ادامه ‘گاز اشک آور به مناظره

ملی معناشناسی ورزش بیش از “فلفل توپ” و “گاز اشک آور” ادامه داده است.

در CBS’ “چهره ملت” دادستان کل ویلیام بر خواسته شد که اگر آن را مناسب برای ایالات متحده در پارک پلیس “به استفاده از بمب های دود گاز اشک آور و گاز فلفل توپ پرتابه در آنچه به نظر می رسد معترضان مسالمت آمیز” در خارج از کاخ سفید در ژوئن 1. بر اعتراض به این شرح “اسپری فلفل” به عنوان یک “مواد شیمیایی محرک” گفت: “این نه شیمیایی.”

اما بر تضاد است توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین وزارت دادگستری به عنوان دکتر Ranit Mishori ارشد پزشکی مشاور برای پزشکان برای حقوق بشر و استاد دانشگاه جورج تاون پزشکی خانواده به ما گفت.

“بار باید بهتر می دانند و شاید قلم مو رنگ کردن در دبیرستان شیمی درس” Mishori گفت. “اسپری فلفل است که یک ماده شیمیایی محرک. دوره. CDC طبقه بندی آن به عنوان یک ماده شیمیایی محرک به عنوان نشانی خود را در وزارت دادگستری است.”

در آن وب سایت CDC می گوید اسپری فلفل یک “شورش کنترل عامل” و از جمله عوامل “(گاهی اوقات به عنوان “گاز اشک آور’) ها ترکیبات شیمیایی است که به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست است.” Mishori اشاره ما به 2009 DOJ دفتر بازرس کل گزارش “کمتر-سلاح های کشنده” است که به توصیف اسپری فلفل و نام تجاری PepperBall سیستم به عنوان “عوامل شیمیایی.” (شایان ذکر است این گزارش همچنین لیست “CS گاز (گاز اشک آور)” در آن دسته است.)

به عنوان ما نوشته شده است, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض به رسانه ها توضیحات استفاده از “گاز اشک آور” برای متفرق کردن معترضان در نزدیکی کاخ سفید قبل از رئیس جمهور راه می رفت به سنت جان کلیسای اسقفی به ژست برای عکس ها با کتاب مقدس. ایالات متحده در پارک پلیس اقدام ارشد در بیانیه ای گفت: “هیچ گاز اشک آور استفاده شد توسط USPP افسران و یا دیگر کمک شرکای اجرای قانون” که شب اما گفت: “دود قوطی و فلفل توپ” استفاده شد. فلفل توپ حاوی اسپری فلفل-مانند محرک.

ما در بر داشت برخی از منابع از جمله علمی آمریکا — نظر اسپری فلفل یک نوع از گاز اشک آور در حالی که دیگران می گویند هر دو مواد شیمیایی همان اثر را بر روی مردم است.

Mishori از پزشکان برای حقوق بشر گفت: ما یک ایمیل به در: “گاز اشک آور و اسپری فلفل هر دو متعلق به یک کلاس از جمعیت کنترل سلاح های شیمیایی شناخته شده به عنوان محرک.” ترکیب شیمیایی متفاوت است اما این تاثیر در افراد مشابه است. “در طول یک اعتراض آن است که غیر ممکن است برای گفتن آنچه شیمیایی است که استفاده می شود به عنوان تظاهرات بالینی هستند.”

در اینجا پزشکان برای حقوق بشر’ fact sheet در “شیمیایی محرک.”

اسپری فلفل “عمدتا برگرفته از کپسایسین, ادویه ترکیب موجود در فلفل تند” علمی آمریکا توضیح داد که در سال 2018 است. “وجود ترکیبات در استفاده مشترک در این بخش: OC گاز یک محلول غلیظ از کپسایسین و PAVA ترکیبی از مصنوعی کپسایسین.” OC مخفف برای ألرس فلفل دلمه ای.

پس از ما نوشت و ما داستان “معانی ‘گاز اشک آور’ در مقابل ‘اسپری فلفل,'” گروهبان. ادواردو دلگادو ایالات متحده پارک سخنگوی پلیس گفت: مطبوعات آن را یک “اشتباه” یا “نادرست اصطلاح” گفتن افسران خود را استفاده نمی کند “گاز اشک آور” در تظاهرات در برابر کاخ سفید در ژوئن 1.

Delgado برجسته اسپری فلفل (و یا فلفل توپ) از CS chlorobenzalmalononitrile و CN chloroacetophenone هر دو به طور معمول به عنوان “گاز اشک آور.” CS و CN فعال معینی درد گیرنده در حالی که اسپری فلفل یا OC فعال کردن یکی دیگر. هر دو دسته از مواد محرک باعث درد و سوزش به غشاهای مخاطیباعث پاره شدن سرفه و ناراحتی.

Delgado گفت بورسی و کسب و کار خودی که USPP مشخص تر شده اند باید در آن بیانیه است.

“ما باید گفت: ما با استفاده از CS یا CN” Delgado گفته خودی کسب و کار.

“این نوع از گسل در بخش ما فقط نه گفت: در وهله اول ما استفاده نمی CN یا CS, ما با استفاده از دود و فلفل توپ و که خواهد از آن ساخته شده ایم یک مسئله,” Delgado گفت: Vox. “برخی از مردم ادعا می کنند ما هدفمند سعی در گمراه گفت:” ما نمی با استفاده از گاز اشک آور استفاده کردیم فلفل توپ.’ … بود که قصد ما.”

او در ادامه گفت: از فلفل توپ: “من نمی گویم این یک گاز اشک آور اما من فقط گفت: ما با استفاده از یک فلفل توپ است که شاخه های یک پودر.”

USPP اقدام رئیس گرگوری T. موناهان اما یکی دیگر از بیانیه صادر شده در 5 ژوئن تکرار کرد که USPP “را با استفاده از گاز اشک آور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک کرده است این تصور غلط که اجرای قانون استفاده نمی کند هر عامل شیمیایی گفت: پلیس “نیست استفاده از گاز اشک آور” بدون ذکر فلفل توپ.

بر در حال حاضر کشیده شده خوب تفاوت در چگونه ممکن است تعریف “اسپری فلفل.” در ژوئن 7 پخش “چهره ملت” او ادعا کرد که “هیچ گاز اشک آور استفاده می شود اما همچنین که “اسپری فلفل” نبود “یک ماده شیمیایی محرک.”

بر ژوئن 7: با راه وجود دارد و گاز اشک آور استفاده می شود. از گاز اشک آور استفاده شد یکشنبه هنگامی که آنها تا به حال برای روشن شدن خیابان H اجازه می دهد تا سازمان آتش نشانی برای آمدن به نجات جان سنت کلیسا است. که زمانی که گاز اشک آور استفاده شد.

“چهره ملت” میزبان مارگارت برنان: وجود مواد شیمیایی محرک پارک پلیس گفت:–

Barr: بدون آنها نمی شد و شیمیایی مواد محرک. اسپری فلفل است نه یک ماده شیمیایی محرک. آن را نه شیمیایی.

برنان: اسپری فلفل شما می گویید چیزی است که مورد استفاده قرار گرفت–

Barr: فلفل توپ. فلفل توپ.

ما نمی دانیم دقیق مواد تشکیل دهنده در USPP را فلفل توپ و یا نام تجاری. اما Delgado تنها گفت: آنهایی که USPP با استفاده از “حاوی یک پودر.” یک کارشناس نقل شده در مقاله علمی آمریکایی گفته اشک “گاز” هستند مشخصات فنی پودر است که مانند یک غبار در هوا.

این PepperBall شرکت می گوید آن پرتابه شامل “موثر ترین ماده شیمیایی محرک در دسترس است.” حتی اگر فلفل توپ حاوی طبیعی مخالف مصنوعی, کپسایسین, پزشکی, منابع توصیف این ماده به عنوان “ماده شیمیایی.” 2009 مقاله در مجله آمریکایی داروساز, به عنوان مثال, تماس, کپسایسین و اسپری فلفل “یک ترکیب شیمیایی.”

“بسیاری از اسپری فلفل استفاده کنید به طور طبیعی-تولید مواد شیمیایی — ساخته شده از کپسایسین همان ماده در فلفل تند – اما آن است که هنوز یک ماده شیمیایی” Mishori گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de