بادهای قوی فن آتش سوزی در منطقه چرنوبیل; تابش ‘مجاز’ سطح

DYTYATKY اوکراین — آتش سوزی همچنان به سوزاندن نزدیکی بین رفته نیروگاه هسته ای چرنوبیل و اضطراری مقامات می گویند آن است که غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که آنها خاموش خواهد شد.

ویکتوریا Ruban سخنگوی کیف های منطقه ای اداره دولت در شرایط اضطراری خدمات به خبرنگاران گفت: در Dytyatky ایست بازرسی در نزدیکی چرنوبیل محدود منطقه در مارس 14 که وضعیت پیچیده شده است توسط بادهای سنگین در این منطقه است.

“هیچ کس می تواند هر پیش بینی با توجه به این دلیل ساده که وجود دارد بسیار قوی وزش باد دیروز ساخته شده است که آتش حرکت در سرعت بسیار بالا,” Ruban.

“ثانیا در مناطق که در آن آتش بود و عملا حذف آخرین شب جدید سایت های آتش ظاهر شد و در مکان هایی که سخت برای دسترسی به. مشکل عمده این است که آتش جدید سایت در حال ظهور است.”

او افزود که برخی از 400 آتش نشان و 100 ویژگی های واحد های در حال کار در منطقه که در آن ویرانگر آتش سوزی شده است سوختن برای تقریبا دو هفته است.

یک روز قبل از آن آتش نزدیک شبح شهر Pripyat که رها شده بود توسط ساکنان در آوریل سال 1986 پس از فاجعه هسته ای چرنوبیل.

Ruban گفت که آتش نشانان موفق به متوقف کردن آتش در نزدیکی Pripyat.

پیش از آن در روز موقعیت های اضطراری خدمات گفت که عملیات آتش نشانی در این منطقه شد و اضافه کرد که تابش در منطقه و در پایتخت, کیف بود در “مجاز” سطح.

یک روز پیش فعالان صلح سبز در روسیه هشدار داد که آتش فروزان از طریق منطقه ممنوعه بسیار بزرگتر از مقامات در کیف شد اعتراف و آنها را مطرح کرد خطر تابش.

آتش سوزی آغاز شد و در مارس 3 در بخش غربی خالی از سکنه منطقه ممنوعه قبل از گسترش به نزدیکی جنگل.

ملی, به گفته پلیس آنها را بازداشت دو نفر مظنون به تنظیمات اولیه آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>