دروغ از ‘Plandemic’ تصویری

اولین قسط از یک فیلم مستند به نام “Plandemic” یورش برده و از طریق رسانه های اجتماعی در این هفته امیدوار کننده بینندگان در وب سایت خود را که این فیلم را “افشای علمی و نخبگان سیاسی که اجرای این کلاهبرداری است که ما جهانی نظام سلامت است.” این ویدئو به نظر می رسد در سراسر سیستم عامل با فرد ارسال هر garnering صدها نفر از هزاران نفر از نمایش ها.

اما ویروسی ویدئو در حال اجرا حدود 26 دقیقه بافت گرند تئوری توطئه با استفاده از یک میزبان از نادرست و گمراه کننده ادعا می کند در مورد رمان coronavirus همه گیر و ریشه های آن, واکسن, درمان COVID-19 ،

این تصویری است که تا حد زیادی مصاحبه با جودی Mikovits یک سابق خستگی مزمن محقق است که lobbed تعدادی از اتهامات علیه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Dr. Anthony Fauci. Mikovits یک نویسنده در یک بحث برانگیز 2009 مطالعه ارتباط ویروس پسگرد به سندرم خستگی مزمن که شد منتشر شده در مجله علوم و سپس پس گرفت در اواخر سال 2011 پس از آزمایشگاه قادر به تکرار نتایج و مسائل دیگر آورده بودند به نور است.

در همین سال در ماه سپتامبر 2011 Mikovits از کار اخراج شد و موقعیت خود را به عنوان مدیر تحقیقات در Whittemore پترسون موسسه در نوادا و دستگیر و دو ماه بعد پس از موسسه اتهام او به سرقت برده یک لپ تاپ درایوهای فلش و دیگر اموال با موسسه اطلاعات. در حالی که Mikovits ادعا می کند در این مستند که او برگزار شد و در زندان با وجود اینکه متهم با “هیچ چیز” یک شکایت کیفری از نوامبر 2011 نشان می دهد که او متهم به دو جنایت مربوط به اموال به سرقت رفته. این اتهامات بعد از آن کاهش یافته است.

آنچه به دنبال آن بود که یک سال نبرد قانونی که در آن Whittemore برنده یک دادرسی مدنی در برابر Mikovits; Mikovits برای ورشکستگی زمینه و Mikovits ادعا که Whittemore defrauded دولت با سوء استفاده از بودجه فدرال تحقیقات مواد. مورد دوم اخراج شد این سال است.

Mikovits به تازگی همکاری یک کتاب با خود توصیف “ضد vaxxer” کنت Heckenlivelyبا به جلو توسط واکسن شکاک رابرت کندی جونیور و صحبت در حوادث با هدف بی اعتبار واکسن.

در این ویدئو او ادعا می کند “و آنها را به کشتن میلیون ها نفر به عنوان آنها در حال حاضر با واکسن خود را.” این معلوم نیست چه واکسن او با اشاره به اما واکسن اعتبار شده است با صرفه جویی میلیون ها زندگی می کند. برای مثال به گفته یکی از برآورد پژوهشگران با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان جهانی بهداشت این واکسن سرخک را نجات داده است بیش از 20 میلیون نفر در سراسر جهان از سال 2000 تا سال 2016 به تنهایی.

در بخش زیر ما شکستن هشت نفر از نادرست و گمراه کننده و ادعاهای بی اساس پخش در “Plandemic.”

  • بی اساس حملات در Fauci
  • دانشمندان: رمان Coronavirus نه دستکاری’
  • گمراه کننده ادعا می کنند در ووهان آزمایشگاه بودجه
  • واکسن آنفولانزا شامل نمی شود Coronaviruses
  • هیچ شواهد واکسن آنفولانزا را افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID-19
  • هیدروکسی کلروکین: اثبات نشده COVID-19 درمانی
  • پیام اشتباه در ماسک
  • غلط پیشنهاد در مورد ابولا
بی اساس حملات در Fauci

اولین قسمت از این ویدئو تمرکز عمدتا بر روی دو جارو اما نامربوط اتهامات علیه Fauci, که او نیز بوده است ثابت در کاخ سفید جلسات در COVID-19.

بدون ارائه هر گونه مدرکی که ادعا می کند که Fauci بخشی از یک “پوشش” و این که او با دیگر پزشکان به “اعتبار و پول” ایدز بیماری همه گیر.

فیلمساز Mikki Willis مجموعه تن برای این بخش از فیلم گفت: به Mikovits “پس Anthony Fauci که از عنوان همه گیر نیروی کار درگیر در یک پوشش.” ویلیس سابق مدل های زیر در یوتیوب که در آن او قبلا ادعا رمان coronavirus بود “عمدا منتشر شد.”

“او به کارگردانی cover-up” Mikovits می گوید. “و در واقع هر کس دیگری بود پرداخت می شود و پرداخت می شود،”

اما در هیچ نقطه ای در ویدیو آیا کسی توضیح دهید که چه Fauci ظاهرا پوشش داده است.

ما خواسته Mikovits در یک مصاحبه تلفنی به توضیح نیست. او گفت: آن مرجع به 2009 مقاله پژوهشی است که بعدها پس گرفت. Mikovits دارای Fauci مسئول و ادعا می کند آن را بخشی از یک “پوشش” در بخشی از استقرار پزشکی برای پنهان تحقیقات خود را در ارتباط ماوس ویروس پسگرد به سندرم خستگی مزمن. در سال های پس از این تحقیقات برای اولین بار منتشر Mikovits گسترش رسیدن به آن نشان می دهد که آن را می تواند اعمال می شود نیز به سرطان پروستات لنفوم و اوتیسم است.

این NIAID بودجه Mikovits’ تحقیقات اولیه مربوط به سندرم خستگی مزمن و پس از او از کار اخراج شد, یکی دیگر از محقق در Whittemore اهدا شد باقی مانده پول کمک مالی. اما هیچ شواهدی وجود ندارد که Fauci شخصا تا به حال چیزی برای انجام با آن. و این مجله که چاپ مقاله هیچ اشاره ای Fauci در آن جمع شدن. بلکه آن را توضیح داد و آن را “به طور کامل جمع” مقاله چرا نتایج نمی تواند تکرار و حتی در همان آزمایشگاه و “شواهد ضعیف کنترل کیفیت در یک تعداد خاص آزمایش در این گزارش است.”

به عنوان برای این ادعا در مورد ایدز بیماری است که می رود بسیار بیشتر است. در اوایل 1980s Mikovits مشغول به کار بود به عنوان یک تکنسین در موسسه ملی سرطان. او ادعا می کند که آزمایشگاه او بود در حال شناسایی ویروس HIV از خون و بزاق نمونه ها و تهیه یک مقاله با شرح این یافته ها که میله میله برای انتشار.

اما او می گوید: در این ویدئو مرجع یکی از پیشگامان تحقیق ایدز دکتر رابرت گالو “Fauci نگه می دارد تا این مقاله را برای چند ماه در حالی که رابرت گالو می نویسد مقاله خود را طول می کشد و تمام اعتبار است.”

Mikovits نمی تواند ارائه نام آزمایشگاه کاغذ یا مجله که قرار بود به انتشار آن زمانی که ما به او صحبت کرد بنابراین ما نمی تواند بررسی آن است. اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم در مورد جدول زمانی برای تحقیق ایدز در اوایل 1980s:

1981 – مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک مقاله منتشر شده در آن و مرگ و مير گزارش هفتگی توصیف نادر عفونت ریه در پنج جوان مردان همجنس گرا در لوس آنجلس. Fauci بعدها به خاطر دیدن آن مقاله گفت: در سال 2011 مصاحبه “من به یاد داشته باشید قرار دادن این موضوع به کنار میز من, تفکر, ‘وای چه عجیب و غریب کنجکاوی.’ یک ماه بعد در ماه جولای دوم MMWR گزارش آمد به میز من و این زمان اضافی 26 مردان تا به حال از آن دوباره همه, گی تمام به ظاهر سالم و نه تنها در LA اما در حال حاضر نیز در سن فرانسیسکو و نیویورک. من به یاد داشته باشید خواندن آن بسیار واضح است. این اولین بار در حرفه پزشکی, من در واقع غاز جوش. من می دانستم که چیزی بسیار اشتباه بود. آن را تغییر مسیر زندگی حرفه ای من.”

1982 – CDC استفاده از اصطلاح ایدز سندرم نقص ایمنی اکتسابی, برای اولین بار.

1983 – یک گروه از محققان فرانسوی شناسایی این ویروس در حال حاضر به عنوان شناخته شده HIV. بیست و پنج سال بعد فرانسوا Barré-Sinoussi و لوک مونتانیه اهدا شد جایزه نوبل که کشف شد.

1984 – یک تیم به رهبری توسط گالو در موسسه ملی سرطان منتشر شده تحقیقات نشان می دهد که اچ آی وی باعث بروز بیماری ایدز است.

فراتر از پشتیبانی نشده ادعا می کنند که Fauci — که تبدیل نمی کند مدیر NIAID تا 1984 — مانع اولیه ایدز پژوهش در موسسه ملی سرطان Mikovits همچنین ادعا می کند که او را سود از این بیماری همه گیر.

اشاره مبهم به ثبت اختراعات Mikovits می گوید: در تصویری که Fauci مشغول به کار بود با محققان دیگر “به اعتبار و پول” ایدز بیماری همه گیر. این درست است که Fauci نام به نظر می رسد در حداقل شش اختراع ثبت شده مربوط به ایدز تحقیق. اما آن را کمتر روشن چقدر او سود از آنها. در سال 2005 بهداشت و خدمات انسانی بخش بود برای انتقاد از افشای چقدر دولت بودند جمع آوری از ثبت اختراع و حق امتیاز. در آن زمان Fauci ابراز نگرانی بالقوه برای ظاهر تضاد منافع و گفت که او به او اهدا شده از خانواده سلطنتی پول به خیریه.

دانشمندان: رمان Coronavirus نه دستکاری’

Mikovits باعث می شود یک ادعا می کنند که تعداد زیادی از دانشمندان رد: که رمان کروناویروس “دستکاری شد” در یک آزمایشگاه است و نه “به طور طبیعی اتفاق می افتد.”

“پس از آن بسیار پاک کردن این ویروس دستکاری شد, این, این خانواده از ویروس ها دستکاری شد و مورد مطالعه در یک آزمایشگاه که در آن حیوانات گرفته شده به آزمایشگاه” او می گوید: در این ویدئو. “و این چیزی است که منتشر شد, آیا عمدی یا نه که نمی تواند به طور طبیعی اتفاق می افتد. کسی نیست به یک بازار یک خفاش. این ویروس نمی پرش به طور مستقیم به انسان است. که چگونه آن کار می کند. که شتاب ویروسی تکامل است. اگر آن را یک اتفاق طبیعی آن خواهد آن را به 800 سال رخ می دهد. این رخ داده است از سارس-1 در یک دهه. است که به طور طبیعی اتفاق می افتد.”

دقیق منشاء coronavirus شناخته شده نیست اما دانشمندان گفته اند ژنتیکی ویژگی های SARS-CoV-2 حاکی از آن بود نه ایجاد شده در آزمایشگاه و نه دستکاری شده.

“تجزیه و تحلیل ما به وضوح نشان می دهد که SARS-CoV-2 است که یک آزمایشگاه ساخت یا هدفمند دستکاری ویروس” گفت: یک مقاله منتشر شده در طبیعت پزشکی در ماه مارس است. این نویسنده گفت: این قابل قبول است که coronavirus سرچشمه در یکی از دو راه: “انتخاب طبیعی در حیوانات میزبان قبل از زئونوز انتقال” که اشاره به گسترش بیماری از حیوانات به انسان یا “انتخاب طبیعی در انسان زیر زئونوز انتقال است.”

نویسندگان گفت: امکان ناخواسته آزمایشگاهی انتشار SARS-CoV-2 را نمی توان رد کرد اما آنها “اعتقاد ندارم که هر نوع آزمایشگاهی مبتنی بر سناریو محتمل است” از آنجا که آنها تا به حال مشاهده “همه قابل توجه SARS-CoV-2 ویژگی های … مرتبط coronaviruses در طبیعت است.”

در یک بیانیه در دانشگاه سیدنی پروفسور ادوارد هلمز بود که درگیر در نقشه برداری از ژنوم از کروناویروس که باعث COVID-19 نیز گفت: “Coronaviruses مانند SARS-CoV-2 معمولا در گونه های حیات وحش و اغلب پرش به میزبان. این نیز محتمل ترین توضیح برای منشاء SARS-CoV-2.”

هولمز گفت: “بی اساس حدس و گمان” است که یک خفاش coronavirus نام RaTG13 بود که در حال نگهداری در ووهان موسسه ویروس شناسی بود و منشاء جدید کروناویروس. اما او توضیح داد که این مورد به چند دلیل.

“به طور خلاصه فراوانی تنوع و تکامل coronaviruses در حیات وحش به شدت نشان می دهد که این ویروس با منشاء طبیعی” هولمز گفت. او افزود که بیشتر نمونه برداری از سایر حیوانات “است که نیاز به حل و فصل ریشه های دقیق SARS-CoV-2.”

Mikovits همچنین ممکن است به بینندگان یک تصور نادرست زمانی که او می گوید: رمان کروناویروس “رخ داده است از سارس-1” که متفاوت است کروناویروس که باعث شیوع جهانی در سال 2003.

SARS-CoV و یا سندرم حاد تنفسی است که مشابه اما متفاوت از SARS-CoV-2. ویروس ها به اشتراک گذاری حدود 79% از همان آرایش ژنتیکی اما SARS-CoV-2 حتی بیشتر از نزدیک مرتبط (96%) به بت coronavirus از آن هولمز گفت: SARS-CoV-2 نبود مشتق شده است.

ما در حال حاضر نوشته شده است در مورد یک ساختگی است که تجزیه و تحلیل پیشنهاد جدید کروناویروس می تواند به بیرون درز از یک آزمایشگاه به دلیل بخشی از آن ژنوم شبیه به بخشی از یک وکتور ویروسی که استفاده می شود در پژوهش های قبلی در سارس.

Kristian اندرسن مدیر بیماری های عفونی ژنتیک در موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه گفت: ما در یک ایمیل که تجزیه و تحلیل شد “کاملا اشتباه است.”

گمراه کننده ادعا می کنند در ووهان آزمایشگاه بودجه

همچنین در این شماره از ووهان آزمایشگاه در این ویدئو کلیپ این ادعا که “$3.7 میلیون سرازیر شد از موسسه ملی بهداشت در اینجا در ایالات متحده به ووهان آزمایشگاه در چین” و NIAID “قبلا انجام آزمایش با ووهان آزمایشگاه در گذشته با توجه به کوروناویروس.”

که گمراه کننده است.

این پروژه اشاره شده به عنوان دیگر واقعیت-چکرز که قبلا گزارش شده است که در واقع بودجه از NIAID به EcoHealth داد آمریکا غیر انتفاعی مستقر است که تحقیقات در حال ظهور بیماری های عفونی. این پروژه انجام شد و به “بررسی خطر آینده coronavirus (CoV) ظهور از حیات وحش با استفاده از عمق میدان و تحقیقات در سراسر انسانی-حیات وحش رابط در چین” در خصوص خطر ناشی از خفاش ها با توجه به 2014 توضیحات.

NIH سوابق نشان می دهد این پروژه اهدا شد حدود 3.4 میلیون دلار در دسترس نباشد. بسیاری از کمک های مالی به پنج سال اعطای جایزه در سال 2014 رابرت کسلر یک EcoHealth گفت در یک ایمیل به ما. گروه تمدید شد برای دومین پنج سال گرانت در سال 2019 و دریافت $292,161 — اما NIH به تازگی خاتمه بدهد.

از این پول تنها $600,000 (از اول گرانت) داده شد به ووهان موسسه ویروس شناسی, Kessler گفت. این ووهان آزمایشگاه یک همکار که از قبل تایید شده توسط NIH و وزارت خارجه او اضافه شده و یکی که محققان به انجام تجزیه و تحلیل ژنتیکی از ویروس ها.

“در هر یک از نزدیک به 30 کشور در سراسر جهان که در آن ما کار ما همکاری با نهادهای محلی که همه آنها قبل از تایید توسط فدرال ما تأمین کنندگان مالی” EcoHealth گفت: در یک مارس 28 بیانیه ای در مورد فسخ بودجه. “آن بوده است EcoHealth داد موقعیت برای 15 سال گذشته که coronaviruses در حال حاضر روشن و فوری تهدید برای امنیت ما. که به نظر می رسد واضح تر در حال حاضر از همیشه قبل از.”

این گروه گفت که آن پژوهش “با هدف تجزیه و تحلیل خطر ابتلا به کروناویروس ظهور و کمک در طراحی واکسن و دارو برای محافظت از ما را از COVID-19 و دیگر coronavirus تهدید. در واقع توالی ژنتیکی از دو بت coronaviruses است که ما را با این کمک هزینه استفاده شده است به عنوان ابزار آزمایشگاه برای آزمون پیشرفت داروی ضد ویروسی Remdesivir.”

پس از آن نادرست و همچنین فاقد زمینه به ادعای NIAID به “$3.7 میلیون” به ووهان آزمایشگاه.

واکسن آنفولانزا شامل نمی شود Coronaviruses

Mikovits به دروغ ادعا می کند که “اگر شما تا کنون به حال واکسن آنفولانزا شما تزريق coronaviruses.”

“او اشتباه” Dr. Paul A. Offit مدیر واکسن مرکز آموزش در بیمارستان کودکان فیلادلفیا گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی. “این درست نیست.”

“این شخص نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد” دکتر لی رایلی استاد و رئیس بخش بیماری های عفونی و Vaccinology در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت عمومی گفت: ما در یک ایمیل اضافه میکند: “من فکر می کنم این فرد فقط به دنبال تبلیغات است.”

در یک مصاحبه ما خواسته Mikovits چه حمایت او تا به حال برای این ادعا و او نمی ارائه هر گونه. او تنها گفت که واکسن آنفولانزا در حال کشت داده شده در تخم مرغ و مرغ و سگ سلول های کلیه و کسانی که حیوانات را coronaviruses. آن را یک جهش برای پس از آن ادعا می کنند حیوانات گونه های coronaviruses تا پایان در واکسن آزمایش شده و تایید شده برای مردم. Mikovits بیشتر گفت: او ویژگی های گسترش رمان coronavirus در سراسر جهان “حداقل در بخش” استفاده از واکسن آنفولانزا.

همانطور که ما توضیح داد که قبل از coronaviruses متنوع هستند که خانواده از ویروس ها و برخی مانند سگ coronavirus آلوده حیوانات. کسانی که نمی همان SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19.

همانطور که برای واکسن آنفلوانزا بسیاری از آنها ساخته شده با استفاده از مرغ و تخم مرغ و Offit توضیح داده شده و حدود 10 درصد از واکسن در آمریکا همراه-فرهنگ واکسن که با استفاده از سلول های پستانداران به جای تخم مرغ است. به طور خاص این فرایند با استفاده از Madin-داربی سگ کلیه یا MDCK سلول.

“این خطوط شده اند در اطراف برای یک مدت طولانی” Offit گفت. “Tخود را به خوبی مورد آزمایش قرار … همراه خط که نیست کروناویروس” و “هرگز اجازه داده شود.”

در وب سایت خود را به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است اطلاعات بیشتر در مورد چگونه تخم مرغ بر اساس و مبتنی بر سلول آنفلوانزا واکسن تولید می شوند. یک تلفن مبتنی بر روش که همچنین با استفاده از تخم مرغ در ابتدای فرایند دریافت تایید اداره غذا و دارو در سال 2012 و به طور کامل همراه مبتنی بر فرایند رو تایید FDA در سال 2016.

CDC اشاره می کند که یک بار واکسن تولید می شوند “FDA تست و تایید واکسن قبل از عرضه و حمل و نقل.”

این تلفن مبتنی بر تکنولوژی استفاده شده در دیگر ایالات متحده واکسن “از جمله واکسن روتاویروس فلج اطفال و آبله هپاتیت سرخجه و آبله مرغان” CDC می گوید.

هیچ شواهد واکسن آنفولانزا را افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID-19

Mikovits نیز تکرار ادعای بی اساس است که “واکسن آنفولانزا افزایش شانس با 36 درصد از گرفتن COVID-19” که ما قبلا تحت پوشش.

کارشناسان می گویند که شده است وجود دارد هیچ مطالعه ارتباط آنفولانزا شات به افزایش خطر ابتلا به رمان coronavirus. نظامی مطالعه ذکر شده توسط Mikovits درگیر چهار نوع فصلی coronaviruses است که باعث سرماخوردگی شایع نیست SARS-CoV-2.

بیش از آن است که نتایج حاصل در این مطالعه نشان می دهد که یک آنفولانزا واکسینه نفر در حال افزایش احتمال آزمایش مثبت برای یک فصلی coronavirus به نظر نمی رسد به تنظیم شود برای گروه های سنی و یا فصل. این عوامل می تواند بر کسی شانس گرفتن ویروس های خاص بدون در نظر گرفتن اینکه آیا یا نه آنها بوده است واکسن برای آنفولانزا.

متعدد دانشمندان با اشاره به همین موضوع در دیگر واقعیت-چک های بیش از حد و باید افشا و خنثی غلط پیشنهاد که مطالعه نگاه SARS-CoV-2.

نظامی نظام سلامت گفت: آمریکا در بیانیه ای که “تیوی مطالعه را نشان نمی دهد و یا نشان می دهد که واکسن آنفولانزا مستعد در هر راه بالقوه برای عفونت با اشکال شدید coronavirus مانند COVID-19.” MHS بیشتر گفت: “آن باقی مانده است ضروری برای مردم برای به دست آوردن فصلی واکسن آنفولانزا هر سال آن را به عنوان در دسترس می شود.”

هیدروکسی کلروکین: اثبات نشده COVID-19 درمانی

این ویدئو باعث می شود بی اساس ادعا می کنند که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است “موثر ترین دارو برای درمان” COVID-19 با استناد به یک نظرسنجی از پزشکان.

مدت کوتاهی پس از آن Mikovits می گوید: هیدروکسی کلروکین است “موثر در برابر این خانواده از ویروس ها” با اشاره به خانواده coronaviruses مانند COVID-19 اما “آنها آن را نگه دارید از مردم است.”

ما تحت پوشش این زمین قبل از زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق به خارج از برچسب استفاده از کلروکين و مشتق آن هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار. هر دو داروهای مورد استفاده در درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید.

اما وجود دارد فقط محدود به شواهدی که هیدروکسی کلروکین موثر است برای COVID-19 و حمل آن خطرات بالقوه بهداشتی.

موسسه ملی بهداشت می گوید وجود دارد “کافی داده های بالینی توصیه می شود و یا در مقابل با استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19.”

با وجود کافی داده های بالینی غذا و دارو صادر اضطراری با استفاده از مجوز و یا EUA, منظور, در مارس 28 اجازه داده است که برای مواد مخدر برای استفاده به عنوان یک درمان برای برخی از بستری COVID-19 بيمار.

کمی کمتر از یک ماه بعد صادر شده FDA هشدار علیه استفاده از “هیدروکسی کلروکین یا کلروکين برای COVID-19 خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.” هشدار آمد و چند روز پس از یک مطالعه دریافتند که بیماران در جانبازان اداره بهداشت مراکز درمانی تحت درمان با هیدروکسی کلروکین حال افزایش خطر مرگ و میر در مقایسه با کسانی که تحت درمان با این دارو.

در این ویدئو Mikovits می گوید: “AMA بود گفت: پزشکان از دست دادن مجوز خود را اگر آنها با استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر شده است که در لیست ضروری پزشکی در سراسر جهان برای 70 سال است. دکتر Fauci تماس که ‘حکایتی است.’ این نه داستان سرایی اگر ما هزاران صفحه از اطلاعات گفت: آن را موثر در برابر این خانواده از ویروس ها است. این ضروری پزشکی و آنها آن را نگه دارید از مردم است.”

این درست نیست که انجمن پزشکی آمریکا گفته پزشکان آنها را از دست بدهد مجوز خود را اگر آنها با استفاده از هیدروکسی کلروکین” برای COVID-19. آما با صدور بیانیه ای گفت: آن مخالف “خرید مقادیر بیش از حد” از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای امکان COVID-19 درمان است. اما آن همچنین گفت: “رمان خارج از برچسب استفاده از مورد تایید FDA داروهای مهم برای پزشک و یا دیگر پزشک را قضاوت حرفه ای.”

همانطور که برای هیدروکسی کلروکین اثربخشی در برابر coronaviruses ما نوشته اند که حداقل دو مطالعات نشان می دهد که آن را به فعالیت های ضد ویروس در برابر رمان coronavirus در سلولهای رشد یافته در آزمایشگاه است. اما تنها وجود دارد شواهد حدیثی که آثار مواد مخدر در مردم.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در یک صدای جیر جیر نتایج یک کارآزمایی بالینی در فرانسه اما جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی است که انتشار این مجله است که در آن مطالعه به نظر می رسد بعد از آن با صدور بیانیه ای گفت: “این مقاله را برآورده نمی کند جامعه انتظار استاندارد به خصوص مربوط به فقدان بهتر توضیحات از معیارهای ورود و تریاژ بیماران برای اطمینان از ایمنی بیمار.”

ما این پوشش گسترده تر در داستان ما “مغلوب ساختن پیشی جستن Hypes بالقوه COVID-19 داروهای اما شواهد تا کنون باریک است.”

پیام اشتباه در ماسک

در حمله به بهداشت عمومی اقدامات انجام شده به آدرس این بیماری همه گیر در ایالات متحده Mikovits اشتباه نشان می دهد که با استفاده از ماسک می تواند به افراد آلوده خود را با خود نفس است. پوشیدن ماسک به معنای واقعی کلمه فعال خود را ویروس” Mikovits گفت. “شما در حال گرفتن بیمار از خود را فعال coronavirus عبارات و اگر آن اتفاق می افتد به SARS-CoV-2 و سپس شما یک مشکل بزرگ است.”

کارشناسان بهت زده شد با آنچه که او به معنای و گفت: مفهوم این است که به سادگی تنفس از طریق یک ماسک می تواند منجر به خود عفونت نمی مربع با علم است.

Linsey Marrاستاد مهندسی عمران و محیط زیست در ویرجینیا که مطالعات هوابرد انتقال بيماري به ما گفت: “اگر شما در حال ریختن (تنفس) ویروس پس از آن شما در حال حاضر آلوده. حتی بدون ماسک آلوده به افرادی که در حال ریختن ویروس احتمالا rebreathe برخی خود را از ویروس ها وجود دارد اما در حال حاضر میلیاردها برابر بیشتر ویروس ها در بدن شما است. امیدوارم ماسک حفاظت از افراد دیگر از خود exhalations.”

و لیزا Brosseau یک کارشناس حفاظت تنفسی و بیماری های عفونی و گواهی بهداشت صنعتیگفت: در یک ایمیل که “viruses نیست ‘فعال’ هر چیزی” به عنوان Mikovits نشان می دهد.

ویروس ها به جای “نیاز به سلول های زنده به منظور تکثیر” اما زنده ماندن خود را و یا توانایی تکرار نمی شود که آیا کسی با پوشیدن ماسک یا نه گفت: Brosseau استاد سابق در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو است. اگر هر چیزی, ویروس ها در محیط زیست می توان به “ارائه شده غیر قابل دوام توسط قرار گرفتن در معرض دمای خاص” و رطوبت نسبی شرایط.

“وجود دارد هیچ چیز جادویی در مورد نفس ما است که “فعال” یا “سبب فعال شدن یک ویروس” Brosseau گفت.

همانطور که ما قبلا نوشته شده است در حالی که وجود دارد این است که تحقیقات کمی در پارچه ماسک امید است که آنها می تواند کمک به جلوگیری از افراد حتی کسانی که احساس بیمار از ندانسته كردن COVID-19 به دیگران است. Brosseau گفت: مردم باید اغلب شستن پارچه ماسک, اگر چه, و تاکید کرد که ماسک هستند و نه یک جایگزین برای اجتماعی فاصله. CDC یادداشت های همان.

غلط پیشنهاد در مورد ابولا

Mikovits می گوید: در فیلم “در سال 1999 من مشغول به کار بود در فورت Detrick … و کار من این بود که برای تدریس به ابولا چگونه برای آلوده کردن سلول های انسانی بدون کشتن آنها. ابولا نمی تواند آلوده کردن سلول های انسان تا زمانی که ما آن را در زمان در آزمایشگاه و آنها را آموخت.”

روشن نیست آنچه که او به معنای این است که او توضیح نداد که ما در مورد خواسته خود را ادعا می کنند.

اما این پیشنهاد که ابولا که شامل شش گونه از ebolaviruses نیست مردم آلوده تا سال 1999 و یا بعد از آن نادرست است.

دو گونه زئیر ebolavirus و سودان ebolavirus کشف شد پس از شیوع بیماری در سال 1976 در آفریقای مرکزی است. ترکیب این دو ویروس است که دانشمندان معتقدند ممکن است از خفاش ها و یا غیرانسان پستانداران (مانند شامپانزه میمون, میمون ها, و غیره.), کشته شدن حدود 430 نفر است که با توجه به CDC.

زئیر ebolavirus — که آن هم مربوط به بزرگترین شیوع ابولا که در غرب آفریقا در سال 2014 است گفت که در ابتدا در سال 1976 از طریق استفاده از سوزن آلوده و سرنگ در یک بیمارستان در روستا که در آن اولین فرد آلوده تحت درمان قرار گرفت. و سودان ebolavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده و با کارگران در یک کارخانه پنبه.

در واقع CDC می گوید چهار نفر از شش گونه از ebolavirus — زئیر ebolavirus سودان ebolavirus, Taï جنگل ebolavirus (که قبلا ساحل عاج ebolavirus) و Bundibugyo ebolavirus — شناخته شده به علت بیماری در افراد است. و سه نفر از چهار گونه از آنها کشف شده قبل از سال 1999.

یک پنجم گونه های رستون ebolavirus برای اولین بار کشف شده در سال 1989 در تحقیقات میمون های وارداتی به آمریکا از فیلیپین. که از گونه های “شناخته شده است به علت بیماری در پستانداران غیرانسان و خوک و نه در مردم” CDC می گوید. شده اند وجود دارد موارد که در آن افراد توسعه یافته رستون ebolavirus آنتی بادی را تجربه علائم.

ششمین گونه Bombali ebolavirus کشف شد در سال 2018 در یک خفاش در سیرالئون است. آن نیز شناخته شده نیست به آلوده کردن انسان است.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de