تهران را انکار می کند و دانش از دست رفته Ex-FBI Agent پس از گزارش او در ایران بازداشت

تهران را رد کرده آن را می داند محل رابرت لوینسون پس از ایالات متحده خواستار “کامل حسابداری” از آنچه اتفاق افتاده است به عامل بازنشسته اف بی آی است که اعتقاد به فوت در ایران در بازداشت هستند.

“ایران همواره ادعا می کند که مقامات آن هیچ آگاهی از محل نگهداری آقای لوینسون و این که او است که در ایران در بازداشت هستند. کسانی که حقایق تغییر نکرده” علیرضا Miryousefi سخنگوی ایران ماموریت در سازمان ملل متحد گفت: در یک صدای جیر جیر در, مارس 26.

این بیانیه می آید در پاسخ به کاخ سفید در بیانیه ای گفت که دولت ایالات متحده بر این باور باب لوینسون ممکن است در گذشت “چند وقت پیش.”

“ایران باید با ارائه کامل حسابداری از آنچه رخ داده است با باب لوینسون قبل از ایالات متحده می تواند به طور کامل قبول آنچه اتفاق افتاده است در این مورد” کاخ سفید امنیت ملی و مشاور رابرت اوبراین گفت: در بیانیه ای در مورد آمریکایی است که ناپدید شده در ایران 13 سال پیش زمانی که او 58.

قبل از بیانیه ای که خانواده لوینسون به پست شده در رسانه های اجتماعی است که آن را تا به حال دریافت کلمه در مورد او به احتمال زیاد سرنوشت از دولت ایالات متحده.

“ما به تازگی دریافت اطلاعات از مقامات ایالات متحده که باعث شده است تا هر دو آنها را و ما را به این نتیجه که ما فوق العاده شوهر و پدر درگذشت در حالی که در ایران بازداشت” به خانواده لوینسون در بیانیه ای گفت.

“ما نمی دانیم که چگونه او تنها است که آن را قبل از COVID-19 همه گیر” به آن اضافه شده است.

زیر خانواده اعلام و قبل از اوبراین نظرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “من نمی خواهد قبول کند که او مرده است.”

لوینسون شده بود “بیمار برای مدت زمان طولانی” قبل از او بازداشت شد تهمت, گفت:, و اضافه کرد که او احساس “وحشتناکی” برای خانواده اما هنوز هم تا به حال برخی از امید است که لوینسون زنده بود.

“آن را به دنبال ندارد اما من قبول نمی کند که او” مرده است. آنها نه به ما گفت که او مرده اما بسیاری از مردم فکر کردن که این مورد,” او گفت:.

لوینسون ناپدید شد زمانی که او در سفر خود به ایران رفت و آمد مکرر از جزیره کیش در مارس 2007. او برای سازمان سیا به عنوان یک پیمانکار در زمان.

ایالات متحده بارها و بارها نام ایران برای کمک به پیدا کردن لوینسون و او را به خانه آورد اما مقامات ایرانی گفت: آنها تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد سرنوشت خود را.

اما زمانی که او ناپدید شد, یک ایرانی دولت در ارتباط خروجی رسانه ها پخش یک داستان گفت که او “در دست نیروهای امنیتی ایران.”

به خانواده لوینسون گفت که او خواهد بود امروز زنده “اگر نه برای بی رحمانه, بی عاطفه اقدامات رژیم ایران است.”

“چه کسانی مسئول در ایران می تواند این کار را به یک انسان در حالی که بارها و بارها دروغ گفتن به جهان این همه وقت است که برای ما غیر قابل درک. آنها ربوده شده یک شهروند خارجی را تکذیب کرد و او را از هر گونه حقوق اساسی بشر و خون خود را در دست خود” در این بیانیه اضافه شده است.

با گزارش AP رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de