آزمایشات نشان می دهد ویروس جدید زندگی در برخی از سطوح به مدت 3 روز

جدید کروناویروس می تواند زندگی می کنند در هوا برای چند ساعت و در برخی از سطوح به عنوان دو تا سه روز آزمون توسط دولت ایالات متحده و دیگر دانشمندان دریافته اند.

کار خود را شنبه منتشر شده نشان می دهد افراد آلوده می تواند از طریق هوا و همچنین از دست زدن به چیزهایی که آلوده شده بودند توسط دیگران که آن را در علاوه بر این به طور مستقیم فرد به فرد تماس بگیرید.

پس از در حال ظهور در چین در اواخر سال گذشته این ویروس جدید آلوده بیش از 120 ، 000 نفر در سراسر جهان و ایجاد بیش از 4,300 مرگ و میر — به مراتب بیشتر از سال 2003 شیوع سارس ناشی ژنتیکی مشابه ویروس.

برای این مطالعه محققان با استفاده از یک دستگاه نبولایزر برای قرار دادن نمونه ویروس جدید به هوا تقلید از آنچه ممکن است اتفاق می افتد اگر یک فرد آلوده سرفه یا ویروس ساخته هوابرد برخی از راه های دیگر.

آنها دریافتند که قابل دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

نتایج مشابهی به دست آمده از آزمایش آنها بر روی این ویروس که ناشی از سال 2003 شیوع سارس بنابراین تفاوت در دوام ویروس برای حساب نمی چقدر بیشتر به طور گسترده ای به یکی از جدید گسترش یافته است, محققان می گویند.

آزمون انجام شد توسط دانشمندان از موسسه ملی بهداشت دانشگاه پرینستون و دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس با کمک های مالی از دولت آمریکا و بنیاد ملی علوم.

یافته اند بررسی توسط دیگر دانشمندان هنوز و ارسال شده و در یک سایت که در آن محققان می توانند به سرعت به اشتراک گذاری کار خود را قبل از انتشار.

“این یک قطعه جامد از کار است که پاسخ سوالات مردم درخواست شده است” و نشان می دهد ارزش و اهمیت بهداشت مشاوره است که مقامات بهداشت عمومی شده اند تاکید گفت: Julie فیشر یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه جورج تاون.

“آنچه که ما نیاز به انجام است که شستن دست ما آگاه است که افرادی که آلوده می شوند ممکن است آلوده سطوح” و با نگه داشتن دست را از چهره او گفت:.

___

Marilynn Marchione می تواند به دنبال در توییتر: @MMarchioneAP

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>