فراموش شده جنگ: کره جنگ 70 سال در

در پایان جنگ جهانی دوم شبه جزیره کره را اشغال نیروهای شوروی در شمال و نیروهای آمریکایی در جنوب. اتحاد جماهیر شوروی اعلام کرده بود جنگ با ژاپن در اوت 1945 در روزهای پایانی جنگ جهانی دوم است.

Soviet forces in Korea in 1945 after battling Japanese forces on the Korean Peninsula.


نیروهای شوروی در کره در سال 1945 پس از مبارزه با نیروهای ژاپنی در شبه جزیره کره.

در 25 ژوئن سال 1950 پس از دو متحدان سابق چپ شبه جزیره کره شمالی کمونیست دیکتاتور کیم ایل سونگ راه اندازی یک حمله در سراسر 38 موازی در تلاش برای تصرف کره جنوبی و تبدیل آن به یک کشور کمونیستی. کیم گزارش دریافت های شخصی برکت یوزف استالین برای راه اندازی شوک تهاجم.

North Korean troops backed by Soviet-made tanks advance through Seoul in June 1950 a few days after the invasion began.


کره شمالی نیروهای نظامی با حمایت اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده در مخازن پیش از طریق سئول در ماه ژوئن سال 1950 چند روز پس از حمله آغاز شد.

کره جنوبی نظامی به سرعت فرو ریخت و به هزاران کمونیست مبارزان مسلح با شوروی PPSh “آروغ اسلحه” توپخانه و T34/85 تانک های پیشرفته جنوبی — تحمیل یک نسخه کره ای از استالینیسم به عنوان آنها رفت.

Warren Austin, a U.S. delegate to the United Nations, holds a Soviet-made PPSh submachine gun, known as a “burp gun.” Captured by U.S. troops in Korea, it was displayed as evidence that Stalin was backing the invasion by communist forces.


Austin Warren, یک نماینده آمریکا در سازمان ملل دارای اتحاد جماهیر شوروی ساخته شده PPSh مسلسل دستی شناخته شده به عنوان “آروغ تفنگ.” دستگیر شده توسط نیروهای آمریکایی در کره جنوبی نمایش داده شد به عنوان شواهدی وجود دارد که استالین بود پشتوانه حمله توسط نیروهای کمونیست.

با جهان هنوز خالی از سکنه شده توسط فاجعه “مماشات” به نازی پرخاشگری در طول 1930s, چشم انداز مداخله نظامی در کره جنوبی در ابتدا محبوب است.

یک قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رای 7-1 با کمونیست یوگسلاوی ممتنع به نام برای اعزام ارتش به “دفع حمله مسلحانه [کره جنوبی] و برای بازگرداندن صلح و امنیت بین المللی به این منطقه است.”

U.S. soldiers arriving in Korea on July 1, 1950.


سربازان آمریکایی پس از رسیدن در کره جنوبی در تاریخ 1 ژوئیه 1950.

این “اقدام پلیس” با حمایت سازمان ملل متحد آغاز شد و با آمریکا تلاش کند به سوی جنوب پیش از کمونیست ها.

The body of one of several U.S. soldiers who were executed after being captured by North Korean troops just south of Seoul in early July.


بدن یکی از سربازان ایالات متحده که اعدام شده بودند پس از دستگیر شدن توسط کره شمالی نیروهای نظامی در جنوب سئول در اوایل ماه جولای.

اولین نیروهای ایالات متحده بودند بسیار بیشتر و زیر مجهز شده است. مردان به تماشای تلخی که بسیاری از آنها “ضد تانک” سلاح پینگ ضرر کردن پوسته از پیشروی کمونیست T-34s. در اولین وظیفه نیروی 400 سربازان ایالات متحده, 60 کشته و 82 دستگیر شدند.

A grief-stricken U.S. soldier whose friend was killed in action is comforted by another infantryman in August 1950. In the background a corpsman fills out casualty tags.


یک غم زده سرباز آمریکایی که دوست کشته شد در عمل با آسودگی دیگر پیاده در ماه اوت سال 1950. در پس زمینه یک corpsman پر تلفات برچسب ها.

به زودی بی امان کمونیست پیشبرد تحت فشار قرار دادند سازمان ملل متحد نیروهای خود را به جنوب شرقی نکته کره, جایی که آنها در زمان ایستادن در اصطلاح Pusan.

U.S. soldiers on the Pusan perimeter in 1950.


سربازان ایالات متحده در Pusan در سال 1950.

به عنوان خط دفاعی در اطراف پوسان برگزار کردن امواج از حملات توسط نامعقول کره شمالی عظیم تقویت و لوازم حمل می شد به قطعه باقی مانده از سازمان ملل متحد برگزار نشد.

Ethiopian troops arriving in Korea. Although the overwhelming number of troops were American, UN forces included more than a dozen different national contingents.


اتیوپی نیروهای نظامی از ورود در کره جنوبی. اگر چه قریب به اتفاق تعدادی از نیروهای آمریکایی سازمان ملل متحد نیروهای شامل بیش از یک دوجین مختلف ملی نیروها.

به پاییز نزدیک ایالات متحده ژنرال داگلاس مک آرتور دستور مخاطره آمیز seaborne حمله در شهرستان بندر اینچون صدها کیلومتر به عقب از نیروهای کمونیست.

Troops and equipment being unloaded at Inchon on September 15, 1950.


نیروهای نظامی و تجهیزات در حال تخلیه در اینچون در 15 سپتامبر سال 1950.

موفق اینچون فرود نقطه عطفی در جنگ بود. نیروهای سازمان ملل متحد شد پیشرفت در سئول به عنوان نیروهای کمونیست به شدت در تلاش برای نفوذ به سازمان ملل متحد خط صدها کیلومتر به سمت جنوب.

U.S. troops fighting in Seoul on September 20, 1950.


نیروهای ایالات متحده در مبارزه با سئول در 20 سپتامبر سال 1950.
The bodies of some 400 Korean civilians murdered by the communists as they retreated from Taejon in September 1950. Witnesses said the victims were forced to dig their own trench graves before the killings.


اجساد برخی از 400 کره ای غیر نظامی به قتل رسیده توسط کمونیست ها به عنوان آنها عقب نشینی از تعجب در سپتامبر سال 1950. گفته بودند مجبور به حفاری خود را در سنگر قبر قبل از کشتار.

متاسفانه برای اپتیک سازمان ملل متحد مداخله کره جنوبی ایالات متحده آمریکا-تحصیل حاکم Syngman Rhee, بود , همچنین شناخته شده به فساد و شتابزده اعدام زندانیان سیاسی.

A U.S. Marine with a painting of Soviet leader Josef Stalin found hanging in an abandoned North Korean bunker in November 1950.


یک دریایی ایالات متحده با یک نقاشی از رهبر اتحاد جماهیر شوروی جوزف استالین در بر داشت حلق آویز در یک رها شده کره شمالی پناهگاه در نوامبر سال 1950.
Two boys who were serving in the North Korean Army are interrogated by a U.S. soldier on September 18, 1950.


دو پسر بودند که خدمت در ارتش کره شمالی در حال بازجویی توسط یک سرباز آمریکایی در سپتامبر 18, 1950.
Prisoners rounded up near a U.S. tank on September 26, 1950.


زندانیان گرد در نزدیکی ایالات متحده مخزن در سپتامبر 26, 1950.

در اکتبر قاطع شلیک نیروهای سازمان ملل و تعجب از اینچون فرود تا به حال نیروهای کمونیست در اجرا.

A North Korean tank that was caught in an airstrike as it was crossing a bridge near Suwon on October 7, 1950.


یک کره شمالی تانک بود که در یک حمله هوایی آن را به عنوان عبور از یک پل در نزدیکی سوون در 7 اکتبر سال 1950.

سازمان ملل متحد نیروهای زودی سوار تهی کمونیست ها پشت در سراسر 38 موازی که در آن کره شمالی ماجراجویی نظامی آغاز شده بود چند ماه قبل است.

پس از نبرد در پشت درهای بسته بحث بر سر اینکه آیا این درایو از نیروهای سازمان ملل متحد باید متوقف رسمی در مرز بین کره شمالی و کره جنوبی در واشنگتن گفت: آن رهبری نظامی در کره جنوبی است که “خود را هدف نظامی است تخریب کره شمالی نیروهای مسلح…شمال از 38 موازی.”

A U.S. warship hammers North Korean positions in Chong Jin, near North Korea’s border with China, on October 21, 1950. The UN had full control of the sea and dominated the skies.


آمریکا کشتی جنگی چکش کره شمالی مواضع در چونگ جین در نزدیکی کره شمالی در مرز با چین در اکتبر 21, 1950. سازمان ملل متحد تا به حال کنترل کامل از دریا و تحت سلطه آسمان.

اما پس از آن چین مخفیانه به waded درگیری با ارسال صدها هزار نفر به آرامی مسلح اما بسیار با تجربه “داوطلب” مبارزان به کره شمالی به انتظار برای پیشبرد سازمان ملل متحد نیروهای.

An air strike hits a communist position in December 1950 as U.S. Marines look on.


یک حمله هوایی بازدید یک کمونیست موقعیت در دسامبر سال 1950 به عنوان تفنگداران دریایی ایالات متحده نگاه کنید ،


در اواخر سال 1950 نیرومند شوروی میگ-15 جت های جنگنده (تصویر در اینجا در یک سال 1963 فایل عکس) به نظر می رسد در آسمان بالاتر از کره شمالی. بسیاری از جت پرواز بودند توسط ace شوروی خلبانان که بنا به گزارش ها در لباس چینی لباس. کرملین همواره رد کرده است که خلبانان شوروی بودند درگیر در مبارزه هوایی بالاتر از کره جنوبی و حتی به ایالات متحده خلبانان آنها را شنیده ادای سوگند در رادیو و در طول جنگ های هوایی.

U.S. Marines after facing “a surprise onslaught by three Chinese communist divisions” in December 1950.


تفنگداران دریایی ایالات متحده پس از مواجهه با “یک حمله توسط سه چینی کمونیست بخش” در دسامبر سال 1950.

در مواجهه با یک انرژی چینی اخراج نیروهای سازمان ملل متحد شد و دوباره مجبور به عقب نشینی. به عنوان ستون از سربازان و زره پوش crawled جنوبی مورد حمله قرار گرفتند چینی سربازان که ارواح از طریق تپه های اطراف آن باعث شد ایالات متحده به طور کلی به معروف توصیف عقب نشینی “فقط حمله در جهت دیگر است.”

UN supplies destroyed by explosives at Hungnam, North Korea, after UN troops evacuated the port and withdrew.


سازمان ملل متحد لوازم نابود مواد منفجره در Hungnam کره شمالی پس از سازمان ملل متحد نیروهای نظامی تخلیه بندر و عقب نشینی.
UN troops and equipment float to Earth during a massive airdrop in 1951.


نیروهای سازمان ملل متحد و تجهیزات شناور به زمین در طول یک airdrop در سال 1951.

پس از بیرون کشیدن از کره شمالی, موج دیگری از سازمان ملل متحد تقویت مستقر شد, در جنوب, کمک به نوبه خود جزر و مد از جنگ یک بار دیگر.

Chinese communist troops captured during fighting near Hoengsong, South Korea, in March 1951.


چینی کمونیست سربازان در طول جنگ در نزدیکی Hoengsong کره جنوبی در ماه مارس سال 1951.

در تابستان سال 1951 رهبران کشورها در جنگ توافق برای آغاز مذاکرات برای آتش بس است.

U.S. Marines duck for cover as mortars burst near their trench.


تفنگداران دریایی ایالات متحده اردک برای پوشش به عنوان ملات پشت سر هم خود را در نزدیکی سنگر.

اما مذاکرات صلح پیشرفت دردناکی به آرامی. در یک نقطه این دو هیئت به سادگی glared در سکوت در سراسر جدول برای دو ساعت و 11 دقیقه. مبارزه و درد و رنج بسیار زیاد از مردم کره ادامه داد: به عنوان هر دو طرف استفاده نظامی قدرت را به تلاش برای به دست آوردن یک مزیت در میز مذاکره.

Supply warehouses blasted into rubble in Wonsan, North Korea, by a U.S. air strike in 1951.


عرضه انبارها لعنتی به آوار در ونسن, کره شمالی توسط آمریکا حمله هوایی در سال 1951.

سرانجام در 27 ژوئیه 1953 سازمان ملل فرمان را امضا کره ای, توافق آتش بس که تقسیم کره آزادانه در امتداد 38 موازی. هیچ پیمان صلح تا کنون امضا شده است به این معنی که دو کره از لحاظ فنی باقی می ماند در جنگ.

A South Korean child sits alone on a street during fighting in Inchon in 1951.


A South Korean child نشسته به تنهایی در یک خیابان در طول مبارزه در اینچون در سال 1951.

جنگ هزینه زندگی حدود 3 میلیون نفر — بسیاری از آنها را به کره شهروندان و تا حد زیادی از بین برود بسیاری از شهرستانها عمده در شبه جزیره کره.

A wounded U.S. soldier in 1950


زخمی سرباز ایالات متحده در سال 1950

به گزارش وزارت دفاع ایالات متحده دچار 33,686 نبرد مرگ و میر – حدود 90 درصد از کل تلفات در میان سازمان ملل متحد نیروهای.

The Korean Peninsula photographed from space, showing the darkness of North Korea in the center of the image, and South Korea at the bottom right.


شبه جزیره کره عکس از فضای نمایش تاریکی کره شمالی در مرکز تصویر و کره جنوبی در سمت راست پایین.

هفتاد سال از شروع جنگ کره شمالی باقی مانده است یک فقیر دیکتاتوری توتالیتر در حالی که جنوب است که به طور کلی دیده می شود به عنوان یکی از دموکراتیک ترین و مرفه سازمان ملل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi