SXSW همکاران با آمازون برای قرار دادن آن در جشنواره فیلم آنلاین

نیویورک (AP) — پاپ کورن خواهد بود خود را به ارمغان بیاورد و کباب نمی تواند به خوبی, اما, Austin, Texas, SXSW Film Festival در حال حرکت آنلاین پس از آن 27th edition لغو coronavirus بیماری همه گیر.

SXSW پنج شنبه اعلام کرد که این همکاری با آمازون نخست تصویری به جریان به عنوان بسیاری از آن فیلم خط به بالا به عنوان امکان پذیر است برای 10 روز دوره در ایالات متحده از آن خواهد شد به بینندگان با یا بدون آمازون نخست عضویت.

South by Southwest سازمان کار کرده اند و دیوانه وار برای نجات آنچه آنها می تواند از این جشنواره و توجه به بسیاری از فیلم های است که برنامه ریزی شده بود به اکران وجود دارد. SXSW که برنامه ریزی شده بود به اجرا مارس 13-22 هفته گذشته اعلام کرد جوایز خود را برای رقابت های دسته بندی در هر صورت.

فرد فیلم را انتخاب کنید که آیا آنها می خواهند به انتخاب کردن در 10 روز “SXSW 2020 جشنواره فیلم مجموعه” در آمازون است. تعداد دفعات مشاهده نیست در فیلم به دست آورد Netflix بکشد برای مثال شرکت کنند. جشنواره کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از فیلم های آن انتظار دارد به میزبان.

اما برای فیلمسازان است که آیا عضویت در این پلت فرم های دیجیتال می تواند یک اندازه گیری از آرامش برای خود از دست رفته SXSW برتر و ارتقاء بهره مند شوند که عمده جشنواره مستلزم. فیلمسازان شرکت کننده دریافت خواهد کرد هزینه غربالگری.

“همیشه از SXSW لغو شد توسط شهر Austin ما شده است با تمرکز بر چگونه ما می تواند کمک باور نکردنی فیلم ها و فیلمسازان در SXSW 2020 جشنواره فیلم صف” گفت: جانت Pierson, مدیر فیلم در SXSW. “ما با الهام از سازگاری و انعطاف پذیری از فیلم جامعه به عنوان آن را در جستجو برای راه حل های خلاق در این بحران بی سابقه ای.”

SXSW و نخست تصویری با هدف برگزاری 10 روز آنلاین رویداد در اواخر ماه آوریل است.

جنیفر Salke رئیس Amazon Studios گفت که او امیدوار آنلاین SXSW “می تواند کمک به برخی از آن تجربه و ویترین هنرمندان و فیلم هایی که مخاطبان در غیر این صورت ممکن نیست که تا به حال فرصتی برای دیدن.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de