تگزاس بشکه به سه شنبه بزرگ سایه در سال 2020

دالاس (AP) — تگزاس بازیگران سایه در سه شنبه خط قرمز دولت با جوانه زدن blue streak برج بیش از یک کاهش 2020 ریاست جمهوری زمینه — و در حال حاضر که در آن حزب دموکرات را بال متوسط راه اندازی کرده است دراماتیک مقابل در برابر لیبرال پیشتاز برنی ساندرز.

بیش از 2 میلیون نفر در حال حاضر در رای گیری اولیه در تگزاس حتی قبل از انتخابات باز به صورت مقدماتی. و در آخرین لحظه یک نقطه عطف در آمد در تگزاس honkytonk.

احیا جو بایدن بسته بندی دالاس تجمع دوشنبه شب ایستاده با رقیب سابق پیت Buttigieg و ctq هر دو از آنها پرواز به تگزاس به تایید معاون رئیس جمهور سابق نه 24 ساعت بعد از هر به پایان رسید خود را foundering مبارزات. آنها نیز پیوست Beto o’rourke — سابق تگزاس کنگره که به نام برای مصادره تفنگ خود را در طول اجرای موفق برای کاخ سفید و که بایدن معرفی به غرش تشویق.

“ما نیاز به کسی که می تواند ما را با هم و ما را شفا دهد. ما نیاز به کسی که می تواند ایجاد اقتدار اخلاقی ایالات متحده” o’rourke به جمعیت گفت. “ما نیاز به جو بایدن.”

ضرورت ratcheted بالا در حال حاضر قابل توجهی تگزاس اولیه بود که در ابتدا برای گفتن زیادی در مورد این دولت در حال تغییر سریع سیاست است. رای گیری عمومی در تگزاس نشان داده بایدن و ساندرز در نزدیکی بالا و میلیاردر مایک بلومبرگ را اجرا کنید به عنوان به عنوان یک نسیم جایگزین شد همچنین شرط بندی بالا در روز سه شنبه پس از پرش اوایل متحده و صرف ده ها میلیون دلار در تلویزیون در تگزاس است. الیزابت وارن نیز قول داد به مطبوعات و حامیان او می گویند او قرار است به nab نمایندگان در تگزاس است.

نیز وجود دارد بیشتر بر روی خط در تگزاس از کاخ سفید است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک تایید به امید نجات یکی از آشنایی با چند زنان در کنگره تشکر. کی گرنجر که احساس گرما از یک محافظه کار firebrand. یک تازه وارد در بوش سلسله پیرس بوش در تلاش بود برای برنده شدن یک میلیون صندلی در هوستون. برای دموکرات ها خواب آلود آمریکا مسابقه با یک دوجین نامزدها به نظر می رسد به عنوان یک رواناب و تا به حال هیچ ستاره برک آوت — بالا بردن پرچم برای یک حزب است که به نام تگزاس میدان نبرد.

اما بیشتر در معرض خطر در حال حاضر این است که آیا فوق العاده ای مراسم از سه نفر از بایدن سابق رقبا تلاش برای متحد کردن دموکرات ها می تواند کاهش سرعت ساندرز سناتور ورمونت که قرار بود برای به دست گرفتن قابل توجه نماینده رهبری پس از تگزاس و 13 کشور دیگر رای دادند در انتخابات مقدماتی روز سه شنبه. تگزاس یک ثروت باد اورده با 228 نمایندگان در خطر است دوم تنها به کالیفرنیا, که هم رای جمعه.

ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی مطرح نگرانی عمیق در درون حزب است که او بیش از حد لیبرال به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. که احساس وحشت و نگرانی به خصوص ریخته به نمایش عمومی در تگزاس که در آن دموکرات ها که بسته شده اند از قدرت برای دو دهه در نهایت می تواند طعم بازگشت به ارتباط.

آنها باید نه تنها کرسی این سقوط به تلنگر تگزاس, خانه, یک هدف است که برای بسیاری از دموکرات ها این است که خود را اولویت است.

“بهترین فرصت برای ارائه این دولت در حال حاضر با بایدن” گفت: Austin شهردار استیو آدلر بود که در اصل حمایت Buttigieg. او گفت: ممکن بود که ساندرز “می تواند به ارمغان بیاورد یک رای دهندگان اما من فکر می کنم آن را سخت تر است.”

اما ساندرز نشان داده است جای پایی در تگزاس و موفقیت خود را است emboldening یک محصول از شورشیان رقبا در سمت چپ به چالش کشیدن دموکراتیک راهکار است که نشان می دهد پایان دادن به مذاکرات نیاز به تسلط گسترده تجدید نظر نامزدها که می تواند به جذب بیشتر رای دهندگان. در میان آنها جسیکا Cinseros, 26, که ساندرز تایید شده است و در تلاش برای تبدیل شدن به جوانترین عضو کنگره در یک پیشنهاد در برابر Rep. هنری Cuellar در تگزاس.

“مردم به دنبال رهبری در حال حاضر” گفت: حزب محافظه Gavito رئیس و بنیانگذار شرکت از راه به پیروزی مترقی گروه تاسیس پس از جنجال را در سال 2016 پیروز شود. “با سمت راست بالای بلیط و با حق downballot مسابقه تگزاس بازی منصفانه است.”

مارلا دیوی, 49, گفت که او تا به حال پشتیبانی Klobuchar و سوار 60 مایل (96.56 کیلومتر) از خانه اش در, شرمن به, مینه سوتا, سناتور, حمایت بایدن در فرد است.

“من به هر وزش نامزد وجود دارد” دیوی گفت.

___

دنبال Paul J. Weber در توییتر www.twitter.com/paujweber

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im