زلزله قوی می لرزد یوتا جغجغه چیز ساییده ویروس اعصاب

سالت لیک سیتی (AP) — قوی زلزله زده شهر سالت لیک چهارشنبه صدمه زدن به برخی از جاده ها و ساختمان ها تعطیل عمده ترافیک هوایی hub موجب ترس و میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر در لبه از coronavirus بیماری همه گیر.

به 5.7-بزرگی زلزله فقط پس از 7 صبح باران آجر بر روی پیاده رو ارسال یک ماده شیمیایی پر به هوا خارج از شهر و آسیب دیده یک منار مخروطی و مجسمه در بالای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران یاد نمک دریاچه معبد.

کانون بود و فقط در جنوب غربی شهر سالت لیک, بین فرودگاه و دریاچه بزرگ نمک. این temblor و پس لرزه احساس شد حدود 2.8 میلیون نفر است. اکثر آنها ماندم, به داخل خانه های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus زمانی که ساختمان شروع به تکان دادن و بسیاری از زد بیرون به خیابان ها در وحشت.

“این بسیار زمان بد از آنجا که ما در حال حاضر coronavirus موضوع رفتن در حال حاضر باعث مقدار زیادی از اضطراب” رژیم صهیونیستی. گری هربرت گفت.

وجود دارد هیچ گزارشی از صدمات در ساعت بلافاصله پس از 7:09 صبح زلزله, یوتا, مدیریت اضطراری سخنگوی جو Dougherty گفت.

عملیات در شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی آمد به توقف هواپیما منحرف شد و برج کنترل و concourses تخلیه شدند.

به مراتب کمتر از افراد عادی بودند در فرودگاه. در یک سفر معمولی روز فرودگاه را تا به حال در مورد 24,000 مردم در داخل آن و بیشتر در ساخت اتصالات. اما وجود دارد فقط 9,000 وجود دارد گفت: فرودگاه, مدیر اجرایی, لایحه وایات ساخت یک تخلیه ترمینال آسان تر است.

هیچ باند آسیب شد و بسیاری از آسیب در ترمینال ظاهر می شود ناشی از شکسته آب خط وایات گفت.

این زمین لرزه نیز تعطیل نور از خدمات ریلی برای سالت لیک سیتی و حومه آن است. آن را ناشی از انتشار مواد شیمیایی در معدن مس Kennecott غرب دریاچه نمک شهرستان ایجاد قابل مشاهده plume که نقل مکان کرد و به سمت دریاچه بزرگ نمک گفت: Clint Mecham, Salt Lake County اضطراری مدیر.

مقامات نیست شناسایی مواد شیمیایی ارسال به هوا در plume اما Mecham گفت که انتظار می رود بر مردم پس از آن حرکت به دور از مناطق مسکونی.

ساکنان گزارش احساس لرزش در سراسر 100 مایل (160 کیلومتر) منطقه با سنگین ترین تاثیر در سالت لیک کانتی, مقامات گفت.

برخی از ساکنان فرار از خانه های خود به خیابان ها به عنوان آنها احساس زلزله لرزش ساختمان ها برای 10 تا 15 ثانیه است.

زمینه نگرانی در مورد شیوع کروناویروس مشهود بود در پاسخ به لرزه. امدادگران و ماموران آتش نشانی در پاسخ به تماس های اضطراری از مردم خواست تا برای اولین بار فاش اگر آنها را نشانه. اگر آنها خدمه بشود با ماسک ، روپوش و دستکش قبل از حضور به آنها گفته است.

مقامات بهداشتی’ coronavirus پاسخ در عملیات که به طور خلاصه مختل زلزله. برخی از ویروس آزمایش شد و به تاخیر افتاد و دولت coronavirus خط تلفن به طور موقت تعطیل در حالی که ارزیابی آسیب انجام شد.

میشل Daneri, 30, گفت: شیوع کروناویروس نگه داشته بود او عمدتا درون او سالت لیک سیتی در خانه از جمعه گذشته اما او پدید آمده از آن را پس از زلزله به جستجو برای گربه وحشت زده. او در گفتگو با همسایگان خود در خارج اما ایستاده بود و به غیر از آنها.

“ما در حال تلاش برای بررسی در هر یک از دیگر, اما ما همچنین در تلاش برای نگه داشتن ما فاصله” Daneri گفت. “من فکر می کنم ما حداقل ایستاده بود حدود 5 فوت دور از هر یک از دیگر.”

تجربه ساخته شده او تعجب که چگونه به اقدامات احتیاطی در برابر ویروس اگر او نمی تواند باقی بماند در خانه اش.

“این باعث می شود من احساس می کنم کمی در لبه در خانه من وقتی که احساس یک فضای امن,” Daneri گفت.

وجود دارد گزارش ها از آسیب در سالت لیک سیتی و در جوامع مگنا و کیرنس اما مقامات گفتند آنها انتظار نداشتند آن را به شدید. مقامات آتش در مگنا گفت: 14 سازه های آسیب دیده بودند.

وجود خسارت به جاده ها و پل ها و نشت گاز گزارش شده در دولت ساختمان های دولتی گفت: یوتا کمیسر امنیت عمومی جس اندرسون.

در Salt Lake City, آجر سقوط کردن کنار یک پناهگاه بی خانمان و نمک دریاچه معبد پایدار آسیب جزئی با ترومپت در حال سقوط از فرشته مرنی مجسمه در بالای معبد و سنگ آواره از یک منار مخروطی.

این معبد تحت بازسازی و لرزه ای ارتقا دهید. خدمه ساخت و ساز به خانه فرستاده شدند در حالی که این خسارت در حال بررسی کلیسا سخنگوی دانیل Woodruff در بیانیه ای گفت.

اما مقامات انتظار نیست برای پیدا کردن آسیب شدید در اکثر سازه ها گفت: Dougherty اضطراری مدیریت کنند.

“ما در حال شنیدن چراغ سقوط کتابخانههای سقوط ما شنیده ام از شکستن خطوط آب داخل ساختمان” Dougherty گفت.

مردم احساس زلزله در کشورهای همسایه, کلرادو, آیداهو و وایومینگ و نوادا.

در مورد 73,000 خانه و کسب و کار از دست رفته برق در منطقه سالت لیک سیتی اما قدرت به سرعت در حال ترمیم در برخی از مناطق گفت: ابزار Rocky Mountain Power.

این بزرگترین زلزله به آمار یوتا پس از یک 5.9 قدر لرزه به لرزه در جنوب یوتا در سال 1992 با توجه به یوتا مدیریت اضطراری.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>