تاجیکستان می گوید کشاورزان برای جلوگیری از, رمضان, سریع, به نقل از بیماری و نیاز به کار

تاجیک رئیس جمهور تاجیکستان به کشاورزان خواست در این کشور عمدتا مسلمان نیست و به سرعت در طول ماه رمضان طوری که آنها می تواند به سالم ماندن و کار در این زمینه.

آسیای مرکزی کشور ادعا می کند نیست به هر گونه عفونت کروناویروس اما ایران را در فرودگاه گفت: در تاریخ 23 آوریل که روزه باعث می شود مردم “آسیب پذیر به عفونت از بیماری های عفونی.”

“اگر چه این بیماری ثبت نشده است در کشور ما این معنا نیست که ما باید بی دقتی و نشستن بیکار” ایران را در فرودگاه نوشت: در آستانه اسلامی ماه رمضان.

با وجود این ادعا به هیچ COVID-19 موارد تاجیکستان مرزهای خود را بسته و مراحل دیگر از جمله بسته شدن مساجد برای حفظ این ویروس از گسترش.

با استناد به تاجیکستان طرفدار دولت و مقامات مذهبی ایران را در فرودگاه اظهار داشت مضرات روزه “کشاورزان و پرورش دهندگان دام و کسانی که کار سخت است.”

“من مصرانه از همه کار در زمینه های… به نام به سلامت خود و خانواده شان را تضمین خود خانواده رفاهی برای استفاده از این تقدیر و تاخیر سریع تا بیشتر زمان مطلوب” ایران را در فرودگاه گفت.

گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی شناسایی تاجیکستان به عنوان یک “کشور از نگرانی خاص” برای محدودیت و سرکوب مذهبی عمل.

“دولت تاجیکستان به دنبال به دقت کنترل مسلمان مذهبی, تمرین, تنظیم حتی جزئیات کوچک که ممکن است بیان عقیده مذهبی در چه سن و زمانی که از کجا و چگونه” آن گفت: در آن سال 2019 گزارش آزادی مذهبی.

ماه رمضان پیام با تمرکز بر امنیت غذایی می آید به عنوان اتحاد جماهیر شوروی سابق جمهوری خواسته است که کمک کنندگان بین المللی برای کمک های اضطراری برای کمک به این کشور در مقابله با تاثیر اقتصادی جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

تاجیکستان است که به احتمال زیاد به رنج می برند به ارز خارجی مشکلی برای پرداخت هزینه های واردات – از جمله برخی از اقلام مواد غذایی — به عنوان حواله از کارگران مهاجر در روسیه رکود با توجه به همه گیر. قزاقستان نیز اجرا سهمیه بر صادرات گندم.

حدود 65 درصد از تاجیک نیروی کار درگیر در کشاورزی است.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>