سوریه (AP) — سوریه را نظامی اعلام کرد در روز دوشنبه که نیروهای خود را به دست آورد که کنترل مناطق در شمال غربی سوریه “در زمان ضبط” تعهد به ادامه تعقیب گروههای مسلح “در هر کجا که هستند.”

اعلام کردند نیروهای تثبیت دولت را نگه دارید و بر روی کلید حلب استان, گرفتن بیش از 30 روستا و hamlets در غرب روستا در یک روز و تامین امنیت استان است که تا به حال برای سال باقی مانده است و در طیف وسیعی از مخالفان آتش.

نیروهای بین بردن موانع و موانع در روز دوشنبه در روستاها و مناطق که قبلا تحت کنترل شورشیان سوریه, تلویزیون دولتی گزارش شده است. بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه, جنگ, نظارت, گروه, گزارش درگیری در جبل شیخ Akeel شمال غربی شهر حلب مرکز استان.

نجات و کمک های پزشکی کارگر گفت: حملات هوایی دوشنبه در Darat Izza یک شهر هنوز در دست مخالفان در شمال غربی حلب قرار دادن دو امکانات بهداشتی از خدمات. یک بیمارستان بود که به طور مستقیم ضربه و زخمی شدن دو کارکنان گفت: Mazen Kewara سوریه آمریکا جامعه پزشکی یک گروه است که پشتیبانی از بیمارستان دیالیز واحد. فیلم از نجات تیم داخلی سوریه دفاع نشان داد که آسیب های گسترده ای. یکی دیگر از حمله هوایی آمار نزدیک دیگر امکانات پزشکی برخی از 150 متر (متری) به دور است.

سوریه بیرون رانده شدند از شهر شرقی چهارم در اواخر سال 2016 که آنها کنترل شده برای سال در حالی که مبارزه با نیروهای دولتی مسئول در بخش غربی. اما گروه های شورشی همچنان به هدف قرار دادن نیروهای دولتی از خارج از شهرستان با ملات دور. آنها همچنین کنترل بخش های بزرگی از غرب روستایی حلب سرزمین است که مرتبط با آنها را به استان ادلب مخالفان اصلی دژ.

پیشرفت های جدید همراه با تامین امنیت بزرگراه ها کلیدی است که فرار از شورشی خاک به منظور تسهیل حرکت بین شمال و جنوب سوریه از جمله شهر حلب سوریه مرکز تجاری قبل از جنگ.

این شام شبکه یک اپوزیسیون پلت فرم رسانه گفت: پیشرفت های برش شورشیان عرضه خط به طور موثر رانندگی آنها را از این منطقه است.

این تحولات موجب اواخر شب جشن در شهرستان با رسانه های دولتی نشان دادن تصاویر از ساکنان تکان دادن پرچم و رقص در خیابان های بسته بندی شده با وسایل نقلیه.

از دسامبر سوریه شده اند در حمله گاز گرفتن بیت به بیت در شلوغ شورشی تحت محاصره خانه را به بیش از 3 میلیون نفر است. حمله آواره بیش از 800,000 مردم جرقه یکی از بزرگترین بحران انسانی در نه سال جنگ.

ژنرال علی Mayhoub سخنگوی سوریه نیروهای مسلح گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی که سوریه شد و در ادامه خود را در زمین پیشرفت به “از بین بردن آنچه که مانده است از گروه های تروریستی” در سوریه تبریک سربازان برای پیشرفت سریع در “زمان ثبت.”

مخالفان مسلح در حال حاضر به فشرده شدن منطقه از نزدیکی استان ادلب که در آن دولت نیز در حمله و همچنین بریدن از خاک مجاور در غرب حلب است. همچنین بخش هایی از شمال حلب منطقه که سابقه مرز با ترکیه است که توسط اداره ترکیه و متفقین سوریه جناح. بخش دیگری از استان غرب بیشتر تحت کنترل کردها به رهبری نیروهای متفقین با ایالات متحده است. کسانی که دو قسمت شده اند بخشی از دولت توهین آمیز است.

ترکیه که پشت مخالفان ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و تجهیزات به مخالفان محاصره در تلاش برای غرفه دولت سوریه را پیشبرد. آنکارا همچنین خواستار پایان دادن به دولت سوریه حمله. در حال حاضر بیش از 3.5 میلیون سوری به ترکیه ترس موج جدید ممکن است پایمال کردن مرزهای خود. سازمان ملل متحد نیز خواستار آتش بس.

حمایت از روسیه و ایران فعال است سوریه به دست آوردن مجدد کنترل از بسیاری از سرزمین های آنها از دست داده بود به گروه های مسلح که کار را برای سرنگونی بشار اسد.

بیش از 400 ، 000 نفر کشته شده اند و نیمی از سوریه جمعیت آواره پس از تظاهرات مسالمت آمیز در سال 2011 تبدیل به یک جنگ داخلی.

____

آسوشیتد پرس نویسنده سارا ال دیب در بیروت کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im