تایلندی شهرستان عهده غمگین ذرات از توده تیراندازی

NAKHON RATCHASIMA, تایلند (AP) — مقامات در شمال تایلند شروع به انتشار اجساد به بستگان دوشنبه نیروهای امنیتی گوشه و کشته شدن یک سرباز که انجام شده این کشور در درگیری با تیراندازی در یک hourslong محاصره در یک مرکز خرید.

سرباز کشته و 29 نفر شروع با افسر فرمانده در یک خیره کننده تراژدی آغاز شد که روز شنبه به پایان رسید و صبح روز یکشنبه هنگامی که نیروهای امنیتی به ضرب گلوله به شدت مسلح مهاجم در ترمینال 21 Korat یک فرودگاه با مضمون بازار در ناخون راتچاسیما.

این دزد مسلح Sgt. مسلح ، Jakrapanth Thomma, 31 بود خشم در یک معامله زمین میانجیگری فرمانده خود را در قانون به عنوان آنجا که مقامات شده اند قادر به تعیین. او یکی دیگر از قربانیان خود را.

مرگ و میر پیشی گرفته تایلند اصلی حمله به غیرنظامیان یک 2015, بمب گذاری در حرم در بانکوک به قتل 20 نفر که گفته می شود انجام شده توسط قاچاقچیان انسان در تلافی سرکوب در شبکه خود را.

پیام همدردی برای آخرین تراژدی فرستاده شد توسط کشورهای مختلف است.

سفارت ایالات متحده در آن گفت: “در کنار مردم تایلند, غمگین, حوادث غم انگیز در ناخون راتچاسیما.”

بیش از 1000 نفر در سوگواری قربانیان یکشنبه شب در یک شب زنده داری به رهبری راهبان بودایی در این شهر میدان شهر. آنها شمع روشن و شعار می دادند.

“ما امروز در اینجا برای دعا به منظور قرار دادن روح از کسانی که می میرند به بهشت و ما از ارواح به قبول آن روح. بنابراین کسانی که روح می تواند مقدس باشد در بهشت با خوبی و زیبایی گفت:” هنرمند ساوانی Natewong.

بسیاری از 58 زخمی هنوز هم در شرایط بد. عمومی وزارت بهداشت با ارسال بهداشت روان در بحران تیم برای کمک به بستگان متوفی مقابله با ضرر و زیان خود را.

بازماندگان و خانواده های قربانیان در این شهر بیمارستان بازگو مصائب خود را.

سرجوخه اد گالو) Korakot Ampanngeun گفت که او دستور داده شده است برای جلوگیری از یک جاده به طوری که هیچ کس می تواند نسبت به مسلح.

“بنابراین من سیگنالینگ به ترافیک می دوزند زمانی که من برگشتم و او را دیدم. اگر من تا به حال نه, من نمی خواهد که جان سالم به در برد” او به یاد می آورد. “من سعی کردم برای اجرا و پیدا کردن جایی برای پنهان کردن. اما من فقط می تواند دو مرحله و سپس من شنیده ام صدای—’،’ من فقط رفت و من نمی تواند راه برود. خوب سامری به کمک حمل من دور است.”

دانش آموز دبیرستان Nachote Chotiklang گفت: “مادر خود را به او منتقل مسلح خودرو.

ضارب “از ماشین و شلیک به پنجره. که در آن من ducked پایین و چیزی را انجام دهید تا زمانی که احساس کردم که ماشین ضربه چیزی است. آن را به یک درخت اصابت کرد.”

زمانی که نوجوان بود پرسید: چه اتفاقی افتاد به مادرش Nachote سرش را تکان داد. مرد دیگری توضیح داد که او فوت کرده است.

Rachanon Kanchanamethi بود یک موتور خانه هنگامی که فرد مسلح ناشناس به او. 13-year-old مدرسه, دانش آموز بود و خانواده او تنها فرزند.

پدرش صحبت می کرد در اولین روز از پسرش بودایی مراسم تشییع جنازه.

“من نمی خواهم به از دست دادن او را مثل این” Nuttawut Kanchanamethi گفت. “این بیش از حد ناگهانی. ما تا به حال برنامه های او در حال رشد است. که تمام است. ما نمی تحمیل هر گونه انتظارات او.”

Nuttawut متوقف شد یک لحظه.

“من می خواهم برای ادامه مراقبت از او, اما من دیگر این فرصت را داشته باشد,” او گفت: شکستن به sobs.

بدن از پرسنل امنیتی شروع به پرواز صبح روز دوشنبه به پایتخت بانکوک برای مجالس ترحیم.

ناخون راتچاسیما بود آماده برای کشتن در چنین مقیاس. عمومی بیمارستان تنهاست پزشکی قانونی دکتر انجام کالبد شکافی قبل از بدن منتشر می شوند به خانواده ها برای هولوکاست اما خانواده ها گفته شد او فقط می توانید انجام دهید هر روز شش تا برخی نمی خواهد بود قادر به بازیابی عزیزان خود را تا سه شنبه.

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Tassanee Vejpongsa, Busaba Sivasomboon و اعطای پک در بانکوک کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>