تاجیک دولت اسلامی کارگزینی گزارش ‘می رود از دست رفته’ از سوریه زندان

بدنام دولت اسلامی کارگزینی شده است که مربوط به حملات تروریستی در سوئد و روسیه و تاجیکستان رفته است از دست رفته از یک زندان در شمال سوریه با توجه به مردم با علم خود بازداشت.

پرویز Saidrahmonov, 33, نبوده است, دیده می شود, در زندان, در سوریه در شهر Afrin برای بیش از یک ماه با توجه به یک تاجیک که به گفته او به طور مشترک همراه با Saidrahmonov که نیز برگزار می شود در همان زندان است.

زن صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن گفت که Saidrahmonov قبلا مجاز به ملاقات با همسر خود را دو بار در ماه.

“شایعاتی وجود دارد که در اینجا Saidrahmonov فرار از زندان, اما من نمی دانم برای مطمئن” زن گفت: RFE/RL توسط تلفن در ژوئن 15.

این زن است که در بازداشت همراه با دیگر مردم با اتهام لینک کلیک کنید برای داعش,

یکی دیگر از تاجیک, زن, زندگی می کند که در Al-Hawl اردوگاه پناهندگان در سوریه گفت: RFE/RL که Saidrahmonov به نام او “از آبی” در اوایل ماه ژوئن پس از درخواست یکی از اعضای خانواده خود را.

“او خودداری کرد و به من بگویید که در آن او بود و فقط گفت که همه چیز خوب بود گفت: در 15 ژوئن.

RFE/RL نمی تواند به طور مستقل صحت این ادعا است.

Saidrahmonov, همچنین شناخته شده به عنوان ابو داود در میان چندین کلید دولت اسلامی چهره های از تاجیکستان که دوشنبه می خواهد مسترد از سوریه و عراق است.

او شده است مربوط به چند حملات و توطئه های تروریستی در کشورهای مختلف از جمله در سال 2017 حمله کامیون در سوئد که به کشته شدن پنج نفر.

اجرای یک قانون رسمی در تاجیکستان گفت: تاجیکستان از مقامات آگاه از ادعا در مورد Saidrahmonov ادعا ناپدید شدن از Afrin زندان که در حال حاضر کنترل شده توسط نیروهای ترکیه.

به گفته این مقام تاجیک مقامات به طور رسمی خواسته مقامات زندان برای اطلاعات اما هنوز هیچ پاسخی دریافت. رسمی صحبت در خواست نامش فاش نشود به او مجاز به صحبت با رسانه ها.

در اواخر ماه ژانویه به دادستان کل کشور را اعلام کرد که آن را “تکمیل مدارک به بازگرداندن Saidrahmonov” و آن امیدوار بود او را “بازگشت به تاجیکستان در روزهای آینده.”

تلاش, اما, شد, متوقف, با شیوع کروناویروس.

محققان سوئدی می گویند Saidrahmonov شد همدست از Rakhmat Akilov یک ازبک که سوار یک کامیون ربوده پایین مشغول پیاده روی در خیابان های استکهلم در 7 آوریل سال 2017, کشته شدن پنج نفر و مجروح شدن 10 نفر دیگر.

Akilov شد و محکوم به زندگی در زندان در ماه ژوئن سال 2018 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de