نامزد ایستاده بود قبل از یک جمعیت کوچک در پای گل-مرطوب خیابان در مبهم روستا در لبه سوچی وسیع شهر که در امتداد دریای سیاه ساحل و به snowcapped کوه های قفقاز.

او در زادگاه پسر در تلاش برای به صحنه سیاسی باز گشت در شهرستان بومی خود را 11 سال پس از روسیه را در بحران مالی تحت فشار قرار دادند و او را از پست خود به عنوان معاون نخست وزیر روسیه ناگهانی سقوط پس از یک سویفت صعود که شامل بیش از پنج سال به عنوان اصلاح طلب, صدای تیز و تند-بچه فرماندار نیژنی نووگورود منطقه.

در آن روز بهار روشن میپوشید چکمه های سیاه و سفید, آبی, شلوار جین های سفید دکمه پایین پیراهن بود که تمام است که دکمههای بالا: بوریس نمتسوف ،

برای خیلی از اواسط 1990s نمتسف — بود که به ضرب گلوله در نزدیکی کاخ کرملین در فوریه 27, 2015 — تا به حال دیده شده است به عنوان یکی از محتمل ترین جانشینان بالقوه به فروپاشی شوروی سابق و روسیه اولین رئیس جمهور بوریس یلتسین.

او در 16 ماه به عنوان یک ارشد وزیر کابینه به پایان رسید در ماه اوت سال 1998 و او در خدمت یک دوره چهار ساله در مجلس از 1999-2003 — پایان زمان خود در دومای دولتی مصادف بود که از چند دیگر لیبرال ها با آنچه مخالفان پوتین گفته شد مراحل توسط کرملین برای محدود کردن حقوق و آزادی.

در حال حاضر آن را تا آوریل 2009 و نمتسوف 49, در حال اجرا بود برای شهردار سوچی, که در حال حاضر روسیه 37-بزرگترین شهر را و یا چند و پس از آن در پایین لیست.

پوتین را خانه دوم

این روزها سوچی است بصورتی پایدار و محکم در ارتباط با پوتین. او نیروی محرکه این شهرستان موفق پیشنهاد برای میزبانی بازی های المپیک زمستانی 2014 — یک دستاورد بود که به شدت خدشه در چشم بسیاری از آیات در یک دولت هماهنگ دوپینگ برنامه ای است که کمک کرد تا میزبان در صدر جدول مدال.

و پوتین ساخته شده سوچی چیزی مانند خانه دوم — و یا یک سوم داده شده است که او از سن پترزبورگ اما حاکم از مسکو. او صرف مدت زمان طولانی در Bocharov Ruchei های استادانه درست شده خط ساحلی و مستغلات وجود دارد میزبانی رهبران خارجی در یک محیط و حتی بیشتر جدا از بررسی دقیق نسبت به بالا-جداره کرملین.

اما در سال 2009 حداقل به مسکو بر اساس خبرنگار در حال پوشش انتخابات شهرداری برای آسوشیتد پرس پوتین اثر در سوچی بود قوی نیست. در واقع او مهر خود را در روسیه تحت تاثیر قرار گرفته بود کمتر عمیق تر از آن است که در حال حاضر: این بود که قبل از او روشن ساخته او را به بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2012 و قبل از تظاهرات بزرگ-و متعاقب آن سرکوب-که خود بازگشت قریب الوقوع به کمک تحریک.

Posters of Sochi mayoral candidate Boris Nemtsov


پوستر سوچی شهرداری نامزد بوریس نمتسوف

بنابراین اگر شهرداری مسابقه شد یک آزمون برای نمتسوف از آن را نیز از نزدیک تماشا به عنوان یک نماد از اینکه کرملین را تغییر راه خود را از رئیس جمهور دیمیتری مدودف که تا به حال شده است به طور رسمی دست به موقعیت کمتر از یک سال پیش از آن در یک حرکت فعال است که پوتین برای جلوگیری از نقض قانون اساسی حد دو مستقیم ریاست جمهوری در شرایط بدون دور: او نخست وزیر شد.

مدودف به عنوان لیبرال تر از پوتین که به افزایش نظارت و کنترل سیاست های انتخاباتی در دو شرایط در 2000-2008. او از نسل جوان از پوتین و معروف گفت: در سال 2007 که “آزادی بهتر از unfreedom.”

چگونه است که ترجمه در انتخابات در سوچی — یک مسابقه است که مدودف هفته قبل از رای گیری گفت: امر به خوبی جواب برای “سیستم انتخابات و دموکراسی در کشور ما” اگر آن را واقعا رقابتی است ؟

آن را نمی خواهد با توجه به تحریمها و همچنین دیگر منتقدان از مقامات روسی فعالان حقوق و عادی سوچی ساکنان که گفته شانس بودند انباشته به شدت در حمایت از حاکم روسیه متحد نامزد حزب اقدام شهردار آناتولی Pakhomov.

Acting Mayor Anatoly Pakhomov was the ruling United Russia party's candidate.


اقدام شهردار آناتولی Pakhomov شد حاکم روسیه متحد نامزد حزب.

برای یک چیز در حدود یک چهارم از سوچی رای دهندگان بازیگران برگه های رای اولیه بسیاری از آنها سربازان و دانش آموزان و یا معلمان و پزشکان و دیگر دولت-کارگران پرداخت می شود که فعالان گفته بودند در معرض فشار برای رای دادن — و به رای دادن برای کرملین مورد علاقه.

مبارزات انتخاباتی بیش از حد به نظر می رسد بسیار کج به خبرنگار پوشش آن را در روز پیش از رای دادن. Pakhomov تحت سلطه امواج رادیو و تلویزیون غرق در مثبت پوشش نمتسف در حالی که نادیده گرفته شد و یا تمسخر توسط کانال های متصل به دولت و گفت که ایستگاه های تلویزیونی و روزنامه ها و بیلبورد شرکت ها حاضر به پرداخت تبلیغات برای نامزدی خود را.

در زندگی واقعی هر چند Pakhomov بود به سختی قابل مشاهده میداد جوش و با این استدلال که او تا به حال هیچ وقت به کمپین زیرا به عنوان سرپرست شهردار او تا به حال برای اجرا در شهرستان — که شده بود اهدا 2014 بازی در سال 2007 با قرار دادن آن در زیر پوتین زل زل نگاه کردن و تحت تفنگ برای ساخت ورزشگاه ها و سایر تاسیسات و زیرساخت از ابتدا.

نمتسوف در مقابل مبارزه کرد و با ذوق. در مواجهه با آنچه که او به نام “خاموشی کل کل سانسور” از مبارزات انتخاباتی خود او ضربه خیابان به ظاهر مصمم به افرادی که آن را نمی باید به Pakhomov شهر یا پوتین روسیه است.

در غرب سوچی ایجاد کرد جایی که او به یک جمعیت چند روز قبل از رای نمتسف استدلال با یک مرد که شکست در به حالت با صدای بلند که پوتین آورده بود منظور روسیه است. “چه منظور ؟ فساد اداری” او مقابله متهم مرد بودن پرداخت هکلر.

سوچی بزرگ شامل چهار جداگانه مناطق و طیف وسیعی از زمین با مجموعهای از نام محل اشاره های بسیار متنوع, تاریخچه harking به افرادی که حل و فصل وجود دارد در طول قرن ها — برخی از آنها قبل از روسیه وجود داشته است.

‘به تقلب آشکار و تحریف’

نمتسف تحت پوشش بسیاری از زمین. همراه با مرکزی سوچی و مناطق دور افتاده به غرب و یا در کوهپایه او فشرده گوشت در پیچ و خم مانند بازار است که می ایستد در مرز با گرجستان-و یا بیشتر به طور خاص با گرجستان جدایی طلب آبخازیا منطقه است.

در طول راه نمتسف پخش شد یک بار با آمونیاک توسط مهاجمان و گفت: او در مواجهه با اشکال مختلف آزار و اذیت از جمله اینکه به دنبال دیدن مبارزات کارگران بازداشت شده و با داشتن جزوات توسط پلیس توقیف — تمام تاکتیک های که استفاده شده است اخیرا به طور فزاینده ای در برابر محاصره مخالفان کرملین از جمله آلکسی Navalny که امروز پوتین برجسته ترین دشمن.

این یک کمپین کثیف حتی بسیار کم استانداردهای روسی به دلیل وجود بیش از حد در خطر است” شطرنج استاد بزرگ گری کاسپاروف سیاسی متحد بود که تحریمها در کنار در برخی از حوادث در سوچی گفت: در آن زمان.

در پایان Pakhomov اهدا شد پیروزی با 77 درصد آرا با نمتسف دور دوم در کمتر از 14 درصد به محلی کمیسیون انتخابات. نمتسف به چالش آمار رسمیخواستار آن یک مورد از “تقلب آشکار و جعل.”

او گفت که خروج نظرسنجی انجام شده توسط مبارزات انتخاباتی خود با اشاره به دور و نزدیک, نژاد, نشان می دهد که او برنده حدود 35 درصد از آرا در روز انتخابات خود را در حالی که Pakhomov دریافت حدود 46 درصد — اعداد است که اگر دقیق برای تمام برگه های رای ریخته می شده اند مورد نیاز یک انتخابات.

اما نتایج رسمی ایستاده بود به عنوان انتظار می رود و Pakhomov ماند به عنوان شهردار سوچی برای یک دهه تا اوت 2019.

نمتسف حرفه ای در سیاست های انتخاباتی به پایان نمی در زادگاه خود: چهار سال پس از رای او انتخاب شد و به مجلس قانونگذاری در یاروسلاول منطقه شمال شرق مسکو — یک دستور او برگزار شد تا او به ضرب گلوله کشته شد مرده در 27 فوریه 2015.

مدت کوتاهی پس از من به مسکو بازگشت و پس از سوچی, انتخابات, من میخواستم بدونم که با صدای بلند چگونه این کشور ممکن است متفاوت باشد اگر آن را به حکومت یمن و متحدان خود را. یک آشنایی گفت که او نمی دانست اما او تا به حال شانس خود را برای پیدا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im