سوریه می گوید آن مواجه حمله اسرائیل به ایران حمایت نیروهای

مشکوک به اسرائیل جنگنده های هدفمند ایرانی و ایران-حمایت مبارزان در شرق سوریه در نزدیکی شهر تاریخی پالمیرا.

رسانه های دولتی سوریه سانا گفت: اواخر مارس 20 که دفاع هوایی “مواجه اسرائیل موشک تجاوز” و “به ضرب گلوله یک تعداد خصمانه موشک قبل از رسیدن به اهداف خود.”

به ناظر حقوق بشر سوریه بریتانیا بر اساس جنگ مانیتور گفت: هدف شد “پایگاه های نظامی برای شبه نظامیان ایرانی در پالمیرا صحرا.”

هیچ فوری تایید رسیده است. سوریه رسانه های دولتی به طور منظم overstates موفقیت از این کشور دفاع در برابر حملات اسرائیل.

نیروهای دفاعی اسرائیل نظر نیست.

اسرائیل انجام داده است صدها نفر از حملات در سوریه در سال های اخیر هدف قرار دادن نیروهای ایرانی نیروهای دولتی سوریه و حوثی ها.

غربی و اطلاعاتی اسرائیل می گویند ایران و حوثی ها با استفاده از شرقی سوریه دسر هم مرز با عراق برای انتقال جنگجویان و سلاح های پیشرفته سیستم برای حمایت از حکومت سوریه و لبنان گروه های شبه نظامی حزب الله.

هفته گذشته هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل شلیک دو موشک در یک خودرو حامل اعضای ایران-حمایت حزب الله در سوریه نزدیک به مرز با لبنان است. حزب الله گفت: اعضای آن فرار کرد.

این حملات در آوریل 20 آمد و به عنوان وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف در دمشق که در آن او در دیدار با رئیس جمهور سوریه بشار اسد و سوری.

همراه با روسیه تهران را فراهم کرده است بسیار مهم حمایت نظامی به سوریه در این کشور جنگ داخلی که وارد آن سال 10 ماه گذشته است.

با گزارش AFP, AP, سانا و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر