طوفان قوی را, قطع برق, خطر گردباد به DC منطقه

شدید آب و هوا rumbled را به تصویر برای دی سی منطقه در صبح روز دوشنبه با رعد و برق قوی هوا از طریق بعد از ظهر.

باران را حرکت در سراسر منطقه در دو موج با توجه به طوفان Team4 مایک Stinneford: خوشه ای از رعد و برق با سابقه تولید گردباد را بر منطقه از طریق 11 صبح با دیگری شدید آب و خطر شروع در اوایل بعد از ظهر دوشنبه.

ویرجینیا Dominion انرژی گزارش حدود 200 مشتریان بدون قدرت در کانتی فیرفکس که از 7 صبح در مریلند قطع در پرنس جورج و, Anne Arundel, استان ها نیز تأثیر حدود 300 مشتریان.

یک باد مشورتی است که در اثر fardia electronics, گوش دادن منطقه تا 6 بعد از ظهر دوشنبه با خدمات ملی آب و هوا انتظار مخرب gusts تا 60 مایل در ساعت در اواخر صبح و بعد از ظهر. با اشباع خاک درختان می تواند سرنگونی و باعث موضعی قطع برق — ارزش نگه داشتن در ذهن اگر شما در حال کار از راه دور.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • یک روز بزرگ برای خود-قرنطینه: صبح زود باران را در یک خشک کن, ظهر, اما آن را نمی خواهد آخرین طولانی — انتظار دومین جلسه از طوفان قوی در اطراف اواسط بعد از ظهر.
  • بادهای قوی می تواند طلسم قدرت قطع: انتظار باد می وزد جمعه حتی در خارج از طوفان قدرتمند با جبهه سرد تکان دهنده gusts تا 60 مایل در ساعت — به اندازه کافی به درختان و خطوط برق.
  • اندکی گردباد خطر: امروز آب و هوایی شدید با آن حمل کوچک اما غیر قابل اغماض فرصتی برای tornadic فعالیت در منطقه ما بیشترین مرکزی ویرجینیا به کارولینای شمالی در امتداد بزرگراه بین ایالتی 95 راهرو.


مداوم باران است که منجر به نرم و صاف کردن جاده و جاری شدن سیل نگرانی برای کسانی که کار از خانه. رانندگان در سی مسیر 295 در حال حرکت بودند گذشته بالا ایستاده آب در جنوب شرقی خیابان در Deanwood.

بزرگراه میان ایالتی 95 شاهد slowdowns پس از خروج 156 برای دیل City, ویرجینیا, تصادف مربوط تراکتور-تریلر.

برای آخرین جاده و ترافیک شرایط fardia electronics ترافیک صفحه و یا گوش دادن به به روز رسانی هر 10 دقیقه به صورت آنلاین و یا در هوا در 103.5 FM. ارسال ترافیک راهنمایی با تماس 866-304-fardia electronics یا tagging @WTOPtraffic در توییتر.

هوا

امروز: رگبار و رعد و برق. باران های سنگین در زمان. رعد و برق ممکن است شدید با بادهای مخرب و جدا گردباد به خصوص برای مرکزی و جنوبی ویرجینیا. باد می وزد با اوج در بالا 70s به پایین 80s.

امشب: تبدیل شدن به نمایشگاه شادی بخش و کولر. پایین در 40s.

شنبه: ترکیبی از ابر و آفتاب. شادی بخش و خنک. اوج در 50s فوقانی به پایین 60s.

چهار شنبه: خنک با هوای ابری ، اوج در اواسط به بالا 50s.

پنج شنبه: غالبا آفتابی و سرد است. اوج در اواسط 50s.


شرایط فعلی

قطع برق

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de