تایلند CP گروه خرید تسکو تایلندی, مالزی فروشگاه

بانکوک (AP) — سوپرمارکت های زنجیره ای تسکو به یک توافق $10.6 میلیارد معامله به فروش تمام فروشگاه های خود در تایلند و مالزی به شرکت های متعلق به CP گروه, تایلند بزرگترین کنگلومرا.

CP کنترل می شود Chearavanont که مجله فوربس لیست تایلند ثروتمندترین خارج از کشور و خانواده سلطنتی است.

دو دیگر برجسته تایلندی خانواده کسب و کار گروه تا به حال نیز به دنبال خرید تسکو دارایی: فروشگاه خرده فروشی-متمرکز مرکزی گروه از Chirathivat خانواده و چرن Sirivadhanabhakdi را TCC گروه بهترین و شناخته شده برای آن شرکت های آشامیدنی و املاک و دارایی.

تسکو اعلام دوشنبه از فروش گفت: آن را مشروط به تصویب سهامداران و سازمان تنظیم مقررات و انتظار به پایان خواهد رسید در نیمه دوم سال 2020 است.

“این فروش منتشر ارزش مادی و اجازه می دهد تا ما را به بیشتر ساده و تمرکز بر کسب و کار و همچنین به بازگشت به مقدار قابل توجهی به سهامداران” دیو Lewis, تسکو ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

CP گروه — به طور رسمی به نام چرن Pokphand گروه — یکی از بزرگترین شرکت. آن را توصیف خود را به عنوان داشتن منابع در محصولات کشاورزی و مواد غذایی در خرده فروشی و توزیع, رسانه و ارتباطات, تجارت الکترونیکی, توسعه املاک و خودرو و محصولات صنعتی و دارویی و تامین مالی و سرمایه گذاری است.

گروه وب سایت می گوید که سرمایه گذاری در 21 کشور و منطقه قابل توجه ترین است که در چین است.

آن قابل رویت ترین کسب و کار در تایلند هستند 7-یازده فروشگاه رفاه این عمل در سراسر کشور و واقعی ارتباطات از راه دور که شامل یک ارائه دهنده خدمات تلفن همراه.

CP گروه ارشد رئیس Dhanin Chearavanont گفت: در روز شنبه در مصاحبه با تایلندی, مجله اینترنتی استاندارد که او به دنبال به جلو به خرید و بهبود تایلند تسکو لوتوس فروشگاه های خرده فروشی. این گروه تا به حال تحت کنترل فروشگاه های قبل از, اما تا به حال به فروش به علت فشار آورده 1997 آسیایی, بحران مالی است.

“ما اعتقاد داریم که ما می توانیم انجام این کار — آن را به یک مقدار زیادی بهتر از قبل. نه فقط یک کمی اما بسیاری” Dhanin گفت. “این نیز خواهد شد یک محل برای توزیع CP تازه کالا کمک خواهد کرد که توزیع خوب و قیمت مناسب محصولات در سراسر تایلند سریعتر و در مقادیر بالاتر.”

او انکار کرد که خرید تسکو دارایی خواهد به این گروه انحصار در فروش مواد غذایی در تایلند گفتن استاندارد است که این گروه منابع در این بخش در خدمت بازارهای مختلف.

“Makro یک توزیع کننده عمده فروشی به فروش می رساند که به مغازه های محلی و رستوران ها. تسکو لوتوس یک فروشگاه خرده فروشی. 7-یازده فروشگاه” او گفت:.

تسکو گفت که پس از فروش به اتمام است حدود 6.6 میلیارد دلار را به سهامداران هر چند تقسيم سود ويژه.

آن گفت: هسته تسکو برگزاری خواهد بود تقویت شد و با کاهش بدهی از طریق $3.3 میلیارد سهم حقوق بازنشستگی که همراه با دیگر اقدامات “است که انتظار می رود برای از بین بردن فعلی کسری بودجه و کاهش چشم انداز داشتن را بیشتر حقوق بازنشستگی کسری بودجه سهم در آینده است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>