Super Bowl Ads از مغلوب ساختن پیشی جستن و بلومبرگ

  • 1.8 K

مبارزات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات مایک بلومبرگ باید اعتبار خریداری شده در طول برجسته تلویزیون تبلیغ رویداد از سال: سوپر باول. هر دو برنامه ریزی شده نقاط را ادعا می کند که نیاز به متن یا توضیح بیشتر.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن را تبلیغ می گوید: “تغییر چیزی است که ما” تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس با تمرکز بر کاهش نرخ بیکاری اعداد. این درست است که نرخ بیکاری کاهش یافت و به “ضبط” پایین برای برخی از گروه ها به عنوان تبلیغ می گوید اما آن را گمراه کننده نشان می دهد که یک “تغییر دهید.” نرخ شده اند روند را از اواخر سال 2010 و اوایل سال 2011.
  • بلومبرگ آگهی در مورد تفنگ ایمنی ادعا می کند که “از 2900 مرگ کودکان از خشونت اسلحه در هر سال” در آمریکا اما این شامل بسیاری 18 و 19 ساله بودند که از نظر قانونی به عنوان بزرگسالان است. سالانه تفنگ و میر ناشی از آن در سنین 0 تا 17 به طور متوسط حدود نیمی از این رقم است.
بیکاری روند

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین منتشر شد یکی از دو تبلیغات این برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه.

منتشر آگهی مبارزات انتخاباتی آغاز می شود با یک گوینده گفت: “امریکا خواستار تغییر دهید. … و تغییر چیزی است که ما داریم.” آن می رود به بحث در مورد اقتصاد است. اما شایان ذکر است که اقتصاد به خوبی انجام شد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و ادامه داد: کاهش نرخ بیکاری ادامه یک روند — و نه یک “تغییر دهید.”

این آگهی می گوید: “نرخ بیکاری در حال غرق شدن به 49 سال کم است.” دسامبر رای — 3.5% — پایین آن بوده است و پس از آن ضربه است که علامت در دسامبر سال 1969 50 سال پیش. نرخ بیکاری پایین تر بود — 3.4% — بیش از چند ماه در سال 1968 و 1969 و در آن کم سابقه از 2.5% در ماه مه و ژوئن سال 1953 با توجه به اداره آمار نیروی کار.

در طول و سپس رئیس جمهور باراک اوباما در چهار سال گذشته در نرخ کاهش یافته بود از 8 درصد در ماه ژانویه 2013 به 4.7 درصد در ژانویه سال 2017 ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و آن کاهش یافته است یکی دیگر از 1.2 درصد از. در آن زمان جانت یلن پس از رئیس فدرال رزرو و بن Bernake سابق فدرال رزرو صندلی و گفت: اقتصاد در حال حاضر نزدیک به “اشتغال کامل.” پس از آن نرخ بیکاری کاهش یافته است یکی دیگر از 1.2 درصد است.

سوپر باول آگهی برجسته نرخ بیکاری برای آمریکایی های آفریقایی تبار گفت: “کاهش یافت و به پایین” و نرخ اسپانیایی آمریکایی گفت: “آمار یک زمان تمام کم سابقه بوده است.” برای آمریکایی های آفریقایی تبار, آمار بیکاری پایین ترین میزان 5.4% در ماه اوت سال 2019 است و لبه کمی به 5.9% از دسامبر. برای اسپانیایی آمریکایی, پایین ترین نرخ 3.9 درصد در ماه سپتامبر سال 2019افزایش کمی به 4.2 درصد در ماه دسامبر.

اما دوباره به عنوان ما گفت: قبل از این نرخ نشان دهنده ادامه yearslong اسلاید ابتدا در اواخر سال 2010 یا اوایل 2011 به عنوان نمودار زیر نشان می دهد.

هنگامی که ما در مورد این آمار و ارقام یک سال پیش کارشناسان اشاره کرده بود که شکاف بین نرخ بیکاری و نرخ به صورت سیاه و اسپانیایی آمریکایی ها باقی مانده بود مورد مشابه تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. فاصله تنگ است کمی پس از — حتی اگر آن دسته از گروههای نژادی همچنان به بالاتر از نرخ بیکاری بیش از سفید پوستان است. با توجه به آخرین آمار و ارقام از BLS درصد نقطه شکاف در ژانویه 2017 شد 3.3 امتیاز برای آمریکایی های آفریقایی تبار و 1.6 امتیاز برای هیسپانیک آمریکایی ها; همانطور که از ماه دسامبر این شکاف شد 2.7 امتیاز و 1 نقطه بود.

تبلیغ نیز می گوید: on-screen “بهترین رشد دستمزد در یک دهه” و این درست است که سال به سال اسمی درآمد متوسط ساعتی برای همه کارگران و تولید و nonsupervisory کارگران صدر 3% در ماه آگوست 2018 و باقی مانده است نزدیک به 3 درصد و یا بالاتر با توجه به BLS. که بالاترین رقم در 12 ماه نرخ رشد پس از آن در صدر 3 درصد در اواخر سال 2008 و اوایل سال 2009.

کارشناسان به ما گفت این اسمی ارقام مفید در مقایسه با زمان کوتاه دوره. اما تورم میانگین درآمد ساعتی یک داستان متفاوت: در اوایل سال 2019 آنها آمار بالاترین سال بیش از سال افزایش از ماه نوامبر 2015.

بیش از بلند مدت به عنوان ما نوشته شده است, تورم دستمزد به اوج خود رسید و در اوایل دهه 1970 به طور کلی کاهش یافته است بیش از چند دهه آینده و شروع به افزایش دوباره در اواسط 1990s. (نگاه کنید به ما ژوئن داستان “آیا افزایش دستمزد و یا تخت ؟” برای اطلاعات بیشتر.)

تفنگ مرگ و میر

بلومبرگ 60-second تجاری که مبارزات انتخاباتی خود پرده برداری کرد روز شنبه, ویژگی های عاطفی Calandrian سیمپسون کمپ هوستون, تگزاس, صحبت کردن در مورد او, اواخر, پسر جورج کمپ جونیور بود که به ضرب گلوله در طی یک درگیری در سال 2013.

به عنوان کمپ تماس آن را یک “بحران ملی” که “زندگی از دست داده و هر روز” به اسلحه گرافیک بر روی صفحه نمایش می گوید: “از 2900 مرگ کودکان از خشونت اسلحه در هر سال است.” او بعدها ادعا میکند که لابی اسلحه باید ترس بلومبرگ چون “مایک مبارزه برای هر کودک است.”

بلومبرگ به کمپین گفت: ما آمار می آید از سابق شهردار نیویورک خود غیر انتفاعی است که طرفداران سلاح قوانین, Everytown for Gun Safety. اما این سازمان با استفاده از زبان های مختلف در ماه ژوئن 2019 برگه.

“سالانه تقریبا از 2900 کودکان و نوجوانان (سنین 0 تا 19) به ضرب گلوله کشته شد و نزدیک به 15,600 به ضرب گلوله کشته و مجروح” در این سند گفت. (تاکید از ماست.)

که نمی عبارتند از کمپ پسر بود که 20 در زمان مرگ او نزدیک به هفت سال پیش. اما آن را شامل بسیاری 18 و 19 ساله نیز از نظر قانونی در نظر گرفته بزرگسالان در بسیاری از ایالات آمریکا — نه “کودکان” به عنوان تبلیغ ادعا می کند.

زمانی که محدود به افراد جوان در سنین 0 تا 17 تعداد اسلحه گرم-مرگ و میر ناشی از قطره های نزدیک به نیمی به حدود 1,499 در هر سال با توجه به داده های اخیر از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مبتنی بر وب صدمه آمار پرس و جو و گزارش گیری از سیستم. (که به طور متوسط بیش از پنج سال از 2013-2017 همان دوره زمانی مورد استفاده در Everytown for Gun Safety را محاسبه است.)

و نه همه آنها به قتل رسیدند مانند جورج کمپ یا جوان دانش آموزان در مدرسه ای در ایالت کنتیکت که می تواند تصور برخی از دو نمونه استفاده شده در آگهی.

اکثر کسانی که — 792 — بودند قتل (که شامل حقوقی مداخلات) در حالی که 590 یا حدود 39 درصد بود مرگ با خودکشی. باقی مانده بودند یا ناخواسته مرگ و میر (88) و یا مرگ و میر است که در آن قصد نمی تواند تعیین می شود (30).

آن است که قطعا هدف ما به حداقل رساندن مرگ و میر ناشی از آن افراد بالاتر از 17 اما واقعیت این است که بسیاری از آنها اگر نه تمام نمی شد “کودکان” توسط قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>