سهام افزایش می یابد از برنامه ریزی برای بیشتر محرک اقتصادی بایدن برنده

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت و بیش از 1100 امتیاز یا 4.5% چهارشنبه در امیدوار است که دولت ها و بانک های مرکزی در سراسر جهان را قوی تر اقدامات لازم برای مبارزه با شیوع ویروس.

دستاوردهای بیش از جبران این بازار بزرگ زیان از یک روز ealier به عنوان وال استریت وحشی, ویروس سوخت نوسانات گسترش به هفته سوم.

سهام به شدت افزایش یافت از گرفتن رهبری دستاوردهای بزرگ برای مراقبت های بهداشتی سهام پس از جو بایدن مستحکم خود را مدعی وضعیت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. سرمایه گذاران دیدن او بیشتر به عنوان یک کسب و کار پسند جایگزین برای برنی ساندرز.

این تجمع را شتاب شتاب در اطراف ظهر پس از مجلس نمایندگان و سنا رهبری به یک توافق دو حزبی $8.3 میلیارد دلار در لایحه ای را برای مبارزه با شیوع کروناویروس. اندازه گیری بودجه را به سمت تحقیقات واکسن و بهبود آزمون و مواد مخدر برای درمان افراد آلوده.

سرمایه گذاران نیز پیش بینی بانک های مرکزی دیگر دنبال خواهد شد تا فدرال رزرو تعجب حرکت سه شنبه به بریده بریده نرخ بهره توسط نیم درصد به امید حفاظت از اقتصاد از اقتصادی خرید اینترنتی سریع گسترش ویروس. کانادا بانک مرکزی کاهش نرخ بهره در روز چهارشنبه نیز با نیم درصد و با استناد به ویروس’ اثر است.

“این واقعیت است که شما دریافت 8 میلیارد دلار بیل که پولی که صرف خواهد شد امیدوارم روی چیزی که واقعا می خواهد تاثیر بر کاهش اثرات آن بر اقتصاد گفت:” تام مارتین ارشد مدیر نمونه کارها با Globalt سرمایه گذاری است.

برخی از اقدامات از ترس در بازار کاسته. سود اوراق قرضه افزایش یافت اما هنوز هم در نزدیکی پایین ترین سطح خود در یک نشانه آن است که بازار اوراق قرضه همچنان نگران اقتصادی درد ممکن است از سرعت گسترش ویروس. شرکت در سراسر جهان در حال حاضر گفت: این ویروس جنگیدن دور درآمد با توجه به زنجیره تامین اختلالات و ضعیف فروش با جنرال الکتریک تبدیل شدن به آخرین هشدار به سرمایه گذاران خود را.

حتی اگر بسیاری از سرمایه گذاران می گویند آنها می دانند که نرخ بهره پایین تر نمی خواهد متوقف کردن گسترش ویروس آنها می خواهند برای دیدن بانک مرکزی و دیگر مقامات انجام آنچه آنها می توانند برای کاهش آسیب است. S&P 500 غرق 2.8% در روز سه شنبه پس از مختصری تسکین تجمع باعث فدرال رزرو کاهش نرخ fizzled.

“سیاست های پولی تنها می تواند ما را تا کنون, اما حداقل آن را یک گام” گفت: جک Ablin مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Cresset. “سرمایه گذاران را به راحتی در هماهنگی بانک مرکزی اقدام است. من را به راحتی در دانستن این نیست طاعون ما در نهایت از این طریق دریافت کنید.”

بانک مرکزی انگلیس با یک دیدار در 26 مارس در نرخ بهره. بانک مرکزی اروپا و دیگران در سراسر جهان در حال حاضر کاهش نرخ بهره به زیر صفر و در عین حال که محدودیت های سیاست های پولی خود را شلیک. اما اقتصاددانان می گویند که آنها می تواند حرکت دیگر مانند آزاد کردن بانک ها به قرض دادن ،

شاخص ترس در بازار است که اقدامات چقدر معامله گران در حال پرداخت برای محافظت از خود از آینده نوسانات شاخص S&P 500 غرق 14.8%.

مراقبت های بهداشتی سهام S&P 500 پرید 5.8 درصد افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. UnitedHealth Group پرید 10.7% سرود افزایش یافت 15.6 درصد و Cigna صعود 10.7%.

یک بایدن نامزدی خواهد بود بیشتر خوش آمدید در وال استریت از nod برای ساندرز است که مبارزات انتخاباتی در یک پیشنهاد به تصویب “مدیکر برای همه است.”

“این احتمالا یک روند به سمت بیشتر از همان شرایط بازار و نظارتی و محیط کسب و کار” گفت: Ablin. “من فکر نمی کنم سرمایه گذاران به دنبال انقلاب است.”

داده های گزارش های منتشر یکشنبه نقاشی اقتصاد ایالات متحده بود که هنوز برگزاری حداقل از ماه گذشته. در این کشور خدمات صنایع در رشد سریع تر در ماه گذشته از اقتصاددانان انتظار می رود با توجه به یک گزارش از موسسه مدیریت عرضه. استخدام در کارفرمایان خصوصی قوی تر از انتظار می رود در ماه فوریه با توجه به یک گزارش از حقوق و دستمزد پردازنده ADP هر چند آهسته تر از ماه ژانویه سرعت. که می تواند یک نشانه امیدوار به صورت جامع مشاغل گزارش از دولت در پایان هفته.

بازار شده اند و در لبه دو هفته با شاخص S&P 500 به پایین 7.6% از آن رکورد در فوریه. 19 در میان نگرانی ها در مورد چه مقدار خسارت اقتصادی coronavirus را انجام خواهد داد. این نوسانات بزرگ در روزهای اخیر به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که سرمایه گذاران دریافت احساس از آنچه بدترین سناریو واقعا در شیوع ویروس. آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید حداقل آهسته آن شتاب تحلیلگران می گویند.

شاخص شروع به پریدن کرد در روز دوشنبه و داو تا به حال بهترین روز خود را در بیش از یک دهه در افزایش پیش بینی برای هماهنگ حمایت از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی. که به دنبال یک دلتنگ هفته است که پاک شده و سود برای سال 2020 است.

جزر و مد رز به صورت سهام در سراسر جهان در روز چهارشنبه ، در اروپا و آلمان را داخ بازگشت 1.2% این CAC 40 رز 1.3% و FTSE 100 لندن به دست آورد 1.4%. در آسیا کره جنوبی Kospi شروع به پریدن کرد 2.2%. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن رشد شاخص تا 0.1 درصد هانگ سنگ در هنگ کنگ تضعیف 0.2% و سهام در شانگهای افزایش یافت 0.6%.

___

AP کسب و کار نویسنده Damian J. Troise کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>