حقایق در مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی

  • 493

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تعدادی از اظهارات گمراه کننده در مورد تصمیم خود در Jan. 31 به اعمال محدودیت های مسافرتی مرتبط با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن است و با اشاره به محدودیت های مسافرتی به عنوان یک “سفر بان کی مون.” وجود ندارد یک ممنوعیت آشکار به عنوان استثنا وجود دارد از جمله برای آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “bold” در تحمیل محدودیت های مسافرتی حتی اگر “هر کس گفت: آن را خیلی زود آن را بیش از حد به زودی” و “بسیاری از مردم که کار بر روی این مسائل تقریبا منحصرا” به او گفت: “این کار را نکنید.” بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: این تصمیم ناشی از “یکنواخت توصیه های حرفه ای مقامات بهداشت عمومی در اینجا در HHS.”
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات “با صدای بلند انتقاد و اعتراض” خود را اعلام کرد محدودیت های مسافرتی و است که آنها “به نام من یک نژادپرست دلیل من ساخته شده است که تصمیم گیری.” مغلوب ساختن پیشی جستن است overstating دموکراتیک مخالف است. هیچ یک از رهبران کنگره و هیچ یک از نامزدهای دموکرات در حال اجرا برای رئيس جمهور را به طور مستقیم انتقاد از این تصمیم هر چند حداقل دو دموکرات اند.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: محدودیت های مسافرتی “نجات بسیاری از زندگی” و آمریکایی کاهش می یابد COVID-19 موارد به “تعداد بسیار کمی.” اما کارشناسان می گویند وجود ندارد به اندازه کافی اطلاعات را که تعیین. یک مطالعه در مجله Science یافت مختلف محدودیت سفر در سراسر جهان در ابتدا به کمک به سرعت گسترش یافته اما تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافت به هر حال از آنجا که این ویروس در حال حاضر آغاز سفر کشف نشده در سطح بین المللی.

آذر اعلام کرد اضطراری برای بهداشت عمومی برای رمان coronavirus در Jan. 31 و اعلام محدودیتهای سفر به چین, موثر, Feb. 2. در فوریه. 29 تهمت گسترش کسانی که محدودیت های مسافرتی به ایران. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها افتخار است که تصمیم خود را برای تحمیل محدودیت های مسافرتی پررنگ بود و کار می کرد. اما شعارهای گاهی اوقات کشیده حقایق است.

سفر ‘بان کی مون’?

برای شروع کارشناسان بهداشت می گویند تهمت اشتباه بود برای اشاره به محدودیت های مسافرتی به عنوان یک “سفر ممنوع” را به عنوان او در یک مصاحبه تلفنی در مارس 4 با فاکس نیوز’ Sean Hannity. در طول یک تاون هال در مارس 5, مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: “بسته به مرزهای چین و مناطق دیگر که بسیار به شدت تحت تاثیر قرار.” این دقیق نیست.

به عنوان آذر توضیح داد زمانی که او اعلام کرد محدودیت های مسافرتی در Jan. 31 سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده

در یک خانه فرعی شنوایی در coronavirus در فوریه. 5, Ron Klainکاخ سفید ابولا پاسخ هماهنگ کننده تحت دولت اوباما صورت گرفت موضوع را با خصوصيات محدودیتهای سفر به عنوان یک سفر “بان کی مون.”

“We ندارد, سفر بان کی مون,” Klain گفت. “ما یک سفر Band-Aid در حال حاضر. قبل از آن تحمیل 300,000 مردم به اینجا آمدند از چین در ماه گذشته. پس اسب را از طویله.”

“وجود دارد هیچ محدودیتی برای آمریکایی ها عقب و جلو رفتن” Klain گفت. “وجود دارد هشدارهای. مردم باید رعایت آن هشدار. اما امروز 30 هواپیما به زمین در لس آنجلس است که یا سرچشمه در پکن یا به اینجا آمد بر یک متوقف می شود, 30 در سان فرانسیسکو 25 در شهر نیویورک است. خوب ؟ بنابراین مگر اینکه ما فکر می کنیم که رنگ پاسپورت کسی حمل معنادار بهداشت عمومی محدودیت ما قرار داده نمی شود معنی دار بهداشت عمومی محدودیت.”

در واقع در Jan. 24 یک هفته قبل از سفر از محدودیت های CDC تایید دو مورد از رمان کروناویروس در آمریکا از مردم که در حال بازگشت از ووهان چین که در آن شیوع آغاز شد.

بعلاوه Klain گفت: واردات کالا از چین معاف از محدودیت های مسافرتی “و البته افرادی که از پرواز هواپیماها و رانندگی قایق را که آن کالا از چین. ما نمی تواند ممنوعیت آن فعالیت. ما نیاز حیاتی است. نود درصد از آنتی بیوتیک ها در این کشور از چین آمده. انواع حیاتی لوازم پزشکی و … ما را به استفاده از برای درمان مردم است. بنابراین ممنوعیت سفر … این چیزی است که ما در حال تحمیل این چیزی است که وجود دارد.”

به عنوان بخشی از سفر از محدودیت های آذر اعلام کرد که هر شهروند ایالات متحده بازگشت به ایالات متحده که در استان هوبئی در چین در سال گذشته 14 روز خواهد بود منوط به اجباری قرنطینه و بهداشت غربالگری. شهروندان ایالات متحده بازگشت از سرزمین اصلی چین در خارج هوبئی استان دستور داده شد تا تحت نمایش درمانی و “تا 14 روز تحت نظارت خود قرنطینه به اطمینان حاصل شود آنها نه قرارداد ویروس و مطرح نیست خطر بهداشت عمومی,” آذر گفت.

در آن زمان این محدودیت اعلام شد وجود دارد تنها شش مورد تأیید رمان ویروس در ایالات متحده شیوع آغاز شد که در ووهان چین در پایان سال 2019 در حال حاضر به بیش از 70 کشور جهان از جمله ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب و نیویورک تایمز در پایگاه داده همانطور که از 6 مارس بیش از 250 نفر در آمریکا آلوده شده اند با این بیماری جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 و حداقل 14 فوت کرده اند.

آیا تهمت باک کارشناسان?

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که تصمیم خود را برای تحمیل محدودیت های مسافرتی در Jan. 31 ساخته شده بود با وجود مخالفت بسیاری از کارشناسان شامل گسترش بیماری های عفونی.

“اما ما بسته این مرزها خیلی زود در مقابل توصیه بسیاری از متخصصان و ما تبدیل به راست. من زمان زیادی از گرما که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 4 مارس.

خواسته Hannity همان روز در مورد منطق در این زمان او تصمیم تهمت گفت: “من می خواهم بگویم همه گفت: خیلی زود آن را بیش از حد به زودی و مردم خوب و درخشان مردم در بسیاری از پزشکان و وکلا و رک و پوست بسیاری از مردم که کار بر روی این مسائل تقریبا به طور انحصاری. و گفتند آن را ندارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این ادعا در تاون هال در اسکرانتون در مارس 5 گفت که به محض این که او شنیده است که چین تا به حال یک مشکل با coronavirus او پرسید که چگونه بسیاری از مردم در ایالات متحده تا به حال در آینده از چین است. “هیچ کس اما من پرسید که سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کرد که تصمیم خود را برای تحمیل محدودیت های مسافرتی ساخته شده بود “در برابر مشاوره و تقریبا همه.”

همه ؟ با توجه به آذر که گفت این بود که “یونیفرم” توصیه کارشناسان در بخش خود را.

“سفر از محدودیت های است که ما در جای خود قرار داده و در مشورت با رئیس جمهور بودند بسیار سنجیده و افزایشی,” آذر خبرنگاران در فوریه. 7. “این بودند یکنواخت توصیه های حرفه ای مقامات بهداشت عمومی در اینجا در HHS.”

سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر استفاده بیش از حد از محدودیت های مسافرتی اما متوقف کوتاه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در ایالات متحده و یا هر کس دیگری را در کشورهای دیگر — شد.

“[W]e تکرار تماس با ما به تمام کشورها به اعمال محدودیت های مغایر با مقررات بین المللی بهداشت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: اجرایی آن به هیئت مدیره. “این محدودیت ها می تواند اثر افزایش ترس و انگ با کمی بهداشت عمومی بهره مند شوند. تا کنون 22 کشور گزارش داده اند که این محدودیت ها برای کسانی که. که در آن از جمله اقدامات اجرا شده اند ما می خواهیم که از آنها کوتاه در مدت متناسب به خطرات بهداشتی و بازنگری شود به طور منظم به عنوان وضعیت تکامل می یابد.”

گفت: ما به عنوان سه نفر از کارشناسان به نام دموکرات ها در یک خانه فرعی شنوایی در فوریه. 5 سوال تصمیم گیری است. دکتر جنیفر Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت یکی از آنها بود.

Nuzzo, Feb. 5: [W]e باید به طور جدی به بازبینی سیاست های فعلی ممنوعیت سفر از چین و quarantining بازگشت مسافران است. همه شواهد ما نشان می دهد که محدودیت های مسافرتی و قرنطينه کارگردانی در کشورهای در حال بعید است که به نگه داشتن این ویروس در خارج از مرزهای ما. این اقدامات ممکن است در تشدید اپیدمی اجتماعی و اقتصادی عوارض و می تواند ما را کمتر امن است. این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیش از حد و بیش از حد سکوت و ما نظارت بیش از حد محدود برای ما واقعا می دانیم که کشورهای فعال و انتقال آن نیست. این ویروس می تواند وارد ایالات متحده از دیگر نقاط جهان نیست ما محدود لیست و آن را در حال حاضر ممکن است گردش در اینجا.

آمریکا هدف از ممنوعیت سفر و قرنطينه در طول سال 2009 آنفولانزای همه گیر. آن کار نمی کند برای جلوگیری از گسترش و از آن صدمه دیده کشور ما است. من نگران هستم که ما singling از چین برای ممنوعیت سفر ما به طور موثر از اینرو آن را به صورت گزارش موارد است. این ممکن است به کاهش تمایل خود را برای پیشبرد به اشتراک گذاری داده ها و لرز دیگر کشورها تمایل به شفاف در مورد خود بیماری. ممنوعیت سفر و قرنطينه ما را کمتر امن است اگر آنها منحرف کردن توجه و منابع را از اولویت بالاتر بیماری کاهش, روش های است که ما می دانیم مورد نیاز برای پاسخ به موارد داخل ایالات متحده است.

… ما اغلب هنگامی که ما در حال ظهور بیماری شیوع ما اولین غریزه این است که سعی کنید برای قفل کردن سفر برای جلوگیری از معرفی ویروس به کشور ما است. و است که به طور کامل قابل فهم غریزه. من هرگز دیده می شود مواردی است که در آن است که هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس در این مقیاس است.

ویروس های تنفسی مانند این یکی بر خلاف دیگران–آنها فقط سرعت حرکت می کند. آنها سخت به نقطه زیرا آنها مانند بسیاری از بیماری های دیگر. آن را بسیار دشوار است برای قطع آنها را در مرزها. شما نیاز به نظارت کامل به منظور انجام این کار است. و ما به سادگی لازم نیست که.

در این جلسه دکتر جنیفر Bouey صندلی از چین سیاست مطالعات در برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت موافقت کرد و گفت که این سیاست به محدود کردن سفر “کمک می کند که بسیار در این وضعیت فعلی است.”

اما با توجه به پل Offit صندلی از vaccinology در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا این نوع نظرات در اقلیت در آن زمان رئیس جمهور تصمیم خود را.

“من نمی دانم هر کسی که فکر محدودیتهای سفر بودند یک ایده بد در اوایل” Offit گفت ما در یک مصاحبه تلفنی.

زمانی که یک ویروس مانند آن است که محدود به یک محل به عنوان آن به نظر می رسد در اوایل محدودیت های مسافرتی می تواند به کاهش شانس از آن به این کشور Offit گفت. با این حال و به عنوان موارد شروع به شناسایی در ایالات متحده محدودیت های مسافرتی را بسیار کمتر از تفاوت او گفت:.

اپيدميولوژيستها و سابق آمریکا مقامات بهداشت گفت: زمانی که اولیه محدودیت های مسافرتی معتبر بودند و “به احتمال زیاد کمک کرد تا به سرعت گسترش ویروس. مشکل آنها می گویند این است که یک بار آن را روشن است که این ویروس در داخل مرزهای ما مقامات محوری به سرعت به اندازه کافی برای تغییر شرایط است.”

دموکراتیک انتقاد

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که حزب دموکرات باید “با صدای بلند انتقاد و اعتراض” خود را تحمیل محدودیت های مسافرتی و باید به نام تصمیم “نژادپرست است.” اما در حالی که رهبری دموکرات ها شده اند و صریح خود را در انتقاد از رئيس جمهور در پاسخ کلی به این بیماری همه گیر بسیار کمی را با انتقاد از تصمیم خود برای تحمیل محدود محدودیت های مسافرتی.

“من یک مقدار زیادی از گرما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک Feb. 27 کنفرانس مطبوعاتی. “منظورم این است که برخی از مردم به من نژادپرست چون من ساخته شده یک تصمیم گیری خیلی زود است. و ما هرگز انجام می شود که به عنوان یک کشور قبل از اینکه اجازه دهید تنها در اوایل. پس از آن شما می دانید تصمیم جسورانه. آن را تبدیل به یک تصمیم خوب. اما من از انتقاد دموکرات ها. آنها به من به نام یک نژادپرست دلیل من ساخته شده است که تصمیم گیری, اگر شما می توانید بر این باورند که یکی است.”

در یک رالی در کارولینای جنوبی روز بعد تهمت گفت: دموکرات “با صدای بلند انتقاد و اعتراض” تصمیم خود را.

“اما به هر حال — اما ما به انجام یک کار باور نکردنی از آنجا که ما بسته اولیه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دیدار با رهبران آمریکایی در فوریه. 28. “و در واقع دموکرات ها گفت: من یک نژادپرست است. نه از سیاه-مردم نظر از Asian-مردم نظر از چینی-مردم نبوده است. آنها گفت: من یک نژادپرست چون من بسته کشور ما به افرادی که در برخی از مناطق. آنها به من به نام یک نژادپرست است.”

ما به خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و خواسته نام اما ما نمی توانید پاسخ. ما scoured اخبار کلیپ و می تواند فقط یک زن و شوهر نمونه انتخاب دموکرات ها انتقاد رئیس جمهور اقدام به محدود کردن سفر است.

در خانه فرعی شنوایی در فوریه. 5 است که ما اشاره قبلا چند تن از شاهدان به نام دموکرات ها ابراز نگرانی در مورد محدودیت های مسافرتی و هشدار داد که آنها می تواند انجام بیش از آسیب خوب.

و حداقل یک دموکرات موافقت کردند.

“ایالات متحده و کشورهای دیگر در سراسر جهان قرار داده اند در جای خود بی سابقه ای محدودیت های مسافرتی در پاسخ به این ویروس گفت:” دموکراتیک تشکر. الیوت انگل L.. “این اقدامات را نه اثبات شده برای بهبود بهداشت عمومی نتایج به جای آنها تمایل به ایجاد اقتصادی آسیب برساند و به استوک سیتی نژادپرستانه و تبعیض آمیز پاسخ به این بیماری همه گیر.”

یک روز زودتر دموکراتیک تشکر. امی Bera که ریاست این جلسه گفت: Politico, “در پاسخ ما نمی توانیم ایجاد تعصبات و بندر نگرانی به سمت یک جمعیت است.” Bera گفت: سیاسی تصمیم به اعمال محدودیت های مسافرتی “احتمالا معنا ندارد” با توجه به اینکه شیوع این بیماری در حال حاضر به چند کشور دیگر در آن نقطه است. “در این مقطع آن را می شود بسیار سخت برای جلوگیری از ویروس” Bera گفت.

اما رهبران دموکرات در کنگره را به سادگی ذکر نشده مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی.

در یک Feb. 25 جیر تهمت ادعا کرد که رهبر اقلیت سنا چاک شومر “نمی خواهم من در اوایل سفر بستن.” مغلوب ساختن پیشی جستن نظر به نظر می رسد بر اساس ساخته توییت که منتشر شده به طور گسترده ای در Facebook.

شومر شده است انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در واکنش به گسترش این رمان coronavirus. اما او نمی با اشاره به محدودیت های مسافرتی که در انتقاد.

در مغلوب ساختن پیشی جستن فاکس نیوز مصاحبه در مارس 4, میزبان, Sean Hannity گفت: معاون رئيس جمهور سابق و فعلی دموکراتیک چلنجر جو بایدن “متهم جمهور بودن بیگانه در حالی که او در تلاش بود برای حفاظت از سلامت مردم آمریکا.”

در روز تهمت تحمیل محدودیت های مسافرتی بایدن آیا انتقاد از تهمت خود “رکورد هیستری و بیگانه ستیزی” اما معلوم نیست که آیا بایدن با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی و یا تهمت کلی مدارک برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“ما در حال حاضر یک بحران با coronavirus ناشی از چین” بایدن گفت: Jan. 31 در یک مراسم انتخاباتی در آیوا. “ملی اضطراری در سراسر جهان هشدار. مردم آمریکا نیاز به یک رئیس جمهور که آنها می توانند اعتماد به آنچه او در مورد آن می گوید که او در حال رفتن به از عمل در مورد آن. در لحظاتی مانند این است که اعتبار رئیس جمهور که بیشتر مورد نیاز است به عنوان او توضیح می دهد که آنچه که ما باید و نباید انجام دهید. این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی – بیگانه ستیزی هیستریک و fearmongering به رهبری راه به جای علم است.”

در یک op-ed منتشر شده چند روز قبل در ایالات متحده آمریکا امروزبایدن به طور مشابه استدلال کرد: “احتمال یک بیماری همه گیر است که یک چالش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی حد و حصر برای رسیدگی به عنوان رئیس جمهور.” بایدن نوشت که او به یاد می آورد “چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال استوک ترس و ننگ در طول 2014 اپیدمی ابولا.” مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن نوشت: “برافراشته در برابر شواهد مبتنی بر پاسخ دولت ما در جای خود قرار داده — که quelled بحران و نجات صدها نفر از هزاران نفر از زندگی — به نفع ارتجاعی ممنوعیت سفر که تنها ساخته شده اند همه چیز بدتر است.”

اگر چه رهبران دموکرات و دموکرات نامزد ریاست جمهوری شده اند بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به coronavirus ما نمی تواند پیدا کردن هر نمونه از آنها را به طور مستقیم و به وضوح انتقاد از محدودیت های مسافرتی.

در یک Feb. 4 نامه به ناروا دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه نیتا Lowey صندلی از کمیته تخصیص و افزایش DeLauro صندلی از یکی از کمیته های فرعی نوشت که آنها “به شدت حمایت” رئیس جمهور تصمیم به اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس و آنها به طور خاص اشاره به اقدامات دولت است برای تحمیل “قابل توجه محدودیت های مسافرتی.”

باید محدودیت های مسافرتی ‘نجات بسیاری از زندگی’?

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “جسورانه” تصمیم گیری شده و توجیه است که آن را “نجات بسیاری از زندگی” که به دلیل تصمیم خود را “به همین دلیل ما تعداد بسیار کمی از مردم است که ما باید واقعا نگران است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه. 29 با حضور تهمت, Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ستایش “تصمیم گیری اصلی که توسط رئیس جمهور” به اعمال محدودیت های مسافرتی و از چین است.

“ما مانع سفر از چین به ایالات متحده گفت:” Fauci کار کرده است که برای چند دولت. “اگر ما تا به حال انجام داده است که ما را به حال بسیاری از موارد حق در اینجا است که ما باید با خرید و فروش.”

اما نه هر کس موافق است.

Nuzzo ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که حداقل که محدودیت های مسافرتی را نجات زندگی یا کاهش تعداد موارد در ایالات متحده آمریکا

“ما را دیده اند و نه هر گونه شواهد نشان می دهد که محدودیت های مسافرتی را متوقف یا آهسته انتقال این ویروس است که باعث COVID-19,” Nuzzo گفت: ما از طریق ایمیل. “ممکن است که آن را انجام داد وجود ندارد اما شواهد نشان می دهد این. و نه وجود دارد تعدادی از دلایل به این باورند که این ممکن است به خوبی نمی توان در این مورد.”

مخصوصا او گفت که به دلیل “نمی توانیم به طور جدی به دنبال موارد در ایالات متحده است.”

“اگر شما تا به حال عفونت خفیف شما که آزمایش” Nuzzo گفت. “اگر شما تا به حال پنومونی ویروسی نیست که نیاز به اکسیژن اما تا به حال نشده است به ووهان, شما نمی خواهد که آزمایش شده است.”

“قبل از ما محدودیت های مسافرتی چین شروع به تعلیق پروازهای خروجی,” Nuzzo گفت. “خطوط هوایی نیز آغاز شد, لغو پروازها به دلیل سفر کم حجم. سپس ما اجرا محدودیت های مسافرتی که بیشتر کاهش می یابد سفر از چین است. استثنا بود و آمریکایی ها بودند که از بازگشت به خانه از چین است. این مردمی بودند موضوع را به قرنطینه پس از بازگشت. تعدادی از موارد موجود در میان این افراد است. اگر شما فقط تست مسافران از چین و شما را تا حد زیادی کاهش تعداد مسافران آینده از چین, پس از آن شما خواهد بود به احتمال زیاد برای پیدا کردن بسیاری از موارد.

“اما این به آن معنا نیست که این ویروس تا به حال وارد نشده که ما قبل از سفر از محدودیت های” Nuzzo گفت: به عنوان داده در حال حاضر رخ داده است نشان می دهد در ایالت واشنگتن.

همچنین او گفت: کشورهای دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و کره جنوبی تا به حال تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد, اما آنها موضوع را به محدودیت های مسافرتی. آمریکا “به احتمال زیاد باید آن را برداشت” اگر مسافران از آمدن به ایالات متحده آمریکا از این کشورها “از آنجا که ما نیست, با استفاده از این کشورهای دیگر به عنوان معیار برای تست.”

مدل سازی مطالعه منتشر شده در علم , مجله, در مارس 6, “بررسی اثر محدودیت های مسافرتی در گسترش 2019 رمان coronavirus (COVID-19) شیوع” به این نتیجه رسیدند که “در مناطق تحت تاثیر 2019 رمان coronavirus (COVID-19) سفر محدودیت را تنها به میزان متوسطی تاثیر گسترش شیوع” با توجه به آزادی مطبوعات برای مطالعه است.

“بر اساس این مطالعه نتایج نویسندگان می گویند بیشترین بهره را برای کاهش این بیماری همه گیر خواهد آمد از مداخلات بهداشت عمومی و تغییرات رفتاری است که رسیدن به یک کاهش قابل توجهی در این بیماری توانايی انتقال – عوامل مانند تشخیص زود هنگام انزوا و شستن دست” با توجه به آزادی مطبوعات.

نویسندگان به این نتیجه رسیدند که محدودیت های مسافرتی معرفی شده توسط دولت چین در ووهان در Jan. 23 و توقف از خطوط هوایی پرواز به و از چین شروع و در اوایل فوریه در کاهش گسترش بیماری به سایر نقاط جهان است. حتی هنوز هم تعداد زیادی از افراد در معرض ویروس سفر کرده بود در سطح بین المللی بدون اینکه شناسایی و نویسندگان توجه داشته باشید تعداد وارداتی موارد در سراسر جهان بالا رفت و در عرض چند هفته.

“حرکت رو به جلو ما انتظار داریم که محدودیت های مسافرتی برای COVID-19 مناطق آسیب دیده را متواضع جلوه و انتقال-کاهش مداخلات را ارائه می کنند بیشترین بهره را برای کاهش این بیماری همه گیر” نویسندگان نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>