniversal اندازه گیری سود 7 درصد به 9 درصد در سه ماهه اول. این شرکت همچنین تا به حال به حالت تعلیق در ساخت و ساز از استودیو یونیورسال پکن اما Comcast مدیر عامل برایان رابرتز می گوید: “ما در حال بازگشت به کار” و انتظار برای باز کردن این پارک در زمان مه 2021.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>