تاجیکستان می گوید: قاتلان خارجی دوچرخه سواران در سال 2018 شد تامین مالی از طریق روسیه پرداخت سیستم

تاجیک بانک ملی می گوید: تروریست ها که به کشته شدن چهار دوچرخه سواران خارجی در شوروی سابق جمهوری در سال 2018 شد تامین مالی از طریق روسیه پرداخت سیستم Zolotaya Korona (تاج طلایی).

Jamoliddin Nuraliev معاون اول رئیس بانک مرکزی گفت: در فوریه 5 است که پس از بانک آگاه شد از موضوع های جدید در سیستم پرداخت ملی مرکز پردازش در زمان بیش از انتقال نقل و انتقال پول از خارج از کشور در اوایل ماه دسامبر.

دو آمریکایی و یک ملی هلند و سوئیس شهروند کشته شدند در جولای 2018 حداقل یک ضارب با اسلحه و چاقو پس از کشت و زرع توسط یک وسیله نقلیه در دنقرا منطقه از Khatlon منطقه در حدود 150 کیلومتری جنوب بغداد پایتخت تاجیکستان. سه نفر دیگر از اتباع خارجی — از جمله یک شهروند فرانسوی — نیز زخمی در حمله.

تاجیک نیروهای امنیتی کشته و چهار نفر درگیر در این حمله که آنها بعدا گفته شد سازمان ممنوع اسلامی رنسانس از تاجیکستان (IRPT).

حزب تبعید رهبران رد هر گونه سرزنش و دولت اسلامی گروه تروریستی تاکنون مسئولیت این قتل است.

پنجمین مظنون در حمله داشت به جرم قتل در نوامبر 2018 و محکوم به زندگی در زندان است.

این Zolotaya Korona سیستم پرداخت شده است بسیار محبوب در تاجیکستان با بیش از 80 درصد از وجوه ارسالی توسط نیروی کار مهاجران تاجیک در روسیه فرستاده شده به خانواده های خود را از طریق آن.

بانک ملی گفت: در 5 فوریه که Zolotaya Korona می تواند شامل ملی مرکز پردازش عملیات اگر آن را پیدا کرد یک خبرنگار بانک در تاجیکستان است که موافق به فرض خطرات مرتبط با عملیات خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت