Texans انتخاب TCU DT راس Blacklock فلوریدا LB Greenard

راس Blacklock بسیار افتخار از پدرش جیمی و تاثیر او ساخته شده بازی برای Harlem Globetrotters برای بیش از یک دهه قبل از تبدیل شدن به مربی خود.

این درست است که جوان Blacklock می دانستم که در اوایل بسکتبال خواهد بود مسیر خود را.

“من پدر او یکی از پیشگامان” راس گفت. “او یک پیاده روی افسانه ای. بسکتبال فقط نبود اولین عشق من. فوتبال بود و من برای اولین بار. من فکر بسکتبال بود فقط بیش از حد نرم ، من همیشه استفاده می شود به خطا زمانی که من بازی AAU و چیزهای شبیه به آن.”

بنابراین راس یک هدف برای ایجاد یک نام برای خود در فوتبال است. او در زمان یک گام بزرگ در این سفر جمعه شب هنگامی که TCU دفاعی مقابله با گرفته شده بود در دور دوم پیش نویس NFL توسط Houston Texans.

“پدر من ایجاد یک میراث در بسکتبال برای خانواده ما, بنابراین من فکر می کنم من به معنای آن را برای فوتبال,” او گفت:. “من اولین فرد در خانواده من در NFL. پس از آن یک شروع بسیار خوب برای من است.”

تگزاسی ماند با دفاع در دور سوم انتخاب فلوریدا linebacker Jonathan Greenard با 90 انتخاب کنید. Greenard تا به حال 50 پردازد و led کنفرانس جنوب شرقی با 10 کیسه و 16 پردازد برای زیان های فصل گذشته پس از انتقال از لوئیزویل. او سه فصل در لوییویل قبل از گم 2018 فصل را با مچ دست و آسیب دیدگی است.

Blacklock بود که پیش نویس در شماره 40 بود تگزاسی’ اولین انتخاب این سال به آنها داد و ستد خود دور اول اسلات به میامی در ماه اوت به عنوان بخشی از معامله برای مقابله با چپ Laremy Tunsil و گیرنده کنی عکسهای.

Blacklock تا به حال 40 پردازد و 3 1/2 کیسه فصل گذشته در بازگشت خود پس از از دست رفته 2018 فصل را با یک آشیل دچار آسیب در پیش فصل تمرین.

او معتقد است وقت خود را دور از میدان با آسیب دیدگی خود را به پایان رسید تا بودن خوب برای او. قادر به راه رفتن برای مدتی تنها چیزی که او می تواند انجام دهد مطالعه این بازی است.

“من فقط یادگیری و که بیشتر از یک بازیکن فوتبال … من صرف زمان بیشتری را بر روی فیلم,” او گفت:. “حتی اگر من نمی تواند وجود داشته باشد بسیاری از زمان به دلیل آسیب دیدگی من همیشه به تماشای فیلم خود را به عنوان اگر من هنوز هم بازی بود. از دست رفته است که فصل به من کمک کرد تا ذهنی.”

هوستون بود و نیاز به عمق خط دفاعی بینی مقابله با D. J. خوان امضا شده با Bengals این offseason. آنها آن را کردم با 6 پا-4, 305-پوند Blacklock که از هوستون حومه Missouri City, Texas.

او کمی نا امید شد که او پیش نویس در دور اول اما با رفتن به یک تیم فقط چند دقیقه از خانه که در آن او ساخته شده همه چیز آسان تر است.

“من فراتر از آن هیجان زده می شود قادر به بازگشت صفحه اصلی و بازی برای زادگاه من و قادر به انجام کارهای خوب برای این شهرستان و فوتبال بازی,” او گفت:.

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>