حقایق در Coronavirus تست

در پی افزایش تعداد عفونت کروناویروس در آمریکا مقامات فدرال و ارائه گیج کننده و گاهی اوقات اظهارات متناقض در مورد تعداد و در دسترس بودن آزمایش برای تشخیص جدید بیماری تنفسی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا شده در مارس 6 که هر کسی که “می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” در حالی که وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: در تلویزیون مصاحبه همان روز که “هیچ تست کیت کمبود و نه تا به حال.”

بر خلاف مردان ما گفته شد توسط انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه در مارس 9 است که اگر چه همه چیز بهبود یافته بود پس از یک هفته قبل “تقاضا برای تست بیشتر از آزمون در دسترس است.”

در همان زمان حداقل یک دموکرات است اغراق آمیز مشکلات.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در مارس 1 که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست “حتی یک کیت تست” برای جدید کروناویروس. که درست نیست. در حالی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که به طور گسترده ای مشاهده شده به bungled اجرای آن ویروسی کیت تست وجود دارد یک کیت تست در زمان و آن را به حال شده است با موفقیت مورد استفاده توسط آژانس و برخی متحده است.

رمان coronavirus در حال حاضر شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 مسئول ذات الریه-مانند بیماری به نام COVID-19 که برای اولین بار در یک شیوع در ووهان چین در پایان 2019.

ما توضیح دهید که چگونه کار می کند تست آنچه اتفاق افتاده است با CDC coronavirus آزمون و چه شناخته شده در مورد چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس هستند در آمریکا

چگونه یک coronavirus تست کار می کند ؟

بسیاری از در دسترس تشخیص مولکولی آزمون که با استفاده از یک استاندارد زیست شناسی مولکولی تکنیک شناخته شده به عنوان واکنش زنجيرهای پلیمراز یا PCRبرای تشخیص حتی یک مقدار کمی از این ویروس در نمونه.

این تست طول می کشد استفاده از برخی از ویژگی های طبیعی از زیست شناسی به اصل اسکن از طریق تمام RNA موجود در یک نمونه مانند بینی یا گلو گرد و خاک و یا برخی از خلط و جستجو برای حضور coronavirus RNA. اسکن اتفاق می افتد با تست قطعات شناخته شده به عنوان پرايمر و پروب که بر اساس توالي و بنابراین می تواند ساخته شده خاص به ویروس.

در این واکنش اگر رمان coronavirus در حال حاضر در نمونه و سپس یک قطعه از DNA کپی شده است بیش از چند بار که می تواند جزئیات را در یک دستگاه. اگر وجود دارد هیچ ویروس و یا اگر وجود دارد یک ویروس های مختلف مانند آنفلوانزا — پس از آن هیچ قطعه DNA ساخته شده است و هیچ سیگنال برای تشخیص.

CDC آزمون طراحی شده برای استفاده از سه جفت پرايمر و پروب و دو که بازی فقط رمان coronavirus و یکی که منطبق با انواع بسیار شبیه ویروس ها. کسی که آلوده به COVID-19 باید تست مثبت برای هر سه, در حالی که کسی که آلوده نیست باید منفی برای هر سه. کسی که سارس خواهد تنها تست مثبت با استفاده از سوم پرایمر و پروب مجموعه در نتیجه ارائه یک راه برای تئوری تبعیض بین SARS-CoV-2 و دیگر ویروس های مشابه. که نگرانی این است فرضی در این مورد پس از شناخته شده ای وجود ندارد شیوع سارس و یا سندرم حاد تنفسی.

در نهایت سی دی های مختلف را داشته باشد و به اصطلاح سرولوژی آزمون که به نظر می رسد برای اینکه یک فرد توسعه آنتی بادی ها در پاسخ به عفونت با SARS-CoV-2. در این آزمون که نمی کند نیاز به انجام می شود که کسی به طور فعال آلوده می تواند عملکرد یک نتیجه مثبت یا نه کسی توسعه علائم. بنابراین ممکن است ارائه پاسخ در مورد چگونه بسیاری از COVID-19 عفونت وجود دارد و چگونه مرگبار این ویروس در جمعیت بزرگتر.

چه رفت با CDC کیت تست?

اوایل همه COVID-19 تست انجام شد در CDC با خود کیت و آن را خوب انجام شده. کیت بود با موفقیت مورد استفاده برای تشخیص اول COVID-19 مورد در ایالات متحده در ژانویه. 20 در یک بیمار از بازگشت از ووهان به واشنگتن است. یک CDC گزارش همچنین اشاره می کند که بین Jan. 18 Feb. 23 آژانس آزمایش 2,620 نمونه از بیش از 1000 نفر است.

مشکلات به وجود آمد و پس از Feb. 5زمانی که CDC شروع به حمل و نقل آن کیت به واجد شرایط ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در تلاش برای گسترش تست. در ابتدا این سازمان گفت: آن انتشار 200 کیت — هر یک قادر به تست حدود 700 تا 800 نمونه — دادن labs فقط یک کیت هر. اما Feb. 12, CDC گفت: خبرنگاران که برخی از آزمایشگاه تا به حال تجربه شده است در هنگام انجام آزمون تایید برای اطمینان تست کار کرده است.

CDC است مشخص نشده دقیقا چه مسئله بود اما گفته بود که تولید مشکل مربوط به آزمون سوم جزء که منجر به “مجمل” نتایج. انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه گفت: ما بیشتر به طور خاص است که یک کنترل منفی که باید در واکنش به هر پرایمر و پروب, مجموعه بود به آینده مثبت برای مجموعه سوم بود که آزمون برای همه سارس-مانند coronaviruses.

در حالی که این سازمان وعده داده شده به re-تولید معیوب سوم جزء و توزیع است که به سلامت عمومی آزمایشگاه و در عین حال خواسته هر آزمایشگاه که تا به حال مشکلات به ارسال نمونه ها به CDC برای تست. به عنوان یک نتیجه از فوریه. 25تنها 12 دولت و یا آزمایشگاه های محلی از بیش از 100 کشور می تواند خود را تست.

بیش از دو هفته پس از اولین اعلام, تست, موضوع, CDC گفت: آن را به حال آمد تا با رفع — labs ادامه می تواند بدون سومین آزمون و فقط با استفاده از دو پرایمر و پروب مجموعه به تشخیص دقیق. آژانس همچنین گفت که آن را تا به حال تولید شده آزمون جدید فقط با دو مولفه, حذف سوم.

چه عوامل دیگر محدود تست ؟

دیگر از عدم CDC کیت تست چندین شرایط دیگر مانع گسترده تر در مقیاس تست در اوایل شیوع.

یکی از معیارهای CDC استفاده می شود برای تعیین این که چه کسی خواهد بود برای آزمایش ویروس. در اولاین CDC توصیه می شود تست فقط برای کسانی که تا به حال تب و/یا کاهش علائم تنفسی و تا به حال سفر به ووهان و یا در تماس با یک مشکوک یا تایید coronavirus مورد.

در اواخر ماه فوریه پس از یک بیمار در کالیفرنیا پیدا شد آلوده با وجود عدم شناخته شده قرار گرفتن در معرض CDC دستورالعمل بودند آرام به شامل هر کسی که با یک تب که در بیمارستان بستری شد با یک بیماری تنفسی. سپس در مارس 3, معاون رئیس جمهور, پنس اعلام کرد که CDC خواهد رفع تمام محدودیت ها به عنوان طولانی به عنوان یک پزشک دستور آزمایش است.

CDC به روز شده آن معیارهای بالینی صفحه وب بعد بیان اینکه پزشکان “باید با استفاده از قضاوت خود را” در تصمیم گیری که باید آزمایش نگه داشتن در ذهن محلی اپیدمیولوژی و COVID-19 علائم و شدت تشویق تست برای سایر عفونت های تنفسی مانند آنفلوانزا است.

موضوع دیگری تا به حال با کسی که می تواند انجام دهد COVID-19 تست.

علمی آزمایشگاه و سایر امکانات مشابه که تا به حال تجربه و تخصص به توسعه آزمايشات توصیه به استفاده از آزمون خود را برای تشخیص بیماران تا زمانی که آنها به دنبال کسب اجازه از سازمان غذا و دارو. همانطور که ما توضیح داد که قبل ازاین قانون بوده ولی عملا سیاست FDA. در فوریه. 29 FDA اعلام کرد که اعتبار در خانه آزمون می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص بلافاصله به عنوان طولانی به عنوان آژانس دریافت برنامه های کاربردی برای استفاده از این آزمون در 15 روز کسب و کار.

چگونه مشکل ساز شد و این تاخیر ؟

این هنوز روشن نیست که دقیقا چه تاخیر به معنای مسیر COVID-19 شیوع در ایالات متحده آمریکا است اما برخی از کارشناسان می گویند عدم تست در بسیاری از کشور بهداشت عمومی آزمایشگاه مانع تشخیص زود هنگام.

CDC گزارش اولین مورد ممکن است جامعه گسترش Feb. 26و برای اولین بار گزارش مرگ در سیاتل و حومه به دنبال سه روز بعد. این امر بعد از آن به نوبه خود است که دو COVID-19-مربوط به مرگ و میر اتفاق افتاده است به عنوان اوایل فوریه. 26. یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی برخی از موارد برای اولین بار در ایالت واشنگتن همچنین پیشنهاد کرد که این ویروس تا به حال شده است در گردش غیر قابل تشخیص از اواسط ژانویه. دولت آغاز نشده خود را تست تا فوریه. 28.

اسکات Lindquist متخصص اپیدمیولوژی با واشنگتن وزارت بهداشت گفت: از سیاتل تایمز که مشکل با سی دی تست کیت “واقعا ما را به عقب وجود دارد هیچ انکار که.”

در یک CDC telebriefing اعلام کرد برای اولین بار در ایالات متحده مرگ جفری Duchinیک دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی و بهداشت افسر برای بهداشت عمومی سیاتل و پادشاه شهرستان اشاره کرد که این بیمار که فوت شده بود آزمایش محلی, اما تنها به این دلیل که آزمایشگاه دریافت کرده بود و فقط کیت و از آنجا که “بسیار اخیر” تغییرات در CDC معیار برای تست. “اگر ما تا به حال توانایی به آزمون های قبلی,” او گفت: “من مطمئن هستم که ما را در شناسایی بیماران پیش از آن در جامعه است.”

با در دسترس تر تست و کمتر دقیق معیارهای بالینی برای تست ایالات متحده می تواند راه اندازی یک فعال تر از سیستم coronavirus موارد اگر چه ممکن است نتیجه هنوز هم همان خواهد بود.

CDC در واقع می خواستم به راه اندازی پنج یا شش-سایت نظارت شبکه در شهرهایی مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو, سیاتل, شیکاگو و نیویورک که شروع آزمایش برای COVID-19 در افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم که تست منفی برای آنفلوانزا است. این طرح پس از آن به مقیاس شبکه برای هر دولت است. اما با کیت تست مشکلات که برنامه راه اندازی شد و برگشت. در فوریه. 28, CDC گفت که از آن انتظار می رود که برای اولین بار از شش سایت و در حال اجرا توسط هفته بعد. زمانی که ما خواسته در مارس 10, آژانس ندارد یک به روز رسانی فوری در برنامه.

چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس هستند ؟

در طول هفته گذشته مقامات گیج کننده و متناقض پاسخ در مورد چگونه بسیاری از آزمون ها در دسترس خواهد بود — و هنگامی که — در ظاهر.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی آذر گفت: در مارس 1 است که “ما در حال حاضر توانایی برای تست 75,000 مردم در این زمینه در این لحظه” اما بعد گفت که این آزمون خواهد بود حمل می شود تا پایان هفته.

معاون رئیس جمهور مایک پنس همچنین در زمان مراجعه به کیت های آزمایشهنگامی که او به معنای تعداد زیادی از مردم که می تواند آزمایش می شود و گفت: در مارس 4, “ما باید بیش از یک میلیون آزمون در این زمینه می گوید:” امروز یک بیانیه که در تضاد با دیگر دولت تخمین می زند از 1 میلیون و آزمون حمل و نقل تا پایان هفته.

بخشی از سردرگمی است برای انجام با این واقعیت است که تست است که اتفاق می افتد در چندین سطح مختلف — توسط CDC توسط دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه و در بیمارستان ها و دیگر امکانات — و کلمات مورد استفاده برای توصیف تست نیست همیشه سازگار است.

آزمون “کیت” به معنی یک کل جعبه لوازم برای اجرای آزمایش برای تشخیص بسیاری از مردم است. یک CDC کیت تستبرای مثال قادر به تست 700 تا 800 نمونه. دیگر کیت های آزمایش با به اندازه کافی معرف برای 500 “واکنش.” از آنجا که کنترل اجرا می شود به کمتر از 500 نمونه آزمایش می تواند با یک کیت. و در هر دو مورد تعداد واقعی افرادی که می تواند تشخیص داده و با هر پایین تر خواهد بود از بیماران ممکن است چند نمونه یا نمونه ممکن است اجرا در تکراری. همان مسئله امر به کلمه “test.”

FDA کمیسر Stephen هان ارائه روشن ترین پاسخ در مورد تست ظرفیت در مارس 7, زمانی که او گفت که CDC حال حمل به اندازه کافی کیت به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه برای تست 75,000 مردم برای COVID-19.

علاوه بر این بیش از 1.1 میلیون آزمون های ساخته شده توسط مجتمع فن آوری DNA شده بود حمل می شود که از 6 مارس برای عدم بهداشت عمومی آزمایشگاه برای استفاده با دیگر 400,000, احتمالا حمل و نقل در مارس 9. جدا كننده بود همچنین تولید 640,000 آزمون است که می تواند حمل اوایل مارس 9, یک بار کنترل کیفیت تست کامل شد.

“تعداد واقعی آزمون است که باید حمل بزرگتر از تعداد بیماران است که می تواند آزمایش می شود” هان توضیح داد و اشاره کرد که حدود 2.1 میلیون آزمون از IDT و شرکت های دیگر اجازه می دهد حدود 850,000 آمریکایی ها به آزمایش می شود.

در بالای این آزمون او اضافه خواهد شد و هر گونه تست های تجاری و یا دانشگاهی آزمایشگاه به علاوه انتظار می رود اضافی 4 میلیون آزمون از IDT و شرکت دیگر تا پایان این هفته است. CDC خود را نیز می توانید تست حدود 350 نمونه در هر روز.

در مارس 9 telebriefingهای CDC نانسی r. schultze ، روشن است که 75,000 مردم است که می تواند آزمایش می شود با استفاده از CDC کیت تست بهداشت عمومی آزمایشگاه تجمعی شکل است. او همچنین گفت که در هفته های آینده به عنوان بیشتر تولید کنندگان پیوستن به تلاش “اکثریت” تست خواهد شد از بخش تجاری.

چند شرکت های تجاری باید پا به جلو برای افزایش تولید. تلاش تشخیص گفت: این می تواند شروع تست در مارس 9 و LabCorp گفت: آزمون آن در دسترس بود برای سفارش در مارس 5 با نتایج مصرف سه تا چهار روز یک بار یک نمونه است در پست الکترونیکی دریافت کرد.

می تواند “کسی که می خواهد یک آزمون” یکی به عنوان رئیس جمهور گفت ؟

نه کاملا. در مارس 6 بازدید به CDC مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” و اضافه میکند: “هر کسی در حال حاضر و دیروز — هر کسی که نیاز به یک آزمون یک آزمون. ما — آنها وجود دارد. آنها را به آزمون. و آزمون ها زیبا هستند.”

زمانی که ما خواسته کاخ سفید در این مورد معاون رئیس جمهور را به ما گفت که آزمایش شد در دسترس از طریق دولت labs اما پزشکان مورد نیاز دولت برای تماس با آزمایشگاه برای به دست آوردن یک. به عبارت دیگر اگر کسی می خواهد یک آزمون و یک پزشک موافق نیست, یک فرد می تواند آزمایش می شود.

این نکته نیز ساخته شده توسط Anthony Fauci, مدیر, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در “فاکس نیوز یکشنبه” هنگامی که او گفت: آزمون “در خارج وجود دارد در حال حاضر” اما “آن را به پزشک به منظور آزمون.”

لازم به ذکر است که حتی اگر یک تست بوده و حمل آن نیست لزوما دریافت شده و یا آماده به استفاده از حق دور; آزمون نیز نگاهی به برخی از زمان برای تکمیل و پس از نتایج ممکن است فورا در دسترس است.

CDC مدعی است که هیچ فرد همیشه محروم coronavirus تست و نه وجود دارد هرگز یک پرونده در آژانس است. “راهنمایی ما برای چه کسی می تواند آزمایش می شود همیشه مجاز اتاق به صورت بالینی تشخیص” گفت: CDC افسر مطبوعات ریچارد Quartarone یک ایمیل به در. “این است که اگر یک دکتر و یک بیمار که آنها می خواستند آزمایش CDC خودداری کرده است هر یک از این درخواست است.” تنها استثنا که Quartarone گفت: ما ممکن است آسیب دیده و نمونه است.

برخی از گروه های, اما اختلاف این ایده است که آزمون به طور کامل در دسترس است و یا که شده است وجود دارد هرگز یک کمبود.

“ما در حال حاضر در فاز پاسخ که در آن تقاضا برای تست بیشتر از آزمون در دسترس حتی زمانی که خصوصی/بخش تجاری در حال انجام تست” اریک خالی ارشد برنامه افسر از انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه به ما گفت در مارس 9 ایمیل. “بنابراین وجود یک آزمایش است, کمبود, اما از آن است که احتمالا به عنوان بزرگ به عنوان آن را از یک هفته پیش بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>