سوریه پایتخت را لرزاند توسط انفجار به اسرائیل بازدید به اهداف

سوریه (AP) — اسرائیل زده اهداف متعدد در نزدیکی پایتخت سوریه اواخر یکشنبه تحریک ضد هواپیما آتش از کشور دفاع هوایی است که دمشق را تکان داد. این آخرین حمله اسرائیل جنگ زده کشور است.

یک نظامی ارتش سوریه در بیانیه ای گزارش داد حمله اسرائیل به نزدیکی فرودگاه بین المللی دمشق و گفت: آن دفاع هوایی مواجه اسرائیل راکت که از جهت اشغال شده توسط اسرائیل بلندی های جولان. به گفته مدافعان ره یا شات پایین ترین آنها.

در نادر اذعان عملیات در کشور همسایه سوریه, اسرائیل گفت: آن مغربی اهداف فلسطینی شبه نظامی جهاد اسلامی در جنوب دمشق در علاوه بر این به سایت در نوار غزه ، آن گفت: این سایت حمله کرده بودند مورد استفاده قرار گیرد برای “تحقیق و توسعه تسلیحات” که در حال تولید در سوریه و غزه. آن گفت: این سایت نیز تولید ده ها کیلوگرم از سوخت راکت در هر ماه.

نظامی گفت که این حملات “انجام شد در پاسخ به اقدام به حمله صبح امروز در حصار امنیتی (در غزه) و راه اندازی موشک از نوار غزه در اسرائیل است.”

ساکنان گفت: چندین انفجار دمشق را تکان داد برای حدود 15 دقیقه به عنوان دفاع هوایی شلیک به عقب.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه که نظارت بر درگیری های سوریه گفت این انفجار ناشی از بمب گذاری در اسرائیل مشکوک ایرانی توقیف شده در مجاورت فرودگاه بین المللی دمشق.

اسرائیل اغلب حملات در اهداف در داخل سوریه اما تا حد زیادی خودداری از پذیرش آن پنهان عملیات نظامی وجود دارد.

ایران یک متحد دمشق و ارائه کرده است مشاوران نظامی و ارسال شبه نظامیان و مواد پشتیبانی برای کمک به بشار اسد به نیروهای دولتی در نه سال جنگ داخلی.

اسرائیل در نظر ایران یک تهدید امنیت ملی می گوید و آن را تحمل نخواهد کرد ایران با حضور در مرزهای خود است.

در ماه نوامبر اسرائیل را هدف قرار دو عضو ارشد جهاد اسلامی فرماندهان در یک حمله همزمان کشتار در غزه و دست دوم در سوریه است. در آن زمان جنگنده های اسرائیلی شلیک سه موشک در خانه رسول اکرم (ص) al-Ajouri عضو جهاد اسلامی را رهبری زندگی در تبعید. او آسیب نمی شود اما پسر او و نوه کشته شدند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ایلن بن صهیون در اورشلیم و رسول اکرم (ص) کرایه در غزه و کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>