تنسی, شهرستان از بین می برد و پرونده در پی توسط خبرنگار

NASHVILLE, Tenn. (AP) — مقامات در تنسی, شهرستان باید نابود سوابق عمومی که به دنبال یک روزنامه.

Chattanooga Times Free Press خبرنگار سارا فضل تیلور در تلاش بود تا ببینید که آیا Hamilton County دفتر دادستان بود انکار سوابق درخواست بدون دلیل خوب, او گفت:. به این منظور او در ماه اوت به دیدن تمام تماس های ورودی پرونده درخواست سال گذشته همراه با پاسخ.

تیلور مشکوک به دفتر ممکن است غیرقانونی انکار درخواست پس از دانا Beltramo پرونده هماهنگ کننده دفتر دادستان به او گفت که تمام ارتباطات خود را با آن اداره ممتاز بودند و خارج از محدوده تیلور گفت.

“من می خواستم برای دیدن اگر آنها واقعا انکار همه درخواست,” او گفت:, و اضافه کرد که قبل از او می تواند پیدا کردن دفتر تخریب بسیاری از این پرونده است.

در ابتدا Beltramo در پاسخ به تیلور درخواست با درخواست او به پرداخت $717 حدود 1,500 صفحات سوابق تیلور گفت. در تنسی مقامات می تواند پول را برای ایجاد کپی از سوابق, اما آنها مجاز نیست به اتهام کسی به سادگی نگاهی به سوابق است که چه شد درخواست.

او حاضر به پرداخت.

“این رفت و برگشت به جلو و عقب برای چندین هفته,” او گفت:. “من حفظ شنوایی از مسئولان شهرستان که رفتن آنها به کار می کند.”

در ضمن Beltramo به دنبال و دریافت مجوز در Oct. 2 جلسه Hamilton County سوابق عمومی کمیسیون برای از بین بردن تمام سوابق درخواست ها و پاسخ پس از 30 روز. تیلور گفت: او غافل از جلسه و یا سیاست جدید و ادامه داد: به دنبال این پرونده بدون دانستن آنها نابود شده است.

شهرستان وکیل Rheubin تیلور گفت: در یک شنبه مصاحبه تلفنی که در زمان نشست ماه اکتبر او باور نمی کند که پرونده هنوز در حال به دنبال کاغذ.

“وجود دارد هیچ مذاکرات,” او گفت:. “ما به آنها گفتم یک مقدار و آنها حاضر به پرداخت.”

سارا فضل تیلور اختلافات که با اشاره به یک ماه سپتامبر ایمیل مکاتبه است که در آن از او خواسته Rheubin تیلور, آیا او بود که برای تجدید نظر در هزینه.

در نهایت مدیران در کاغذ درگیر شدم و دو هفته پیش تیلور دریافت برخی از آنچه او خواسته بود برای حدود 200 صفحه است. تنها پس از آن که او آموخته است که دیگر سوابق نابود شده بود.

Chattanooga Times Free Press, ویرایشگر, آلیسون Gerber شد درگیر در مذاکرات برای دریافت پرونده از جمله در یک جلسه در اواخر ماه دسامبر که شامل کاغذ جمهور جف DeLoach and Hamilton County شهردار جیم Coppinger.

“پرونده در حال حاضر نابود شده اند اما اشاره ای به آن نشده یک بار در جلسه” Gerber گفت. “این نبود که در همه است که 98 درصد از پرونده های تخریب شده بود.”

Rheubin تیلور توافق کردند که “وجود اسناد و مدارک مورد بحث نیست” اما گفت: در این جلسه تنها “توضیح روند” چرا آنها را به اتهام برای پرونده های خاص. تیلور همچنین در زمان موضوع را با برآورد که 98 درصد از اسناد کاغذی درخواست نابود شده بود.

شهرستان نابود سوابق درخواست ها که در آمد از طریق ایمیل و ایمیل آن پاسخ Beltramo گفت: در یک مصاحبه تلفنی اما اکثر درخواست های ارائه شده از طریق سوابق فرم است که این شهرستان را نگه دارید. کسانی که در این پرونده بودند که در نهایت تبدیل به کاغذ در ماه ژانویه همراه با اسکن از برخی از کاغذ در مکاتبات.

Rheubin تیلور گفت: این شهرستان نیست تغییر ذهن خود را در مورد شارژ پول برای پرونده. آنها نمی مسئول در پایان به دلیل درخواست از مقاله اصلاح شد در ماه دسامبر جلسه به کوچکتر مجموعه ای از اسناد و مدارک که نیاز به redacted با یک وکیل.

گربر می بیند حوادث متفاوت است. او گفت: مسئولان شهرستان همچنان به اصرار دارند که آنها می تواند شارژ برای این پرونده تا زمانی که مقاله ارائه نظر از دفتر امور خارجه از باز کردن پرونده وکیل بیان آنها نیست.

“آن احساس می کند مانند آنها پرتاب نگهداری تا موانع به این امید که ما را دور” Gerber گفت. “آن احساس می کند مانند آنها در نظر گرفته شده هرگز به ما بگویید که آنها را نابود کرده بود پرونده به جز ما نگه داشته و فشار.”

Gerber گفت: این روزنامه است که هنوز تصمیم گیری در مورد آنچه اقدامات آن کنار خواهد کشید.

هیچ چیز وجود دارد در دولت قانون که به صراحت منع از بین بردن سوابق پس از آنها خواسته شده است که گفت: Lee پاپ تنسی باز کردن پرونده وکیل, اما دفتر او توصیه می کند در برابر آن.

“آن را فقط به نظر نمی آید خوب,” او گفت:. “آن را در روح شفافیت است.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت