داستان غلطی آبرامز’ سخنان در کالج انتخاباتی

سریع نگاهی به

داستان گردش آنلاین گمراه کننده ادعا می کند استیسی آبرامز “افتخار است که دموکرات ها می تواند ‘جری-ریگ سیستم و رفتن در اطراف اساسی’ به برنده 2020 انتخابات است.” نظرات او در مورد حرکت ملی محبوب سیستم رای نمی شد در مورد 2020 انتخابات و یا تامین یک پیروزی دموکراتیک.


داستان کامل

استیسی آبرامز های دموکرات و سابق گرجستان فرمانداری نامزد به نظر می رسد در یک قسمت از ABC “نمایش” که پخش Feb. 17 و در مورد مسائل مختلف — از جمله حق رای سازمان و حدس و گمان است که او می تواند شنود گذاشته برای اجرا به معاون رئیس جمهور.

در یک کلیپ نیست پخش در تلویزیون اما پست شده توسط نشان می دهد حساب رسمی توییتر آبرامز خواسته شده بود در مورد او مخالفت کالج انتخاباتی است. این سوال منجر به بحث در مورد تلاش برای تغییر کشور به محبوب-سیستم رای بدون نیاز به تغییر قانون اساسی برای از بین بردن کالج انتخاباتی است.

اما یک داستان منتشر شده توسط وب سایت NewsPunch.com و به اشتراک گذاشته شده توسط هزاران نفر در Facebook تحریف آنچه او گفت: ادعا “استیسی آبرامز دارای لذا می تواند ‘جری-ریگ سیستم’ و ‘در اطراف اساسی’ به پیروزی 2020 انتخابات است.” که گمراه کننده است.

آبرامز’ نظرات نمی شد با اشاره به 2020 انتخابات و یا در مورد تامین امنیت یک پیروزی برای حزب دموکرات در ماه نوامبر.

آبرامز, Feb. 17: [مجمع] یک classist نژادپرستانه سیستم که زمان گذشته است و ما نیاز به خلاص شدن از شر آن.

Joy Behar: اما آن را می شود بسیار سخت به انجام, به خصوص با جمهوری خواهان در قدرت است.

آبرامز: و من می خواهم برای روشن من مخالف کالج انتخاباتی برای یک زمان بسیار طولانی است. من قانون زمانی که من در دولت و قوه مقننه. من از بانیان آن با یک جمهوری خواه برای از بین بردن کالج انتخاباتی و به فراموش ملی رای مردم. چون برای من مهم نیست اگر آن را یک دموکرات یا جمهوری خواه یک آمریکایی هستم و صدای من باید تعداد و رای من باید تعداد و من لازم نیست کسی به شفاعت.

Behar: آن نیاز به اصلاحیه آن یک معامله بزرگ است.

آبرامز: آن را ندارد. آن می کند. اگر چه ملی رای مردمی جنبش چه که انجام می دهد این است که هر دولت به توافق برسند فقط به بازیگران خود را انتخاب کنندگان بر اساس رای کشور, بنابراین ما می تواند اساسا جری-ریگ سیستم و رفتن در اطراف اساسی است. من ترجیح می دهم در واقع ما رفع آن را در منبع اما, شما می دانید, من فکر نمی کرده اند که در نوع خود از زمان.

آبرامز نمی مشخص تلاش به عنوان یک روش تامین دموکراتیک یک پیروزی در سال 2020 — و او به درستی روشن ساخته که این پیشنهاد جدید نیست.

ملی رای مردمی جنبش آغاز شد و در سال 2006 با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. ابتکار عمل را به دنبال داشته متحده تصویب قانون به توافق برسند به یک “ملی انتخابات ایالتی جمع و جور” متعهد است که دولت در انتخابات رای اهدا خواهد شد به نامزد ریاست جمهوری که برنده رای مردمی در سراسر کشور — به جای نامزد که برنده رای گیری فقط در آن دولت. طرفداران استدلال می کنند که قانون اساسی سبب متحده را انتخاب کنید که چگونه به جایزه انتخاباتی خود رای, اما دیگران ادعا می کنند که جمع و جور خلاف قانون اساسی است.

در حالی که 15 ایالت و ناحیه کلمبیا را تصویب چنین قانونی از سال 2007 هیچ یک را به اثر تا کشورهای که بخشی از این جور باید 270 آرا — حداقل مورد نیاز برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. آبرامز به عنوان یک دولت گرجستان نماینده در فوریه سال 2016 در واقع حامی لایحه به دولت پیوستن به جمع و جور است. آن بود co-اسپانسر شده از طرف چند جمهوری خواه و همکاران بود اما نمی گذشت.

ویرجینیا خانه به تازگی به تصویب چنین قانون. اگر دولت در نهایت enacts اندازه گیری جمع و جور می توانست متحده به ارزش 209 آرا. جمع و جور دارای یک تاریخ 20 ژوئیه مهلت به منظور رفتن به اثر برای ماه نوامبر انتخابات پارلمانی — که یک سناریو بعید است.

بیشتر کشورهای در هیئت مدیره به امن دیگر 61 رای مورد نیاز خواهد بود “شیب صعود,” the Wall Street Journal هیئت تحریریه به تازگی نوشت. هیئت مدیره اشاره کرد که در این مسیر وجود دارد که به طور بالقوه قابل تصور است که اگر یک “دموکراتیک خانه ملت رفت و برگشت در سال 2020” — به این معنی که پس از انتخابات و حتی پس از آن پرونده های حقوقی به احتمال زیاد دنبال کنید.

این NewsPunch داستان نیز گمراه کننده نشان می دهد “نمایش” کلیپ عمدا مخفی: “عجیب بخش که در آن آبرامز, مذاکرات در مورد جری-rigging قطع شد از اصلی نمایش” آن خواند و اضافه کرد که “[l]uckily این فیلم ظاهر در رسانه های اجتماعی.” یک Facebook صفحه ارتباط با وب سایت همچنین به اشتراک گذاشته شده داستان و تأکید کرد که آبرامز بود “گرفتار” با دعوت از کلیپ “متهم.”

Lauri هوگان سخنگوی ABC, آبرامز گفت:’ مصاحبه بود قبل از ضبط قبل از دوشنبه که بخش کمرنگ از برش نهایی برای زمان بندی اهداف — اما گفت که به ما اشاره کرد که کلیپ شد ارسال شده توسط نشان می دهد تایید حساب توییتر.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“توافق میان ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور توسط ملی رای مردم.” ملی رای مردم. دیده 19 Feb 2020.

هوگان Lauri. سخنگوی ABC. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 20 Feb 2020.

ملی رای مردم.” کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. 27 Jan 2020.

این دیدگاه (@TheView). “.@staceyabrams توضیح می دهد که چرا او می گوید کالج انتخاباتی است “classist نژادپرستانه سیستم که زمان گذشته است و ما نیاز به خلاص شدن از شر آن.” توییتر. 17 Feb 2020.

ویرجینیا مجمع عمومی. “خانه لایحه شماره 177, یک لایحه برای اصلاح کد ویرجینیا با اضافه کردن در فصل 2 از عنوان 24.2 مقاله شماره 2.1 متشکل از بخش های شماره 24.2-209.1 و 24.2-209.2 مربوط به ریاست جمهوری انتخاب کنندگان و توافق میان ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور توسط ملی رای مردمی جمع و جور است.” (به عنوان معرفی 8 Jan 2020)

وال استریت ژورنال هیئت تحریریه. “به ویرجینیا رها کردن کالج انتخاباتی?” وال استریت ژورنال. 17 Feb 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت