تامین کننده مرگبار, داخل حمام, لوسیون در سیبری زندانی

ایرکوتسک-کسی که عرضه سیبری شهرستان با حمام لوسیون که به کشته شدن ده ها تن از افرادی که نوشیدن آن در سال 2016 محکوم شده و به زندان فرستاده شود.

لنین دادگاه منطقه ای در شهر ایرکوتسک در فوریه 27 یافت ساکنان محلی Afig Abbasov جرم عمد و فروش یک گروه از محصولات خطرناک برای امنیت عمومی و او را محکوم به 2 1/2 سال در زندان است.

محققان می گویند Abbasov و دیپلم خود را به ایرکوتسک از 2000 بطری های پلاستیکی با ناخن که شامل متانول — که می تواند کشنده باشد اگر مصرف — به جای به طور منظم الکل یا اتانول.

مسمومیت با الکل جانشین مکرر در روسیه که در آن مردم گاهی اوقات نوشیدن موادی که حاوی الکل هستند که ارزان تر از نوشیدنی های الکلی.

در داخل و اطراف ایرکوتسک منطقه ای سرمایه 4,200 کیلومتری شرق مسکو 78 نفر در ماه دسامبر سال 2016 پس از نوشیدن معطر حمام لوسیون به نام Boyaryshnik روسیه برای زالزالک.

به مرگ و میر منجر به محدودیت در فروش از الکل جانشین سراسر روسیه و محکم کردن از کنترل بر تولید و فروش نوشیدنی عطر و مایعات دیگر با بیش از 25 درصد الکل و همچنین داروهای حاوی اتانول است.

Abbasov که برای برخی از زمان موفق به جلوگیری از دستگیری آخرین فرد محکوم به اعدام در این مورد بالا مشخصات.

در کل 19 مردان و زنان از جمله Abbasov دانشیار مقامات محلی و همچنین به عنوان صاحبان و کارکنان از چندین مغازه ها دستگیر شدند درست پس از مرگ و میر دسته جمعی. برخی از آنها دریافت زندان های طولانی شرایط در حالی که برخی از جریمه شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>