تهران خانه از چهار روزنامه نگاران حمله, تجهیزات ضبط

کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) می گوید: ایران در عراق حمله روزنامه نگاران خانه در روزهای اخیر در تلاش برای ارعاب منتقدان انتخابات مجلس انتخابات است.

اعضای نخبگان سپاه (سپاه) حمله کردند, تهران خانه های, از روزنامه نگاران, مازیار خسروی Yasaman Khaleghian, Moloud حاجی زاده و یغما Fakhshami, CPJ در بیانیه ای گفت در فوریه 5, با استناد به اخبار و گزارش و یک فرد آشنا با این موارد است.

با توجه به منابع آن اسناد و مدارک ضبط می شد و تجهیزات کشف و ضبط شد و در تاریخ 26 ژانویه و فوریه 3 حملات. سپاه عوامل را ندارد هر گونه بازداشت یا اعلام یک دلیل برای حمله است.

حملات بیا هفته قبل از ایران برنامه ریزی شده است به برگزاری انتخابات عمومی در ژانویه 21.

“خوش آمدید روزنامه نگاران خانه در اجرا تا انتخابات نشان می دهد که مقامات ایرانی قصد دارند در خفقان بحث و ارعاب منتقدان گفت:” CPJ خاورمیانه و شمال آفریقا هماهنگ کننده برنامه Sherif منصور.

“اگر مقامات می خواهید به نشان می دهد که این کشور در انتخابات باز و عادلانه آنها باید اجازه دهد که روزنامه نگاران به کار بدون ترس او گفت:” دعوت از مقامات ایرانی برای توقف یورش خبرنگار خانه و بازگشت لپ تاپ های همراه و نوت بوک و تمام مواد دیگر را مصادره کردند در حملات اخیر.

کسی که صحبت می کرد به CPJ به شرط ناشناس ماندن گفت که عوامل سپاه گفت: همه چهار چهار روزنامه نگاران آنها خواهد بود تماس گرفت برای بازجویی در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت