افزایش شاخص سهام در ویروس جدید اقدامات; داو تا 1,985 نقاط

نیویورک (AP) — وال استریت roared از آن بدترین روز در 30 سال جمعه با تجمع گسترده که فرستاده میانگین صنعتی داو جونز نزدیک به 2000 امتیاز بالاتر — بزرگترین آن نقطه به دست آورید تا کنون — رئیس جمهور بعد از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری است.

داو سود دو برابر در آخرین نیم ساعت از معاملات به عنوان برگ برنده ساخته شده سخنان خود به شاخص بزرگترین بدست آوردن درصد از سال 2008 و دربندی یک رالی است که جبران بسیاری از ضرر و زیان از یک روز پیش از آن. این زمانی است که شاخص آن دیدم بدترین اسلاید از دوشنبه سیاه سقوط از سال 1987 و شاخص های سهام اروپا بود و یکی از بدترین قطره در ضبط. شاخص های عمده هر بسته با سود بیش از 9 درصد.

چرخش پیچیده یک هفته از ضرر و زیان در وال استریت در میان اوج ترس است که شیوع ویروس منجر به رکود اقتصادی جهانی است. سرمایه گذاران شده اند تقاضاهای مصرانه برای قوی عمل از دولت ایالات متحده برای مبارزه با تاثیر اقتصادی این شیوع در کسب و کار و کارگران است. تمام گفته داو شروع به پریدن کرد 1,985 امتیاز یا 9.4%.

خبری که کاخ سفید و کنگره نزدیک به اعلام یک توافق در یک بسته برای ارائه به بیمار پرداخت رایگان تست و دیگر منابع کمک افزایش بازار است.

“ما در نهایت گرفتن که کمی دیر اما بهتر است به دیر به حزب و سپس به آمدن به حزب” گفت: Ryan Detrick ارشد بازار استراتژیست در LPL مالی. او گفت که طرح محرک اقتصادی باید به کمک کوسن مالی و اثرات آن بر مردم و کسب و کار.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در CNBC که دو طرف شد “بسیار نزدیک به این انجام می شود.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و انتظار می رود برای برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد.

بازار را تار و مار تشدید این هفته در میان تورنت لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان است. کسب و کار بسته شدن سوخت که از ترس شدید عقب نشینی در مصرف و هزینه های کسب و کار خواهد شد نکته که اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی و سربه سر سود شرکت.

در ضمن وارن بافت در روز جمعه گفت که سالانه سهامداران جلسه برای برکشایر هاتاوی خواهد بود به صورت زنده در اوایل ممکن است بدون هر گونه شرکت کنندگان به غیر از شاید انتخاب یک شماره از روزنامه نگاران. در این جلسه به طور معمول به تساوی یک جمعیت به رقیب حرفه ای رویدادهای ورزشی.

حتی با روز جمعه وانت بازار سهام شد و در مسیر خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی. فقط در چند هفته سهام ایالات متحده باید از بین برود همه سود ساخته شده در طول سال 2019 یکی از بهترین سال برای بازار در دهه. تمام شاخص های عمده می باشد در چه تماس معامله گران بازار داشته باشد.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 137,000 مردم در سراسر جهان است. بیش از 5000 فوت کرده اند اما نیمی از کسانی که به این ویروس در حال حاضر به بهبود است. همه گیر جدید مرکز اروپا است. در ایالات متحده موارد باید در صدر 1,600 در حالی که 41 نفر کشته شده اند, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

روز جمعه تظاهرات گسترده بود, با, تکنولوژی, سهام, حسابداری برای یک تکه بزرگ از دستاوردهای. سهام در خط کروز اپراتورهای خطوط هوایی و هتل ها — در میان سخت ترین ضربه سهام به مردم لغو تعطیلات و شرکت تعطیل سفرهای کسب و کار — رهبری بالاتر است.

سرمایه گذاران در انتظار یک محرک اقتصادی دولت و تلاش و کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو در هفته آینده به احتمال زیاد قرار داده و معامله گران در خرید و خوی هر چند آن را غیر معمول نیست برای سهام به جهش یک روز پس از یک کاهش چیزی وال استریت خواستار “dead cat bounce.”

“من نمی دانم اگر من می خواهم این یک dead cat bounce, اما من قطعا آن را یک روند” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت. “شاید آن را نشان دهنده یک کمی بیشتر از خوش بینی است که ما در حال گرفتن یک مالی ضربه ای است که کمک خواهد کرد که حمایت از اقتصاد و توسعه بازار در حالی که ما از طریق این دوره گذرا از ضعف اقتصادی.”

در روز پنج شنبه فدرال رزرو پرده برداری عظیم اعطای وام های کوتاه مدت برنامه را امتحان کنید برای کمک به صاف تجاری در ایالات متحده Treasurys. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که فدرال ریزرو حرکت خواهد کرد به کاهش نرخ بهره توسط یک درصد به نزدیک به صفر در آن نشست سیاستگذاران چهارشنبه آینده.

این هفته تاریخی فروش کمک به از بین بردن بسیاری از دستاوردهای بزرگ پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017. پس از هدف قرار دادن تمام زمان بالا در فوریه. 19 S&P 500 با کاهش بیش از 20% رسما پایان وال استریت بی سابقه ای گاو-بازار اجرا نزدیک به 11 سال است. اسلاید به یک خرس بازار شده است سریعترین پس از جنگ جهانی دوم است.

فروش بوده است خیلی سریع و تیز که وجود دارد باقی می ماند پتانسیل قابل توجهی گزاف گویی پس از ویروس ها و تاثیر آن شروع به عقب رفتن Detrick گفت. اقتصاد در حال حاضر در جای پای محکم و شرکت های شناخته شده مانند دیزنی و اپل می تواند کمک به بهبود است.

او همچنین گفت که وجود دارد می تواند یک رکود اقتصادی در افق, اما این امر به احتمال زیاد خفیف در این نقطه است. “این می تواند کم عمق, سریع, خشونت آمیز, ترسناک, رکود اقتصادی, اما یکی که پرش به عقب به سرعت” Detrick گفت.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس در چند هفته.

در حال حاضر سرمایه گذاران باید صبر کنید برای اطلاعات بیشتر.

“آنچه در بازار در حال تلاش برای درک آنچه در چرخه ویروس است و پس از آن بشر در واکنش به آن گفت:” توماس مارتین ارشد مدیر نمونه کارها در Globalt سرمایه گذاری در آتلانتا.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>