پتروزاودسک روسیه — بیش از یک دوجین مردم نشان داده اند در روسیه و شمال غربی منطقه کارلیا در اعتراض به درخواست دادستان است که دادگاه حکم روسی مورخ و فعال حقوق بشر یوری Dmitriyev به 15 سال زندان به اتهام آزار جنسی دخترش به تصویب رسید.

یکی از 15 معترضان آندره شناسی گفت: RFE/RL که یک شخص اعتصاب توسط Dmitriyev حامیان در تاریخ 8 ژوئیه برگزار شد “به دفاع از” مورخ است که مشهور گولاگ پژوهشگر گفت: از اتهامات عنوان شده علیه او به دلیل تحقیقات خود را به یک سمت از تاریخ است که پیچیده کرملین تجلیل از گذشته اتحاد جماهیر شوروی.

یکی از picketers روزنامه نگار ویکتوریا Ivleva بود بازداشت شده توسط پلیس.

روز قبل از دادستان استدلال در مورد آن و خواسته پتروزاودسک شهرستان دادگاه به حکم 64 ساله سر از کارلیا شعبه مسکو بر اساس حقوق بشر گروه یادبود به 15 سال زندان به عنوان بالا مشخصات آزمایشی وارد مرحله نهایی خود را.

Dmitriyev وکیل ویکتور Anufriyev گفت: در تاریخ 8 ژوئیه که این حکم و حکم خود را از مشتری انتظار می رود که در تلفظ در ژوئیه 22.

Dmitriyev دستگیر شد در سال 2016 در کودک-پورنوگرافی اتهامات بر اساس عکس از دخترش به تصویب رسید که مقامات یافت می شود بر روی کامپیوتر خود.

او را حفظ کرده است و بی گناهی خود را رقیب که تصاویر نمی شد مستهجن و ساخته شد در درخواست از مددکاران اجتماعی در مورد رشد کودک است. او می گوید که در مورد تلاش برای خنثی کردن تحقیقات خود را به اعدام های فراقضایی در کارلیا تحت دیکتاتور شوروی جوزف استالین.

یک دادگاه محلی تبرئه Dmitriyev در مارس 2018 اما کارلیا دیوان عالی کشور پس از تایید درخواست توسط دادستان و دستور محاکمه جدید.

مورخ بود rearrested در ژوئن 2018 است و در حال حاضر در دادگاه شدیدتر اتهام “اعمال خشونت آمیز از یک طبیعت جنسی علیه یک فرد زیر 14 سال سن داشتند.”

Dmitriyev را دهه تلاش برای افشای میزان استالین جنایات مشاهده شده است با دشمنی با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین رئیس دولت.

در ده ها تن از روسیه و محققان و مورخان و نویسندگان, شاعران, مخالفت سیاستمداران, هنرمندان, و, بازیگران, امضا نامه درخواست کارلیا دیوان عالی کشور به انتشار Dmitriyev ابراز نگرانی و پژوهشگر بهداشت پس از موارد مثبت coronavirus گزارش شده در این بازداشتگاه که در آن او است که برگزار می شود.

اتحادیه اروپا نام در مقامات روسی به انتشار Dmitriyev و تجدید نظر از اتهامات عنوان شده علیه او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net