این HHS بازرس کل گزارش

در یک testy ارز با خبرنگاران رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, سوال, سیاسی, انگیزه های یک اداره بازرس کل این ادعا که گزارش او در بیمارستان تجارب در طول COVID-19 همه گیر شد “اشتباه است.” گزارش داد نتایج یک نظرسنجی از 323 بیمارستان در سراسر کشور است.

ما خواسته کاخ سفید چگونه به این گزارش از وزارت بهداشت و خدمات انسانی دفتر بازرس کل بود “اشتباه است.” ما نمی دریافت پاسخ. در توییتر رئیس جمهور ادعا کرد که این گزارش “یکی دیگر از پرونده جعلی!”

ما را تشویق خوانندگان به بررسی گزارش خود را دارند. ما پیدا کردن آن به یک و مستقیم رو به جلو گزارش نتایج حاصل از یک بررسی.

منتشر شده آوریل 6 HHS بازرس کل گزارش دقیق نتایج نظرسنجی از مدیران بیمارستان ساخت روشن در باز کردن جملات است که آن را فراهم می کند “ملی عکس فوری از بیمارستان’ چالش ها و نیازهای خود در پاسخ به coronavirus 2019 (COVID-19) همه گیر” و “یک نقد و بررسی از HHS پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.”

اطلاعات است که به معنای “به عنوان یک کمک برای HHS به عنوان آن را همچنان به رهبری تلاش ها برای رسیدگی به بهداشت عمومی اورژانس و پشتیبانی بیمارستان ها و دیگر اولین پاسخ” این گزارش ادامه داد. همچنین گفت: بیمارستان “ممکن است پیدا کردن اطلاعات در مورد هر یک از دیگر راهکارهای مفید است.”

این بررسی انجام شد مارس 23-27 و در این گزارش اشاره کرد: چندین بار است که این پاسخ از بیمارستان منعکس کننده یک “نقطه در زمان.” آن گفت: “پس ما مصاحبه برخی از بیمارستان چالش های ممکن است بدتر شده و دیگران ممکن است بهبود یافته است.”

در مارس 6 coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که 1.79 میلیون آزمایشات COVID-19 انجام شده است در سراسر کشور. (داده های جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه های اجرا شده توسط روزنامه نگاران محققان و دیگران نشان داد 1.9 میلیون از 6 آوریل.) مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه انتقاد کند اجرای تست و عدم در دسترس بودن گسترده آزمایش در ایالات متحده آمریکا تعدادی از تست های انجام شده روزانه افزایش یافته و از حدود 50,000 تا 70,000 از مارس 23 مارس 25 به طور مداوم 100 ، 000 یا بیشتر از مارس 26 ،

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره افتخار ایالات متحده انجام تست بیشتر “بیش از هر کشور دیگری در جهان” اما با وجود این رشد در تست که هنوز هم درست نیست در سرانه بر اساس. ایتالیا و کره جنوبی انجام داده اند بیشتر سرانه آزمون به عنوان از آوریل 7 یک نمودار از جهان ما در داده ها را نشان می دهد و اشاره کرد که وجود دارد “تفاوت های قابل توجهی” در راه اطلاعات گزارش شده توسط کشور.

در این جلسه خبرنگار پرسید: مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بررسی پیدا کردن که “شماره یک شکایت از این بیمارستان ها شدند, شدید کمبود تست لوازم و واقعا طولانی صبر کنید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من از شنیدن کلمه “بازرس کل’? واقعا ؟ این اشتباه است. و آنها به شما در مورد بحث آن است. این اشتباه است.”

سه روز قبل از آن در مارس 3, تهمت اخراج بازرس کل برای جامعه اطلاعاتی, مایکل اتکینسون که به اطلاع کنگره در مورد whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

از رئیس جمهور خواست برای HHS بازرس کل نام و گفت: “می تواند سیاست وارد شود؟”

به عنوان خبرنگار گفت: این بررسی پیدا نکرد: “بیمارستان گزارش شده است که خود مهم ترین چالش های محور در تست و مراقبت از بيماران مبتلا به COVID-19 و نگه داشتن کارکنان امن است. … بیمارستان گزارش شده است که کمبود شدید از تست لوازم و تمدید منتظر نتایج آزمون محدود بیمارستان توانایی برای نظارت بر سلامت بیماران و کارکنان است.”

تصادفی تلفن نظرسنجی از 323 بیمارستان در 46 متحده به علاوه واشنگتن دی سی و پورتوریکو با تمرکز بر “سه کلید سوالات”:

  • چه سخت ترین چالش خود را در پاسخ به COVID-19?
  • چه استراتژی های خود را در بیمارستان با استفاده از آدرس و یا کاهش این چالش ؟
  • چگونه دولت می تواند بهترین پشتیبانی بیمارستان در پاسخ به COVID-19?

در دسترس بودن تست این گزارش گفت: “بیمارستان گزارش شده است که آنها قادر به نگه دارید تا با COVID-19 تست مطالبات زیرا آنها فاقد کیت کامل و/یا قطعات مجزا و لوازم مورد نیاز برای تست کامل. علاوه بر این بیمارستان گزارش اغلب انتظار 7 روز یا بیشتر برای نتایج آزمون. زمانی که بیمار باقی می ماند تمدید شد در حالی که در انتظار نتایج آزمایش این تیره و تار تخت در دسترس بودن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) تامین و نیروی انسانی.”

لوازم مورد نیاز برای انجام آزمایشات شامل “سواب بینی ویروسی انتقال رسانه ها و معرف های مورد استفاده برای تشخیص ویروس است.” در این گزارش گفت: بیمارستان شد “قادر به به طور موثر به آزمون کارکنان, بیماران, و دیگران در جامعه که گزارش شده است که آنها نگران ممکن است قرار گرفتن در معرض” با یک مدیر بیمارستان گفت: “میلیون ها نفر [آزمون] مورد نیاز” در سراسر صنعت “و ما تنها باید صدها نفر است.”

علاوه بر تست نگرانی در بیمارستان گزارش “گسترده کمبود PPE”; مشکلات حفظ “کافی نیروی انسانی در سطوح”; نگرانی در مورد ظرفیت بیمارستان برای مراقبت از بیماران; “کمبود بحرانی تامین مواد و پشتیبانی لجستیک” مانند داخل وریدی درمان قطب منسوجات و مواد غذایی و تمیز کردن تجهیزات; انتظار داشتن کافی نیست هواکش; افزایش هزینه و کاهش درآمد; و “تغییر و گاهی متناقض ارشاد از فدرال و ایالتی و مقامات محلی” که باعث سردرگمی برای بیمارستان ها ،

بعد از آن در مارس 6 جلسه یک خبرنگار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که بازرس کل را نام کریستی گریم و “نبود آنقدر نظر او, اما آنها مصاحبه 323 بیمارستان متفاوت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “این هنوز هم می تواند نظر او.”

این گزارش دوباره ارائه نتایج حاصل از این بررسی نشان داد که تجربیات و نظرات مدیران بیمارستان — نه از HHS بازرس کل.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته خبرنگاران زمانی که Grimm منصوب شد و چگونه او تا به حال خدمت در دولت, به tweeting, یک روز بعد از آن که او “صرف 8 سال با دولت اوباما.” اما Grimm پیوست HHS دفتر بازرس کل در سال 1999 با توجه به زیستی در HHS.gov معنی او کار کرده بود در آخرین چهار دولت. او قبلا برای مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. گریم منصوب شد به موقعیت فعلی خود را از اصل معاون بازرس کل HHS در ماه ژانویه است.

Adm. برت Giroir, معاون وزیر بهداشت و درمان در HHS بستری در نشست خبری که آن را “درست” بوده است “چند روز پس از جمع شدن در برخی از عمده labs” موضوع را به او گفت تا به حال حل و فصل شده است. بازرس کل گزارش او گفت: “انجام شد در اینجا — 23 و 24 — ما در طول سطح شیب دار تا دوره زمان بسیار طولانی در پیش است.”

در طول دوره بررسی (مارس 23-27) اما مغلوب ساختن پیشی جستن اول ساخته شده گمراه کننده ادعا می کند در مورد مقدار تست ایالات متحده انجام داده بود در مقایسه با کشورهای دیگر است.

در مارس 24 مجازی تاون هال پخش شده در فاکس نیوز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما انجام داده ایم بیشتر از کره جنوبی در یک دوره کوتاه از زمان” با اشاره به یک ادعا می کنند که ایالات متحده در حال انجام آزمایش های بیشتری در هشت روز از کره جنوبی انجام داده بود در هشت هفته. ایالات متحده تا به حال انجام شده نزدیک به 360,000 آزمون که در آن نقطه از جمله برخی از نتایج انتظار با توجه به COVID پیگیری پروژه. اما کره جنوبی و کشورهای دیگر در حال انجام تست های بیشتر در سرانه اساس با وجود تهمت ادعای روز بعد در یک جلسه توجیهی که “ما در حال حاضر در حال انجام آزمایش های بیشتری نسبت به کسی تا کنون.”

که در مارس 25 جلسه coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که “آن را به ما در حالی که به کار از طریق تست انباشت.” روز بعد معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او “خوشحال به گزارش که تست در دسترس است در تمام 50 ایالت.”

گفت: ما به عنوان IG گزارش اذعان دارد که تجارب بیمارستان ها به خوبی می تواند تغییر کرده پس از این بررسی انجام شد.

“ما می دانیم که HHS است همچنین گرفتن ورودی از بیمارستان ها و دیگر مقدم پاسخ و در حال حاضر گرفته شده و در ادامه به اقدامات نسبت به هر یک از این پیشنهادات” همچنین گفت:.

ما خواسته HHS بازرس کل دفتر مورد تهمت نظرات و Tesia ویلیامز مدیر ارتباطات برای HHS OIG پاسخ در بیانیه ای اعلام کرد: “ما با نزدیک شدن به این نظرسنجی با همان صداقت و استانداردهای کیفیت که ما در کار قبلی.”

او تصریح کرد: برخی از زبان این گزارش گفت: “اجازه بدهید من روشن این بررسی یک بررسی HHS’ پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر. در عوض ما به جمع آوری این اطلاعات به عنوان یک کمک برای HHS و دیگر تصمیم گیرندگان به عنوان آنها منجر به ادامه تلاش ها برای رسیدگی به بهداشت عمومی اورژانس و پشتیبانی بیمارستان ها و دیگر اولین پاسخ دهندگان. ما می دانیم که HHS کنگره و دیگر نهادهای دولتی در سراسر فدرال و دولت های محلی و قبیله ای سطح مصرف قابل توجهی اقدامات به صورت مستمر برای حمایت از بيمارستان در پاسخ به COVID-19. HHS در حال حاضر گرفته شده و در ادامه به اقدامات مربوط به هر یک از چالش های است که بیمارستان ها شناسایی شده در بررسی های ما و Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون فراهم می کند پایه ای برای اقدامات اضافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im