عالی لاما روسیه سیبری منطقه Tyva می میرد از Coronavirus

عالی لاما Dzhampel Lodoi روسیه سیبری منطقه Tyva — یک منطقه از راه دور از 330,000 مردم در نزدیکی روسیه-مغولستان مرز — مرده است از COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

منطقه رهبر Sholban Kara-Ool گفت: در تاریخ 23 ژوئن که لاما Dzhampel Lodoi درگذشت در سن 44 در حالی که در بیمارستان که در آن او درمان شده بود پس از 10 ژوئن پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

“من یک بار دیگر می خواهم به یاد ما جوانان است که این بیماری می تواند کشنده برای هر کسی است. ما می بینیم که این بیماری می تواند خطرناک برای هر کسی که حتی برای افراد جوان” Kara-Ool گفت.

Kyzyl

کیزیل

Dzhampel Lodoi قانونی شناخته شده به عنوان Apysh نشسته انتخاب شد به عنوان Tyva عالی لاما در نوامبر 29, 2019. ترکی زبان بومی Tuvan مردم عمدتا بودایی است.

Dzhampel Lodoi مرگ بر بدتر از coronavirus وضعیت در منطقه است. در ژوئن 23, Tyva پایتخت کیزیل به حالت تعلیق عملیات از کل سیستم حمل و نقل عمومی.

در همه تعداد coronavirus موارد در Tyva بیش از 3,700. برخی از 1,819 فتح کند گرفته شد مردم شده اند درمان بیماری, در حالی که حداقل 39 نفر مبتلا COVID-19 فوت کرده اند.

روسیه مقامات بهداشت فدرال گفت: در 24 ژوئن که تعداد کل coronavirus موارد در سراسر کشور بود 606,881 از جمله 8,513 مرگ و میر.

با گزارش Taiga.Info و TuvaOnline

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de