سوریه جت ‘قطع’ به عنوان ترکیه می گوید: “هیچ تمایل و یا قصد برخورد با روسیه’

ترکیه وزیر دفاع گفت: در مارس 1 که کشورش “با موفقیت” ادامه عملیات نظامی در سوریه علیه روسیه حمایت رژیم در دمشق و آنکارا ندارد “تمایل یا قصد برخورد با روسیه است.”

در عرض چند ساعت از بیانیه ای که گزارش ها از سوریه ادعا کرد که نیروهای ترکیه به حال سیم جنگنده های سوریه به عنوان نگرانی های نصب شده از یک تشدید درگیری مستقیم بین ترکیه عضو ناتو و نیروهای روسیه متحد سوریه است.

ترکیه نیروهای نظامی اعلام کرد تشدید مبارزات انتخاباتی خود را از طریق عملیات بهار سپر پس از 34 سرباز ترک کشته شدند در سوریه حمله هوایی در منطقه ادلب که در آن روسیه به نیروی هوایی استفاده شده است برای کمک به نیروهای وفادار به بحرانزده سوریه بشار اسد.

“پس از حمله شنیع در تاریخ 27 فوریه در ادلب عملیات بهار سپر با موفقیت ادامه می دهد” ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar شد به نقل از خبرگزاری فرانسه عنوان کرد و گفت: از طریق وزارت امور خارجه خبرگزاری “آناتولی” و اضافه کرد “ما اصلا تمایل و یا قصد برخورد با روسیه است.”

ادلب بخشی از آخرین باقی مانده در خاک سوریه برگزار شده توسط ترکیه حمایت کردهاند.

بعد از آن در مارس 1, بعد از سوریه آمده است: دولت بسته شدن حریم هوایی در بخش شمال غربی این کشور در دمشق گفته است که ترکیه به “هدفمند” دو جت آن بیش سوریه حریم هوایی.

یک گروه شورشی و ناظر حقوق بشر سوریه یک بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور گفت: این دو هواپیما شده بود “قطع کرد.”

سوریه و رسمی به خبرگزاری سانا گفت: چهار خلبان خارج شده و فرود با خیال راحت.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان — که کشور یک عضو ناتو — گفت: در فوریه 29 که او گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در یک مکالمه تلفنی که مسکو باید ایستاده کنار در سوریه به ترکیه اجازه مقابله با نیروهای دولتی سوریه.

وزارت خارجه روسیه گفت: همان روز که دو طرف به توافق برای کاهش تنش ها در حالی که در ادامه اقدامات نظامی وجود دارد.

اردوغان گزارش همچنین صحبت با دیگر رهبران جهان از جمله رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صدراعظم آلمان ،

روسیه دولت خبرگزاری اسپوتنیک گفت در مارس 1 که سر از آن ترکیه عملیات بوده است “گرفته شده و به زندان” توسط پلیس در استانبول.

RT و Sputnik سردبیر مارگاریتا Simonyan ادعا کرد که این سازمان تا به حال شده است قادر به تماس با کارکنان در آنکارا پس از حملات توسط “تظاهر” بودند که در تلاش برای شکستن به آپارتمان خود را.

این اطلاعات می تواند بلافاصله نمی توان تایید کرد.

ترکیه تا به حال در پاسخ به مرگ ده ها تن از نیروهای خود را در حمله هوایی در این هفته در سوریه مرگبار بمباران خود را در منطقه ادلب.

سوریه و روسیه جنگنده در فوریه 29 نگه داشته تا حملات هوایی در شهرستان ادلب از Saraqeb سوریه رصدخانه جنگ مانیتور گزارش داد. این شهر واقع شده است و بر روی یک کلید بزرگراه شده است که در یک نقطه اشتعال جنگ در روزهای اخیر.

ترکیه در فوریه 29 انباشته فشار بر جامعه بین المللی برای مقابله با دوباره جریان مهاجران جنگ زده سوریه با رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد یک “باز کردن درب” سیاست که نمی خواهد جلوگیری از مهاجران در خاک ترکیه از ادامه نسبت به اتحادیه اروپا است.

که موجب سیل تلاش در گذرگاه های غیر قانونی به یونان و احتمالا بلغارستان قرار داده است که اتحادیه اروپا را به مرز قدرت Frontex در “آماده باش” در تاریخ 1 مارس.

بر اساس گزارش AP, AFP و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت